Leno Kardoso (Leno Cardoso)

Yummy Catering izpilddirektors

Skatīt video stāstu

YUMMY CATERING

Yummy Catering ir jauns, dzīvotspējīgs uzņēmums, kas izvadā veselīgus, mājās gatavotus ēdienus uz bērnu dienas aprūpes centriem. Viņu virtuve uzsāk darbu plkst. 3.00–4.00 no rīta, bet autovadītāji sāk izvadāt ēdienu jau septiņos no rīta. Lai izvadātu ēdienus savlaicīgi, viņiem bija nepieciešama sistēma, kas palīdzētu sekot pasūtījumiem.

Viņiem ir ļoti būtiski optimāli maršruti. Fleet Complete programmatūra palīdz 22 autovadītājiem saplānot optimālus maršrutus, doties uz pareizo vietu un pieņemt jaunus pēdējās minūtes pasūtījumus. Biroja darbinieki caur lietotni dod autovadītājiem norādes, kad un kur viņiem jābūt, un palīdz negaidītu situāciju gadījumā.

Vienkārši pārvadājumi, laimīgi bērni – katru dienu!

„Yummy Catering ir progresīvs uzņēmums. Fleet Complete ļauj mums piedāvāt autovadītājiem inovatīvus risinājumus ikdienas darba uzdevumu veikšanai.”

Leno Kardoso (Leno Cardoso)

izpilddirektors
 • Katru dienu izvadā pārtiku uz bērnu dienas aprūpes centriem
 • Pārtikas savlaicīga piegāde ir svarīgs viņu uzņēmējdarbības noteikums
 • 22 autovadītāji

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu. 

Klientu Stāsti

YUMMY CATERING

Yummy Catering ir jauns, dzīvotspējīgs uzņēmums, kas izvadā veselīgus, mājās gatavotus ēdienus uz bērnu dienas aprūpes centriem. Viņu virtuve uzsāk darbu plkst. 3.00–4.00 no rīta, bet autovadītāji sāk izvadāt ēdienu jau septiņos no rīta. Lai izvadātu ēdienus...

METRO DELIVERY

Metro Delivery izmanto Fleet Complete risinājumus, lai piedāvātu labāku klientu apkalpošanu un uzlabotu loģistikas efektivitāti.

SCANIA

Pārskats

Scania CER ir uzņēmums, kas nodarbojas ar Scania kravas automobiļu tirdzniecību un apkopi Čehijā, Slovākijā un Ungārijā. Ekonomiskā krīze, kas sākās 2009. gadā, samazināja viņiem ne tikai kopējo pārdošanas apjomu, bet arī tirgus daļu. Tādēļ tika meklētas iespējas savas pārdošanas komandas produktivitātes celšanai. Šim nolūkam viņi vēlējās palielināt tikšanos ar klientiem kvantitāti un kvalitāti. Veicot analīzi, tika secināts, ka patiesībā pārdošanas speciālistiem nav jāatrodas birojā un jātērē laiks braucienam uz darbu – lielāko daļu darbu vajadzētu varēt paveikt pārvietojoties. Scania CER ar šādi noformulētu uzdevumu vērsās pie Ecofleet.  Kopā tika izveidota sistēma, kas savienoja Scania klientu pārvaldības programmatūru un citas datubāzes ar Ecofleet (jaunais nosaukums – Fleet Complete) pārvaldības pakalpojumu.

Scania pārdošanas komanda ar mūsu sistēmas palīdzību var vizualizēt savus klientus kartē un plānot iespējami optimālus maršrutus – ietaupot ceļā pavadāmo laiku, atliek vairāk laika, lai strādātu ar klientiem. Uzņēmums ar viedās lietotnes palīdzību var ātri attēlot no datubāzēm pienākošo informāciju par klientu – papildus informācijai par tikšanām un atrašanās vietu, iespējams apskatīt, piemēram, iepriekšējās tikšanās, darījumus un maksājumu vēsturi. Pēc tikšanās, izmantojot viedo lietotni, iespējams vienošanos un citu informāciju nosūtīt uz klientu pārvaldības programmatūru.

Rezultāts

Scania CER ar Ecofleet sistēmas palīdzību ir ievērojami cēlusi savas tirdzniecības komandas produktivitāti un, pateicoties tam, ir palielinājusies arī uzņēmuma tirgus daļa.

 

 

Scania CER ar Ecofleet sistēmas palīdzību ir ievērojami cēlusi savas tirdzniecības komandas produktivitāti un, pateicoties tam, ir palielinājusies arī uzņēmuma tirgus daļa.

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu. 

Klientu Stāsti

SCANIA

Scania pārdošanas komanda ar mūsu sistēmas palīdzību var vizualizēt savus klientus kartē un plānot iespējami optimālus maršrutus – ietaupot ceļā pavadāmo laiku, atliek vairāk laika, lai strādātu ar klientiem. Uzņēmums ar viedās lietotnes palīdzību var ātri attēlot no datubāzēm pienākošo informāciju par klientu – papildus informācijai par tikšanām un atrašanās vietu, iespējams apskatīt, piemēram, iepriekšējās tikšanās, darījumus un maksājumu vēsturi. Pēc tikšanās, izmantojot viedo lietotni, iespējams vienošanos un citu informāciju nosūtīt uz klientu pārvaldības programmatūru.

ANGLIA STEEL

Anglia Steel leveraged Fleet Complete’s GPS tracking capabilities to recover $160,000 in stolen vehicles and reduce fuel costs by 10%.

L&L OILFIELD

Pārskats

Uzņēmums tika dibināts 1972. gadā, tā galvenais birojs atrodas Loidminsterē. L&L Oilfield ir tirgus līderis būvniecības un naftas urbumu apkopes nozarē. Uzņēmuma veiksmes pamatā ir uzcītīgi un talantīgi darbinieki. Papildus labai klientu apkalpošanai uzņēmums koncentrējas arī uz vispusīgu darbinieku drošības programmu, kas padara to atšķirīgu no citiem uzņēmumiem.

„Bažas rada arī degvielas cena. Mums ir ļoti liels autoparks, tāpēc ir svarīgs katrs ietaupītais dolārs.“

– Džeks Rekvels (Jack Reckwell)

Izaicinājums

L&L klienti atrodas 100 km rādiusā, tādēļ ir ļoti svarīgi atrast optimālus braucienu maršrutus, vienlaikus piedāvājot ātru apkalpošanu. Uzņēmumam ir 117 transportlīdzekļi, t.sk. kravas automobiļi, ceļamkrāni un pasažieru automobiļi. Tik liela autoparka pārvaldībai uzņēmumam bija nepieciešams programmatūras risinājums, kas palīdzētu nodrošināt darbinieku drošību un sekot transportlīdzekļu atrašanās vietai.

„Pateicoties tam, mums ir pārskats par darbinieku braucienu maršrutiem, varam tos uzraudzīt, lai nodrošinātu viņu drošību ceļā, kas mums ir ļoti būtiska.“

– Džeks Rekvels (Jack Reckwell)

Ieguvums

Vadība ievēroja, ka pēc Fleet Complete programmatūras risinājuma ieviešanas nelaimes gadījumu skaits samazinājās par 15%. Tāpat Fleet Complete palīdzēja viņiem aizsargāt transportlīdzekļus 7 000 000 USD vērtībā. Nesen tika nozagts viens uzņēmuma automobilis, bet ar GPS izsekošanas ierīci automobilis tika ātri atrasts un uzņēmums necieta zaudējumus.

 

Savu uzņēmumu varam vadīt ar drošu pārliecību, ka ar Fleet Complete mūsu transportlīdzekļi ir aizsargāti.
Džeks Rekvels (Jack Reckwell)

Operāciju vadītājs
 • Uzņēmums dibināts 1972. gadā Loidminsterē
 • 117 transportlīdzekļi
 • Par 15% mazāk negadījumu
 • Ātri atrada nozagto automobili

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu. 

Klientu Stāsti

L&L OILFIELD

Uzņēmums tika dibināts 1972. gadā, tā galvenais birojs atrodas Loidminsterē. L&L Oilfield ir tirgus līderis būvniecības un naftas urbumu apkopes nozarē. Pateicoties Fleet Complete risinājumiem, nelaimes gadījumu skaits uzņēmumā ir samazinājies par 15%.

MINTO GROUP

With FieldWorker, Minto was able to build and successfully launch the new mobile platform before the due timelines.

IGAUNIJAS CEĻI

2018. gada maijā Ecofleet (jaunais nosaukums – Fleet Complete) un AS Eesti Teed* turpināja jau septiņus gadus ilgstošo sadarbību, lai ar viedo tīmekļa GPS risinājumu palīdzību palīdzētu AS Eesti Teed efektīvāk plānot ceļu uzturēšanu un optimizēt ceļu uzturēšanas tehnikas izmantošanu. Ecofleet risinājumi palīdz automatizēt ar autoparka (līdz 350 aktīvi transportlīdzekļi) ikdienas pārvaldīšanu saistītās darbības un sniedz reāllaika pārskatu par galvenajiem nepieciešamajiem rādītājiem, lai ceļu darbi un uzturēšana tiktu veikta savlaicīgi un pa Igaunijas ceļiem būtu ērti un droši pārvietoties.

Kā izsekošanas ierīces un sensori palīdz labāk plānot ceļu uzturēšanu?

Ecofleet risinājumi ļauj ceļu uzturētājiem reāllaikā aplūkot ceļu uzturēšanas tehnikas atrašanās vietu, kā arī maršrutu un darbu atskaites, lai pārliecinātos, ka visi ceļa posmi tiek savlaicīgi sakopti. Ar uzstādītiem sensoriem seko, kādi ceļa posmi ir sakopti – vai ceļu tīrīšanai ir izmantoti sniega šķūrētāji, vai arī ceļi ir nobērti ar sāli. Ceļu meistariem ir ērti un viegli atrašanās vietas kartē sekot visiem galvenajiem rādītājiem reāllaikā, lai labāk plānotu darbus un gūtu pārskatu par sakoptiem un nesakoptiem ceļa posmiem. Visi sakoptie ceļu posmi iezīmējas kartē zaļā krāsā, un ceļi, kur ceļu meistari vēl nav nonākuši, skaidri iezīmējas kā sarkani posmi. Apskatot tuvāk kādu konkrētu ceļa posmu, kartē iespējams redzēt, kādi ceļa uzturēšanas darbi ir paveikti attiecīgajā ceļa posmā.

Sistēmas veidotās atskaites ļauj papildus analizēt darbiem patērēto laiku, autovadītāju braukšanas stilu un degvielas patēriņu, lai varētu efektīvāk plānot darbinieku darba laiku un optimizēt ceļu uzturēšanas tehnikas izmantošanu labāka pakalpojuma nodrošināšanai. Ceļu uzturēšanas tehnikas darbību ir iespējams novērot gan reāllaikā, gan iegūt izrakstus no iepriekšējiem maršrutiem, lai labāk analizētu un salīdzinātu dažādos laika periodos to pašu ceļa posmu uzturēšanai patērētos resursus.

Kā ziemas periodā būt pārliecinātam, ka ceļi nav slideni?

Ecofleet sistēmai ir pievienotas lielceļu saķeres koeficienta mērīšanas ierīces, kas ļauj ziemas periodā kontrolēt, vai ceļu slidenums atbilst Ceļu pārvaldes noteiktajām prasībām. Mērīšanas rezultātus iespējams apskatīt reāllaikā tīmekļa lietotnes kartē. Slidenie ceļa posmi tiek iezīmēti kā sarkani posmi, tādēļ tie ir viegli atpazīstami. Iegūtā informācija ļauj nosūtīt uz problemātiskajām vietām papildu uzturēšanas tehniku un turpmāk jau apzināti pievērst lielāku uzmanību attiecīgajiem ceļa posmiem.

Skaties arī video, kā Ecofleet palīdz saņemt pārskatu par ziemas ceļu uzturēšanas darbiem.

*AS Eesti Teed

AS Eesti Teed ir 2012. gadā dibināts valsts uzņēmums, apvienojot piecus līdz tam darbojošos ceļu uzturēšanas uzņēmumus AS Pärnumaa Teed, AS Tartumaa Teed, AS Võrumaa Teed, AS Virumaa Teed un  AS Saaremaa Teed. Šodien AS Eesti Teed ir kombinēts ceļu būves un uzturēšanas uzņēmums, kas uztur valsts autoceļus Lēne-Virumā, Sāremā, Verumā, Tartumā un Harjumā (Keilas reģions). Uzņēmumā strādā aptuveni 250 cilvēku. Vairāk informācijas: www.eestiteed.eu

 

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu. 

Klientu Stāsti

IGAUNIJAS CEĻI

2018. gada maijā Ecofleet (jaunais nosaukums – Fleet Complete) un AS Eesti Teed turpināja jau septiņus gadus izveidojušos sadarbību, lai ar viedo tīmekļa GPS risinājumu palīdzību palīdzētu AS Eesti Teed efektīvāk plānot ceļu uzturēšanu un optimizēt gandrīz 350 ceļu apkopes mašīnu izmantošanu.

VIDES PĀRVALDĪBA

Pārskats

Fleet Complete pakalpojumu pārsvarā lieto dažādi četrriteņu transportlīdzekļi, bet pakalpojums ir piemērots arī citām ar motoru darbināmām mašīnām. Piemēram, 265 ūdens transportlīdzekļi, kuri oficiāli nodarbojas ar zveju Peipusa ezerā, tika aprīkoti ar Ecofleet (jaunais nosaukums – Fleet Complete) pakalpojumu, kas ļauj izsekot precīzu laivu atrašanās vietu un maršrutu gan reāllaikā, gan pagātnē. Visiem Peipusa profesionālajiem zvejniekiem, kuri vēlas zvejot ezerā, savā ūdens transportlīdzeklī ir jāuzstāda izsekošanas ierīce. Zvejā ir daudz dažādi ierobežojumi – ir zonas, kur nedrīkst zvejot, spēkā ir aizlieguma periodi, kad zivis nedrīkst makšķerēt (piemēram, nārstošanas laikā), un kvotas, cik daudz vispār drīkst dažādas zivis nozvejot. Pateicoties Ecofleet pakalpojumam, Vides inspekcijai jebkurā brīdī ir pārskats par to, kādi peldlīdzekļi atrodas ezerā un vai zvejas laiku noteikumi tiek pārkāpti vai nē. Jaunā tehnoloģija tika ieviesta, lai būtu skaidrāks pārskats – ja iepriekš precīzu informācija saņēma tikai ar kontroles reidu palīdzību, tad tagad pārskats ir pieejams jebkurā laikā.

Ar prieku varu paziņot, ka zvejas kuģu GPS izsekošanas sistēma, kas ir nosacīti jauna sistēma, darbojas pārsteidzoši labi.

Āre Pai (Aare Pai)

Zivju aizsardzības nodaļas galvenais inspektors

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu. 

Klientu Stāsti

VIDES PĀRVALDĪBA

Zvejā ir daudz dažādi ierobežojumi – ir zonas, kur nedrīkst zvejot, spēkā ir aizlieguma periodi, kad zivis nedrīkst makšķerēt (piemēram, nārstošanas laikā), un kvotas, cik daudz vispār drīkst dažādas zivis nozvejot. Pateicoties Fleet Complete pakalpojumam, Vides inspekcijai jebkurā brīdī ir pārskats par to, kādi peldlīdzekļi atrodas ezerā un vai zvejas laiku noteikumi tiek pārkāpti vai nē.

LT ENERGY SERVICES

Pārskats

LT Energy Services 2007. gadā nodibināja pieredzējuši eksperti. Uzņēmums nodarbojas ar energosektoram nepieciešamo ierīču izīrēšanu. Uzņēmums ātri attīstījās un paplašināja darbību dažādos štatos. Viņi kopā pārvalda 275 mašīnas un 68 transportlīdzekļus.

LT Energy Services mērķis ir nodrošināt darbinieku drošību objektos un piedāvāt viņiem mūsdienīgus darba piederumus, lai sniegtu ieguldījumu uzņēmuma ātrā izaugsmē.

Mēs pārvaldām ļoti dārgas ierīces un mums ir būtiski, lai tās ir pasargātas. Par vienu ierīci maksājam vidēji 10,000–200,000 USD, tāpēc Fleet Complete pakalpojumi ir nepieciešami visādā ziņā.”

– Čads Džeksons (Chad Jackson)

Izaicinājums

Uzņēmums strādā tirgū, kurā ir intensīva konkurence, un ir nepieciešama ātra reaģēšana uz klientu problēmām. Ir svarīgi, lai apkalpojošā komanda nonāktu pie klienta savlaicīgi. Iepriekš bija ļoti daudz tālruņu sarunu starp dažādiem cilvēkiem uzņēmumā, tādēļ radās nepieciešamība vienkāršot procesu. Turklāt bija vēlme atrast risinājumu, kas nodrošinātu komandas locekļu drošību. LT Energy Services bija nepieciešama uzticama izsekošanas un pārskatu veidošanas programmatūra, kas padarītu uzņēmuma procesus vienkāršākus. Uzņēmums vēlējās arī izsekot gadījumiem, kas rada papildu izmaksas, piemēram, ātruma pārsniegšana, riepu nolietošana, palielināts degvielas patēriņš.

Risinājums

Čads Džeksons piebilda, ka ieguldījums Fleet Complete programmatūrā ir pilnībā atmaksājies. LT Energy Services sāka izmantot 275 īpašuma novērošanas ierīces un 53 transportlīdzekļu izsekošanas ierīces, lai iegūtu pārskatu par transportlīdzekļu un ierīču atrašanās vietu reāllaikā. Pateicoties mūsu risinājumam, uzņēmums var novērot 275 ierīces vienā ekrānā.

Fleet Tracker MGS200 un Asset Tracker AT1000

Izmantojot transportlīdzekļu izsekošanas risinājumu, uzņēmumam ir pieeja uzņēmējdarbībai svarīgiem datiem un pārskats par transportlīdzekļa ātrumu, akumulatora stāvokli, motora darba kārtību un diagnostiku.

Ja klienti īrē mūsu ierīces, tad viņi gaida labāko servisu. Dažreiz gadās tehniski bojājumi un mums zvana dusmīgi klienti, kuri vēlas, lai viņu ierīces tiktu ātri salabotas. Mums ir būtiski, lai zinošs tehniķis, kurš atrodas tuvumā, ierastos pēc iespējas ātrāk.

– Čads Džeksons

Fleet Complete risinājumi saziņu starp dispečeriem un vadītājiem padarīja vienkāršāku, kā arī paātrināja nokļūšanas laiku līdz klientam.

Skaidrs pārskats par to, kur autovadītāji attiecīgajā brīdī atrodas un vai viņi ir aizņemti, un cik laika nepieciešams nonākšanai līdz objektam, ir palīdzējis dispečeriem izdalīt darba uzdevumus iespējami labākajā veidā, ietaupot darbinieku braukšanas laiku un uzņēmuma izdevumus. Uzņēmumam ir arī vēlākai atskaišu sagatavošanai nepieciešamās veidlapas un atskaites digitālā veidā.

Ieguvums

Fleet Complete ļauj tādam uzņēmumam kā LT Energy Services izmantot visaptverošu sistēmu, kas ļauj tam organizēt darbu efektīvāk.

Vadītāji zina, ka mums ir pārskats par transportlīdzekļa izmantošanu, padarot viņu braukšanas stilu ekonomiskāku.

– Čads Džeksons

LT Energy vadītāji pārsvarā pārvietojas vienatnē, bet uzņēmumam ir ļoti svarīga viņu drošība. Transportlīdzekļu atrašanās vietas reāllaika pārskats ļauj ātri reaģēt nelaimes gadījumā. Vadība ievēroja arī, ka pēc Fleet Complete risinājuma lietošanas uzsākšanas autovadītāju braukšanas stils ir ievērojami uzlabojies, bet degvielas patēriņš – ievērojami samazinājies.

Fleet Complete palīdz mums proaktīvi novērst zādzības. Fleet Complete bija labākā izvēle.
Čads Džeksons

HSE direktors
 • Dibināts 2007. gadā Hjūstonā.
 • Specializējas elektroenerģijas un gāzes nozares ierīču nomā.
 • Pieder 275 ierīces līdzekļu novērošanai un 68 ierīces transportlīdzekļu izsekošanai.
 • Pārskats vienā platformā
 • Efektīvāki procesi
 • Ātruma pārsniegšana uz lielceļiem ir samazinājusies

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu. 

Klientu Stāsti

PYRAMID CORPORATION

Pyramid Corporation ir Kanādas privātuzņēmums, kas pārvalda autoparku ar 800 transportlīdzekļiem, kuru vērtība ir aptuveni 30 miljoni dolāru.

LT ENERGY SERVICES

LT Energy Services 2007. gadā nodibināja pieredzējuši eksperti. Uzņēmums nodarbojas ar energosektoram nepieciešamo ierīču izīrēšanu. Uzņēmums ātri attīstījās un paplašināja darbību dažādos štatos. Viņi kopā pārvalda 275 mašīnas un 68 transportlīdzekļus.

BOFTEL

Pārskats

Telekomunikāciju pakalpojumu uzņēmums Boftel Estonia OÜ ieviesa Ecofleet (jaunais nosaukums – Fleet Complete) pakalpojumu, lai gūtu labāku un skaidrāku pārskatu par autoparka darbību, tā samazinot izdevumus.

Uzņēmumam ir gandrīz pussimts automobiļu, un tik liela autoparka pārvaldība bez pārskatu sniedzošas sistēmas ir ļoti neefektīva. Izmantojot Ecofleet, visi Boftel Estonia OÜ transportlīdzekļi ir redzami kartē reāllaikā, tādējādi pie klienta vienmēr var nosūtīt tuvāko brīvo automobili.

„No klientu skatpunkta saīsinājās reaģēšanas laiks uz izsaukumu, un vēlākās GPS atskaites savukārt izslēdz turpmākos pārpratumus saistībā ar darba laika aprēķināšanu. Ecofleet palīdzēja ievērojami samazināt izmaksas, un ieguldījums atmaksājās jau ļoti īsā laikā.”

– Genādijs Gutņicenko (Gennadi Gutnitsenko)

„Ecofleet palīdzēja ievērojami samazināt izmaksas, un ieguldījums atmaksājās jau ļoti īsā laikā.”

Genādijs Gutņicenko

Boftel
 • Ātrāka reaģēšana uz klientu izsaukumiem
 • Skaidras un caurskatāmas darba laika aprēķina atskaites
 • Izmaksu ietaupījums

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu. 

Klientu Stāsti

BOFTEL

Telekomunikāciju pakalpojumu uzņēmums Boftel Estonia OÜ ieviesa Ecofleet (jaunais nosaukums – Fleet Complete) pakalpojumu, lai gūtu labāku un skaidrāku pārskatu par autoparka darbību, tā samazinot izdevumus.

VIDES PĀRVALDĪBA

Pārskats

Fleet Complete pakalpojumu pārsvarā lieto dažādi četrriteņu transportlīdzekļi, bet pakalpojums ir piemērots arī citām ar motoru darbināmām mašīnām. Piemēram, 265 ūdens transportlīdzekļi, kuri oficiāli nodarbojas ar zveju Peipusa ezerā, tika aprīkoti ar Ecofleet (jaunais nosaukums – Fleet Complete) pakalpojumu, kas ļauj izsekot precīzu laivu atrašanās vietu un maršrutu gan reāllaikā, gan pagātnē. Visiem Peipusa profesionālajiem zvejniekiem, kuri vēlas zvejot ezerā, savā ūdens transportlīdzeklī ir jāuzstāda izsekošanas ierīce. Zvejā ir daudz dažādi ierobežojumi – ir zonas, kur nedrīkst zvejot, spēkā ir aizlieguma periodi, kad zivis nedrīkst makšķerēt (piemēram, nārstošanas laikā), un kvotas, cik daudz vispār drīkst dažādas zivis nozvejot. Pateicoties Ecofleet pakalpojumam, Vides inspekcijai jebkurā brīdī ir pārskats par to, kādi peldlīdzekļi atrodas ezerā un vai zvejas laiku noteikumi tiek pārkāpti vai nē. Jaunā tehnoloģija tika ieviesta, lai būtu skaidrāks pārskats – ja iepriekš precīzu informācija saņēma tikai ar kontroles reidu palīdzību, tad tagad pārskats ir pieejams jebkurā laikā.

Ar prieku varu paziņot, ka zvejas kuģu GPS izsekošanas sistēma, kas ir nosacīti jauna sistēma, darbojas pārsteidzoši labi.

Āre Pai (Aare Pai)

Zivju aizsardzības nodaļas galvenais inspektors

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu. 

Klientu Stāsti

VIDES PĀRVALDĪBA

Zvejā ir daudz dažādi ierobežojumi – ir zonas, kur nedrīkst zvejot, spēkā ir aizlieguma periodi, kad zivis nedrīkst makšķerēt (piemēram, nārstošanas laikā), un kvotas, cik daudz vispār drīkst dažādas zivis nozvejot. Pateicoties Fleet Complete pakalpojumam, Vides inspekcijai jebkurā brīdī ir pārskats par to, kādi peldlīdzekļi atrodas ezerā un vai zvejas laiku noteikumi tiek pārkāpti vai nē.

G4S

Pārskats

Drošības pakalpojumu uzņēmums G4S ar Ecofleet (jaunais nosaukums – Fleet Complete) palīdzību izseko savus patruļas transportlīdzekļus un piedāvā automobiļu izsekošanas iespēju arī saviem klientiem. Sniedzot drošības pakalpojumus, ir ļoti būtiski, lai būtu pieejams pārskats par patruļas automobiļu atrašanās vietu attiecīgajā brīdī – bez tā nav iespējams piedāvāt klientam pietiekami kvalitatīvu pakalpojumu un ātru reaģēšanu.

G4S signalizācijas gadījumā Ecofleet sistēmā iespējams atrast atrašanās vietai tuvāko patruļas automobili un, pateicoties tādai optimizētai darbībai, apsardzes uzņēmuma darbinieks ierodas visīsākajā laikā.

G4S pakalpojuma vadītājs Reiko Tekers (Reiko Tääker): „Transportlīdzekļu droša vadīšana un izsekošana ir ļoti būtiska no mūsu uzņēmējdarbības viedokļa. Ecofleet kā elastīgs un uzticams sadarbības partneris ir izveidojis mums darbarīkus, ar kuru palīdzību varam piedāvāt optimālus risinājumus arī saviem klientiem.”

 

Transportlīdzekļu droša vadīšana un izsekošana ir ļoti būtiska no mūsu uzņēmējdarbības viedokļa. Ecofleet kā elastīgs un uzticams sadarbības partneris ir izveidojis mums darbarīkus, ar kuru palīdzību varam piedāvāt optimālus risinājumus arī saviem klientiem.

Reiko Tekers (Reiko Tääker)

G4S pakalpojuma vadītājs

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu. 

Klientu Stāsti

G4S

Drošības pakalpojumu uzņēmums G4S ar Ecofleet (jaunais nosaukums – Fleet Complete) palīdzību izseko savus patruļas transportlīdzekļus un piedāvā automobiļu izsekošanas iespēju arī saviem klientiem. Sniedzot drošības pakalpojumus, ir ļoti būtiski, lai būtu pieejams pārskats par patruļas automobiļu atrašanās vietu attiecīgajā brīdī – bez tā nav iespējams piedāvāt klientam pietiekami kvalitatīvu pakalpojumu un ātru reaģēšanu.

Sazinies ar mums!

Kopā atradīsim iespējas, kā varam palīdzēt jūsu autoparkam būt veiksmīgam.