DIGITĀLAIS TAHOGRĀFS

Automātiska tahogrāfa datu lejupielāde ietaupa laiku un naudu.

Saņemt piedāvājumu 

KĀPĒC DIGITĀLAIS TAHOGRĀFS?

Saskaņā ar likumu transportlīdzekļa dati ir jālejupielādē ik pēc 90 dienām, bet vadītāja dati — ik pēc 28 dienām. Tahogrāfa datu saņemšanai no transportlīdzekļa, kas atrodas tālu no biroja, visērtāk ir izmantot attālināto datu nolasīšanas risinājumu. Tas palīdz ietaupīt darba laiku un izvairīties no situācijām, kad datus fiziski nav iespējams lejupielādēt.

Kā papildus iespēju piedāvājam karšu viesnīcas risinājumu, kas nozīmē, ka vairs nav jāuztraucas par datu manuālu lejupielādi, mūsu aplikācija parūpēsies par datu automātisku lejupielādi īstajā laikā.

19500115 – portrait of a handsome young happy man using digital tablet
electronic-logging-devices

TAHOGRĀFA DATU ATTĀLINĀTA NOLASĪŠANA

Digitālā tahogrāfa datu attālināta lejupielāde ir paredzēta, lai vienkāršotu darbības, kas saistītas ar tahogrāfa datu vākšanu un pārvaldību, un ietaupītu laiku. Vadītājam vairs nav jāuzrāda sava karte depo vai jāizmanto USB zibatmiņa manuālai lejupielādei, kas bieži vien ir laikietilpīga un apgrūtinoša, bet datus var ievākt automātiski, transportlīdzeklim atrodoties ceļā.

load-planning-96-1

AUTOMĀTISKA DATU NOLASĪŠANA

Mēs piedāvājam arī karšu viesnīcu risinājumu, kas nozīmē, ka varat automatizēt datu lejupielādi. Mēs varam iestatīt konkrētu datumu, kad dati tiks lejupielādēti, un jums nebūs jāuztraucas par tā aizmiršanu. Jums ir pieeja atskaitēm, kas ļauj efektīvāk izmantot darba laiku un nodrošināt darba un atpūtas laika ievērošanu.

Daily-Tasks-Icon-96

KĀ ŠIS RISINĀJUMS DARBOJAS?

Vajadzīgajā automašīnā tiek uzstādīta GPS ierīce, kas papildus tahogrāfa datiem kā papildpakalpojumu var attēlot dažādus parametrus, piemēram, degvielas datus, kravas temperatūru, ass svaru, spiedienu riepās, ārējā barošanas avota spriegumu, akumulatora uzlādi un atlikušo attālumu.

VISAPTVEROŠS RISINĀJUMS

Mūsu tahogrāfa pakalpojumi sniedz jums visaptverošu pārskatu par vadītāja darbībām un atrašanās vietu, izmantojot tīmekļa lietojumprogrammu. Sistēmā redzamās atskaites ļauj maksimāli palielināt darba laiku un uzraudzīt, lai autovadītāji ievērotu darba un atpūtas laiku.

Visaptverošs autoparka pārvaldības risinājums ļauj efektīvāk pārvaldīt savu darbaspēku un darba uzdevumus, plānot optimālus braukšanas maršrutus un motivēt autovadītājus braukt ekonomiskāk.

 

61964917 – plain truck fleet
Daily-Tasks-Icon-96

GALVENĀS PRASĪBAS

Autovadītāja atļautais braukšanas laiks dienā ir deviņas stundas. Pēc četrām ar pusi braukšanas stundām vadītājam jāpaņem 45 minūšu pārtraukums. Regulārais atpūtas laiks ir 11 stundas dienā un 45 stundas nedēļā.

feedback_note-96-1

DARBA UN ATPŪTAS LAIKU PĀRSKATS REĀLLAIKĀ

Jums ir reāllaika pārskats par to, kur atrodas kravas automašīnas, cik ilgi no vietas tās ir braukušas, kad vajadzētu būt nākamajam atpūtas pārtraukumam, cik daudz braukšanas laika ir atlicis attiecīgajā nedēļā utt.

transport-ico

PAPILDIESPĒJAS

Mēs piedāvājam visaptverošu tīmekļa GPS izsekošanas un mobilās apkalpes vadības risinājumu, kas darbojas tīmekļa pārlūkprogrammā vai jūsu viedierīcē un sniedz skaidru reāllaika skatījumu uz galvenajiem jums nepieciešamajiem rādītājiem, piemēram, degvielas patēriņu, darba laiku, transportlīdzekļa atrašanās vietu, temperatūru, braukšanas stilu.

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu.