ILGTSPĒJĪGS AUTOPARKS

Ieskats par darbinieku braukšanas paradumiem, degvielas patēriņu un autoparka CO2 emisijām.

CEĻŠ UZ ILGTSPĒJĪGU AUTOPARKU

Ilgtspējība un videi draudzīga braukšana vairs nav tikai modes tendence. Sakarā ar patērētāju augsto interesi par vidi, klimata pārmaiņu sekām un ES lēmumu līdz 2030. gadam samazināt kopējo CO2 emisiju par 55 %, šie jautājumi ir kļuvuši kritiski un steidzami.
Nav šaubu, ka uzņēmumiem, lielu autoparku, ir jāizmanto tehnoloģiskie instrumenti, lai nodrošinātu atbilstību klimata prasībām. Bet, par laimi, darbs pie ilgtspējīgāka autoparka piedāvā arī vairākas priekšrocības.

KO NOZĪMĒ ILGTSPĒJĪGS AUTOPARKS?

Runājot par ilgtspējību transporta nozarē, runa ir par to, kā samazināt autoparka negatīvo ietekmi uz vidi.
To var izdarīt, piemēram:

  • Izmantojot GPS datus, lai optimizētu maršrutus un gūtu ieskatu transportlīdzekļa darbībās
  • Uzraudzīt darbinieku braukšanas uzvedību un ieviest ekonomisku braukšanas stilu
  • Ieviest automašīnu koplietošanu
  • Proaktīva transportlīdzekļu apkope
  • Izmantojot alternatīvās degvielas iespējas un transporta līdzekļus, piemēram, elektrodzinējus.
Duurzaam wagenpark met de juiste fleetmanagement-oplossing

FLEET COMPLETE PALĪDZ VAIRĀK NEKĀ 100 000 UZŅĒMUMIEM VISĀ PASAULĒ BŪT ILGTSPĒJĪGĀKIEM

Lai izveidotu ilgtspējīgu autoparku, ir nepieciešami dati. Mūsu autoparka pārvaldības risinājums sniedz ieskatu praktiski visā, kas saistīts ar automašīnu darbību, degvielas patēriņu un vadītāju uzvedību.

Personīgie informācijas paneļi

Personīgajos informācijas paneļos varat redzēt visus datus par autoparku, katru atsevišķu transportlīdzekli un darbiniekiem – potenciālās iespējas ilgtspējīgākai darbībai.

Samazināt izmaksas

Zaļā braukšana jeb ekonomiska braukšana palielina ceļu satiksmes drošību un samazina uzturēšanas un degvielas izmaksas, kā arī sodu skaitu.

Datos balstīta ilgtspēja

Iespēja pārraudzīt to darbību ietekmi, ko veicat, lai kļūtu ilgtspējīgāki, piemēram, apmācīt darbiniekus braukt ekonomiskāk.

“Ilgtspējīgs autoparks” RISINĀJUMA IEGUVUMI UN PRIEKŠROCĪBAS

Lokācijas informācija

Skatiet precīzu katra transportlīdzekļa atrašanās vietu reāllaika kartē vai atlasiet datumus, lai redzētu, kur tie ir bijuši iepriekš. Plānojiet maršrutus, meklējiet adreses un aprēķiniet attālumus tikai ar dažiem klikšķiem.

Statusa noteikšana

Pārraugiet katra transportlīdzekļa darbības stāvokli braukšanas laikā un saņemiet detalizētus ziņojumus par braucienu.

Ieskats datos

Izmantojiet pārskatus, lai gūtu priekšstatu par braukšanas paradumiem, degvielas patēriņu, CO2 emisijām un citiem datiem. Eksportējiet uz PDF un Excel vai integrējiet atskaites tieši ar jums nepieciešamo informācijas sistēmu.

Zonu izvēlne

Atlasiet ģeogrāfiski norobežotu zonu un saistiet uzdevumu ar konkrētu notikumu modulī. Tad jūs varat viegli izsekot transportlīdzekļiem, kas izbrauc vai iebrauc noteiktā apgabalā.

Brīdinājumi un ārkārtas paziņojumi

Iestatiet brīdinājumus un saņemiet paziņojumus, kad transportlīdzeklis pārsniedz ātruma ierobežojumu, atstāj noteiktu darba zonu vai konfliktē ar iepriekš noteiktiem notikumiem.

Izmaksu sekošana

Sekojiet līdzi visām transportlīdzekļa izmaksām un saņemiet detalizētu pārskatu par autoparka izmaksām. Un, ja nepieciešams, veiciet pasākumus, lai samazinātu šīs izmaksas.

Optimāla maršruta plānošana

Importējiet visus savus klientus/adreses un skatiet to atrašanās vietu kartē, lai optimāli plānotu maršrutu. Braucot, varat arī pārbaudīt, kuri citi klienti/adreses atrodas tuvumā.

Apkopes modulis

Regulāra apkope nodrošina transportlīdzekļu labāku stāvokli un uzturēšanas izmaksas tiek samazinātas līdz minimumam. Apkopes modulis seko katra transportlīdzekļa apkopes laikam un brīdina, kad ir pienācis laiks apkopei.

Mērķu uzstādīšana

Iestatiet galvenos veiktspējas rādītājus (KPI) tiem lielumiem, kas ir būtiski jūsu biznesa panākumiem. Piemēram: vidējais degvielas patēriņš vai nobraukto kilometru skaits. Skaidras diagrammas un statistika parāda, kur ir nepieciešama optimizācija.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR “Ilgtspējīgs autoparks”

Kā veicināt uzņēmuma darbiniekus un autovadītājus braukt ekonomiskāk?

Jūs varat apmācīt savus darbiniekus gan ieteikuma formā, gan pieejot tam proaktīvi balstoties uz iegūto informāciju datos. Uzraugiet darbinieku braukšanas uzvedību un iesaistiet vadītāju diskusijās par to, ko varētu darīt savādāk un labāk. Ieviešot GPS risinājumu, ir svarīgi iekšēji vispārināt un komunicēt mērķus kopumā uzņēmuma iekšienē, lai novērstu situāciju, kad autovadītāji jūtas pārmērīgi kontrolēti. Mērķis ir radīt drošāku darba vidi un nodrošināt drošību visiem satiksmes dalībniekiem.

Ko ilgtspējīgs autoparks nodrošina?

Mācot darbiniekus braukt ekonomiskāk, rezultātā iespējams ietaupīt degvielas izmaksas, autoparks izdala mazāk CO2, uzņēmums saglabā labu reputāciju un pats galvenais: jūs veidojat drošu vidi kā darbā, tā uz ceļa un ikdienā.

Brandstofkosten verlagen