Valsts pārvalde un aizsardzība

Pārziniet, kur atrodas transportlīdzekļi. Varat izveidot atskaites par tieši jums nepieciešamajiem galvenajiem rādītājiem kā, piemēram, degvielas patēriņš, nobrauktie kilometri, darba laiks, apkopes. Koplietošanas automobiļu vienota digitāla rezervācijas sistēma atvieglo automobiļu rezervāciju, bet jums nav nepieciešams atsevišķs cilvēks, kurš nodarbojas ar rezervācijām – mūsu lietotne pilda šo funkciju pati. Papildus jūs varat izmantot darba uzdevumu digitālas pārvaldības risinājumu, kas palīdz jums ērti dalīt komandai darba uzdevumus un efektīvāk plānot objektu apmeklējumus.

KĀPĒC LIETOT FLEET COMPLETE RISINĀJUMUS?

TRANSPORTLĪDZEKĻU GPS IZSEKOŠANA

Sekojiet visu uzņēmuma transportlīdzekļu atrašanās vietai vienā ekrānā un gūstiet skaidru pārskatu, kur attiecīgajā brīdī atrodas transportlīdzekļi un darbinieki un cik daudz laika viņi patērē kāda darba uzdevuma izpildei vai objekta apmeklēšanai. Jums ir skaidrs pārskats par darbinieku darba laiku un nostrādātajām virsstundām.

SEKOŠANA DEGVIELAS PATĒRIŅAM

Kontrolējiet degvielas patēriņu. Saņemiet automātiskus paziņojumus, ja degvielas daudzums bākā pēkšņi krītas. Sekošana informācijai par degvielu ļauj papildus analizēt degvielas patēriņu pēc dažādiem automobiļiem un vadītājiem.

PIEKABJU IZSEKOŠANA

Esiet droši, ka transportēšanas laikā nerodas bojājumi un prece netiek sabojāta. Esiet informēti par to, vai piekabe ir savienota ar transportlīdzekli, un sekojiet kravas temperatūrai. Varat būt droši, ka jūsu vestā, pret temperatūru jutīgā prece nonāks galā ideālā stāvoklī.

AUTOMĀTISKS CEĻAZĪMJU ŽURNĀLS

Automātisks ceļazīmju žurnāla risinājums, kas palīdz jums ietaupīt laiku. Jums vairs nav jāpavada stundas, aizpildot Excel tabulu. Ar GPS ierīces palīdzību izdevumus iespējams aprēķināt uz faktisko braucienu kilometrāžas pamata, un darbiniekam nav jātērē savs laiks, lai ceļazīmes aizpildīšanai censtos atcerēties vai izdomāt iepriekšējā mēnesī veiktos braucienus.

REĢIONU NOZĪMĒŠANA

Atzīmējiet tīmekļa kartē zonas (konkrētus reģionus) un ziniet, cik bieži transportlīdzekļi izbrauc no šīs zonas. Tas palīdzēs jums uzraudzīt lokālās papildierīces un mašīnas.

AUTOMĀTISKI PAZIŅOJUMI PAR APKOPI

Uzturiet savus automobiļus darba kārtībā, tos savlaicīgi apkopjot. Varat iestatīt automātiskus SMS vai e-pastu atgādinājumus par tuvojošos apkopi. Jums ir pieejams pārskats, cik kilometrus vai dienas katra mašīna var vēl braukt pirms došanās uz apkopi, kā arī visas bijušās apkopes ir atrodamas sistēmā.

DROŠĪBAS VADĪBA

Jums ir pieejams reāllaika pārskats, kurā objektā darbinieki attiecīgajā brīdī atrodas. Tas ļauj ātri nosūtīt viņiem palīdzību negaidītu situāciju gadījumā. Transportlīdzekļos ir iespējams uzstādīt arī trauksmes pogu, kas dod iespēju ātri reaģēt trauksmes signāla gadījumā.

U
ĪPAŠUMA NOVĒROŠANA

Pieskatiet savu īpašumu! Mūsu īpašuma izsekošanas sistēma nodrošina jums reāllaika pārskatu, kur mašīnas attiecīgajā laikā atrodas. Saņemiet automātiskus paziņojumus, ja kāds transportlīdzeklis ir izbraucis no noteiktās zonas vai automobiļa akumulators sāk izlādēties.

EKONOMISKA BRAUKŠANAS STILA NOVĒRTĒŠANA

Motivējiet darbiniekus braukt ekonomiskāk. Mobilā lietotne sniedz autovadītājiem atgriezenisko saiti. Autovadītāji var savus rezultātus salīdzināt ar citiem, kā arī novērtēt, kā viņu braukšanas stils ir laika gaitā mainījies.

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu. 

Available in our Fleet Sharing Solution

TRANSPORTLĪDZEKĻU REZERVĒŠANAS SISTĒMA

Koplietošanas automobiļu digitālā rezervēšanas sistēma atvieglo automobiļu rezervēšanu un nav nepieciešams atsevišķs cilvēks, kurš nodarbojas ar rezervēšanu, – mūsu lietotne pilda šo funkciju pati. Darbinieki var rezervēt automobiļus un pārvaldīt rezervācijas, izmantojot viedtālruni, un viņiem pienāk automātiski ziņojumi, ja viņu rezervācija ir apstiprināta vai mainīta. Mūsu risinājums saskaņojas arī ar dažādiem kalendāriem, piemēram, Outlook, kas padara pakalpojuma izmantošanu īpaši ērtu.

AUTOVADĪTĀJA IDENTIFIKĀCIJA

Jums vairs nav jāpārvalda liels daudzums automobiļu atslēgu, bet autovadītājs var atvērt automobiļa durvis, izmantojot personalizētu RFID karti vai mobilo lietotni. Sistēma ļauj atvērt automobiļa durvis tikai pilnvarotam darbiniekam, uz kura vārda ir veikta rezervēšana.

TRANSPORTLĪDZEKĻU IZMANTOJUMA ANALĪZE

Rezervēšanas sistēmas pārskatu analīze ļauj atklāt iespējas, kā efektīvāk izmantot automobiļus un tādējādi izvairīties no cilvēciskām kļūdām, mazināt ekoloģiskās pēdas nospiedumu un izmaksas. Rezervācijas sistēmas pārskati dod jums iespēju analizēt automobiļu izmantojumu pa transportlīdzekļiem, dienām, cilvēkiem un nodaļām. Tāpat, ja jums ir dažādām nodaļām atsevišķas izmaksu vietas, tad ar mūsu sistēmas palīdzību viegli varat pievienot izmaksas pareizajai nodaļai.

KLIENTU STĀSTI

VIDES PĀRVALDĪBA

VIDES PĀRVALDĪBA

Zvejā ir daudz dažādi ierobežojumi – ir zonas, kur nedrīkst zvejot, spēkā ir aizlieguma periodi, kad zivis nedrīkst makšķerēt (piemēram, nārstošanas laikā), un kvotas, cik daudz vispār drīkst dažādas zivis nozvejot. Pateicoties Fleet Complete pakalpojumam, Vides inspekcijai jebkurā brīdī ir pārskats par to, kādi peldlīdzekļi atrodas ezerā un vai zvejas laiku noteikumi tiek pārkāpti vai nē.

read more
EDGEWOOD INDEPENDENT SCHOOL DISTRICT

EDGEWOOD INDEPENDENT SCHOOL DISTRICT

Challenge Edgewood is responsible for 45 school buses, 9 police cruisers and a number of vans and Chevy Suburban vehicles. Without a fleet management system in place, they lacked visibility over the real-time location of their vehicles. “We have a 24-hour...

read more