Drošības vadība

Nodrošiniet mobilo darbinieku drošību!

Pieprasiet demo versiju

EKONOMISKA BRAUKŠANAS STILA IZSEKOŠANAS RISINĀJUMS

Autovadītāji, izmantojot mūsu risinājumu, var sekot savam braukšanas stilam, lai apkopotu ātruma pārsniegšanas, strauju paātrināšanos un bremzēšanu, kā arī citas iespējamas bīstamas situācijas. Mobilā lietotne dod autovadītājiem atgriezenisko saiti, un autovadītāji var savus rezultātus salīdzināt ar citiem autovadītājiem un novērtēt, kā viņu braukšanas stils ir laika gaitā mainījies. Jums ir pieejams arī reāllaika pārskats, kurā objektā darbinieki attiecīgajā brīdī atrodas. Tas ļauj ātri nosūtīt viņiem palīdzību negaidītu situāciju gadījumā.

AUTOMĀTISKS PAZIŅOJUMS SADURSMES GADĪJUMĀ

Varat iestatīt notikumu, ka sadursmes gadījumā jums tiek nosūtīts automātisks paziņojums. Tas palīdz ātri reaģēt nelaimes gadījumā, un jums ir pieejams arī pārskats par visām sadursmēm, kas ir notikušas ar transportlīdzekli.

MOTIVĒJIET AUTOVADĪTĀJUS

Katra brauciena beigās tiek aprēķināts personiskais rezultāts dažādos segmentos kā, piemēram, ātruma pārsniegšana, strauja bremzēšana vai paātrināšanās, kā arī automobiļa dīkstāve. Pēc katra brauciena autovadītāji redz, kā viņu braukšanas stils ir uzlabojies vai pasliktinājies, radot rotaļīgu sacensību garu.

PAILDZINIET TRANSPORTLĪDZEKĻU MŪŽU

Agresīvs braukšanas stils bojā transportlīdzekli un saīsina tā mūžu. Ekonomisks braukšanas stils palīdz novērst, piemēram, nevajadzīgu riepu nodilšanu.

KRAVAS AUTOMOBIĻU UN AUTOBUSU VADĪTĀJU DARBA LAIKA DATI

Mūsu sistēma spēj lasīt tahogrāfa datus reāllaikā, kā arī tos vizuāli attēlot, atspoguļojot braukšanas, darba un atpūtas laiku. Kā uzņēmuma vadītājs varat pārliecināties, ka jūsu darbinieki ir pietiekami atpūtušies pirms sēžas pie stūres. Papildus ir iespējams redzēt visus pārkāpumus, kas ir notikuši attiecīgajā periodā. Jums ir pieejams skaidrs pārskats par to, vai kravas automobiļu vai autobusu vadītāji ievēro atpūtas laiku un kontroles gadījumā varat no interneta lietotnes lejupielādēt nepieciešamos pārskatus.

PĀRSKATS PAR DARBA UN ATPŪTAS LAIKU REĀLLAIKĀ

Jums ir pieejams reāllaika pārskats par to, kur atrodas transportlīdzekļi, cik ilgi tie ir bez pārtraukuma braukuši, kad būtu jābūt nākamajam pārtraukumam, cik daudz braukšanas laika attiecīgajā nedēļā ir atlicis utt.

SIGNĀLI PĀRKĀPUMU GADĪJUMĀ

Autobusu vai kravas automobiļu vadītājiem pienāk automātisks paziņojums, ja viņi nav ievērojuši atpūtas laiku.

GATAVI PĀRSKATI UZRĀDĪŠANAI INSPEKTORIEM

Autobusu vai kravas automobiļu vadītāji var kontroles laikā uzrādīt inspektoriem precīzu pārskatu par darba un atpūtas laika reģistrēšanu.

VAJADZĪBĀM PIELĀGOTA UZSTĀDĪŠANA

Uzstādām risinājumus dažāda veida transportlīdzekļiem jums piemērotā laikā un vietā. Tāpat palīdzam noņemt jau uzstādītās ierīces. Mūsu uzstādīšanas speciālistiem ir ilggadīga pieredze un attiecīga izglītība, lai nodrošinātu kvalitatīvu pakalpojumu. Droši varat uzticēt mums savu automobili. 

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu.