Transports un uzglabāšana

Plānojiet optimālus braucienu maršrutus un pārziniet, kur jūsu kurjeri atrodas konkrētajā brīdī. Jūsu rīcībā ir skaidrs pārskats par to, cik daudz laika tiek patērēts preču izvadāšanai, kas palīdz jums sniegt klientiem precīzu informāciju par kurjera ierašanās laiku un piepildīt viņu cerības. Esiet informēts par kravas automobiļu vadītāju darba un atpūtas laiku un lejupielādējiet nepieciešamās atskaites, kas jāiesniedz inspektoriem. Varat izveidot atskaites par tieši jums nepieciešamajiem galvenajiem rādītājiem kā, piemēram, degvielas patēriņš, nobrauktie kilometri, darba laiks, apkopes.

KĀPĒC LIETOT FLEET COMPLETE RISINĀJUMUS?

TRANSPORTLĪDZEKĻU GPS IZSEKOŠANA

Sekojiet visu uzņēmuma transportlīdzekļu atrašanās vietai vienā ekrānā un gūstiet skaidru pārskatu, kur attiecīgajā brīdī atrodas transportlīdzekļi un darbinieki un cik daudz laika viņi patērē kāda darba uzdevuma izpildei vai objekta apmeklēšanai. Jums ir skaidrs pārskats par darbinieku darba laiku un nostrādātajām virsstundām.

SEKOŠANA DEGVIELAS PATĒRIŅAM

Kontrolējiet degvielas patēriņu. Saņemiet automātiskus paziņojumus, ja degvielas daudzums bākā pēkšņi krītas. Sekošana informācijai par degvielu ļauj papildus analizēt degvielas patēriņu pēc dažādiem automobiļiem un vadītājiem.

PIEKABJU IZSEKOŠANA

Esiet droši, ka transportēšanas laikā nerodas bojājumi un prece netiek sabojāta. Esiet informēti par to, vai piekabe ir savienota ar transportlīdzekli, un sekojiet kravas temperatūrai. Varat būt droši, ka jūsu vestā, pret temperatūru jutīgā prece nonāks galā ideālā stāvoklī.

AUTOMĀTISKS CEĻAZĪMJU ŽURNĀLS

Automātisks ceļazīmju žurnāla risinājums, kas palīdz jums ietaupīt laiku. Jums vairs nav jāpavada stundas, aizpildot Excel tabulu. Ar GPS ierīces palīdzību izdevumus iespējams aprēķināt uz faktisko braucienu kilometrāžas pamata, un darbiniekam nav jātērē savs laiks, lai ceļazīmes aizpildīšanai censtos atcerēties vai izdomāt iepriekšējā mēnesī veiktos braucienus.

REĢIONU NOZĪMĒŠANA

Atzīmējiet tīmekļa kartē zonas (konkrētus reģionus) un ziniet, cik bieži transportlīdzekļi izbrauc no šīs zonas. Tas palīdzēs jums uzraudzīt lokālās papildierīces un mašīnas.

AUTOMĀTISKI PAZIŅOJUMI PAR APKOPI

Uzturiet savus automobiļus darba kārtībā, tos savlaicīgi apkopjot. Varat iestatīt automātiskus SMS vai e-pastu atgādinājumus par tuvojošos apkopi. Jums ir pieejams pārskats, cik kilometrus vai dienas katra mašīna var vēl braukt pirms došanās uz apkopi, kā arī visas bijušās apkopes ir atrodamas sistēmā.

DROŠĪBAS VADĪBA

Jums ir pieejams reāllaika pārskats, kurā objektā darbinieki attiecīgajā brīdī atrodas. Tas ļauj ātri nosūtīt viņiem palīdzību negaidītu situāciju gadījumā. Transportlīdzekļos ir iespējams uzstādīt arī trauksmes pogu, kas dod iespēju ātri reaģēt trauksmes signāla gadījumā.

U
ĪPAŠUMA NOVĒROŠANA

Pieskatiet savu īpašumu! Mūsu īpašuma izsekošanas sistēma nodrošina jums reāllaika pārskatu, kur mašīnas attiecīgajā laikā atrodas. Saņemiet automātiskus paziņojumus, ja kāds transportlīdzeklis ir izbraucis no noteiktās zonas vai automobiļa akumulators sāk izlādēties.

EKONOMISKA BRAUKŠANAS STILA NOVĒRTĒŠANA

Motivējiet darbiniekus braukt ekonomiskāk. Mobilā lietotne sniedz autovadītājiem atgriezenisko saiti. Autovadītāji var savus rezultātus salīdzināt ar citiem, kā arī novērtēt, kā viņu braukšanas stils ir laika gaitā mainījies.

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu. 

RISINĀJUMI, KO PIEDĀVĀJAM

DIGITĀLA DARBA UZDEVUMU VADĪBA

Vispirms ieplānojiet darba uzdevumus un darbaspēku, pēc tam nosūtiet uzdevumus tieši uz darbinieku mobilo lietotni. Darbiniekiem ir skaidrs pārskats, kādi darba uzdevumi viņiem būs jāpilda un kad jāuzsāk to izpilde. Jums ir skaidrs pārskats par darbinieku atrašanās vietu un varat izdalīt uzdevumus saskaņā ar to.

ĒRTS DARBA LAIKA APRĒĶINS

Varat automatizēt darba laika aprēķinu, kā arī jums ir pieejams precīzs pārskats par dažādiem uzdevumiem patērēto laiku. Jums vairs nav manuāli jāaprēķina darbinieku darba laiks, kā arī samazinās arī kļūdu daudzums cilvēciskā faktora dēļ.

AUTOMĀTISKAS ATSKAITES

Varat izveidot un lejupielādēt pārskatus par visām darbībām, piemēram, transportlīdzekļa nobraukums, degvielas patēriņš, dīkstāves un stāvēšanas laiks, automobiļu izmantojuma statistika, apkopes laiks utt. Visus pārskatus ir iespējams apskatīt gan Fleet Complete sistēmā, gan eksportēt PDF vai Excel formātā. Tāpat varat pieteikt regulāras atskaites uz e-pastu.

SKAIDRS PĀRSKATS PAR PROJEKTU ILGUMU

Pateicoties Fleet Complete risinājumam, jums ir pieejams skaidrs pārskats, cik daudz laika tiek patērēts konkrēta projekta vai uzdevuma izpildei, kas palīdz jums dot klientiem precīzu informāciju un attaisnot viņu gaidas.

AUTOMĀTISKI PAZIŅOJUMI PAR DARBU NORISI

Jums ir pieejams reāllaika pārskats par nepabeigtajiem un pabeigtajiem darbiem, un, izmantojot mobilo lietotni, nekavējoties saņemsiet paziņojumu, kad darba uzdevums būs pabeigts.

BEZPAPĪRA RISINĀJUMS

Visa dokumentācija, piemēram, darba laiks, degvielas patēriņš, pieņemšanas-nodošanas akti ir pieejami digitālā veidā vienā sistēmā. Dažādus pārskatus atsevišķi pa datumiem vai darbiniekiem ir viegli sameklēt un lejupielādēt.

 
 

KLIENTU STĀSTI

TALLINAS LIDOSTA

TALLINAS LIDOSTA

Tallinas lidosta Fleet Complete pakalpojumus izmanto kopš 2012. gada, savukārt auto koplietošanas funkciju ieviesta 2021. gadā.Lidostas teritorija ir kā labi nodrošināta mazpilsēta, kurā iebraukšana un izbraukšana ir apgrūtināta drošības pasākumu dēļ. Tallinas...

read more
SCANIA

SCANIA

Scania pārdošanas komanda ar mūsu sistēmas palīdzību var vizualizēt savus klientus kartē un plānot iespējami optimālus maršrutus – ietaupot ceļā pavadāmo laiku, atliek vairāk laika, lai strādātu ar klientiem. Uzņēmums ar viedās lietotnes palīdzību var ātri attēlot no datubāzēm pienākošo informāciju par klientu – papildus informācijai par tikšanām un atrašanās vietu, iespējams apskatīt, piemēram, iepriekšējās tikšanās, darījumus un maksājumu vēsturi. Pēc tikšanās, izmantojot viedo lietotni, iespējams vienošanos un citu informāciju nosūtīt uz klientu pārvaldības programmatūru.

read more