TRANSPORTLĪDZEKĻU KOPLIETOŠANA

Padariet savu koplietojamo autoparku efektīvāku

Saņemt piedāvājumu 

OEM_96

Maksimāla autoparka izmantošana

Pārskats par transportlīdzekļu izmantošanu, izvietojumu un darbību nodrošina maksimālu autoparka efektivitāti.

green-driving-96

Samaziniet CO2 emisijas

Optimizējot sava autoparka izmantošanu, ir iespējams sasniegt vairāk ar mazāku automašīnu skaitu. Efektīva izmantošana samazina CO2 emisijas un dod labumu gan videi, gan uzņēmumam.

Expenses-96-1

Finanšu ietaupījumi

Nelielas izmaiņas var ievērojami ietaupīt līzinga, degvielas un apkopes izmaksas.

TRANSPORTLĪDZEKĻU KOPLIETOŠANA GAN MAZIEM, GAN LIELIEM UZŅĒMUMIEM

Koplietošanas autoparks ir efektīvs līdzeklis uzņēmuma darbības izmaksu samazināšanai, kas nodrošina maksimālu uzņēmuma autoparka efektivitāti.

Izmantojot Fleet Complete platformu, jūs iegūstat piekļuvi visām funkcijām, kas jums nepieciešamas, lai pārvaldītu un maksimāli izmantotu savu autoparku — neatkarīgi no automašīnu un vadītāju skaita.

Efektīva autoparka izmantošana samazina CO2 izmešus – labāk tiek izmantoti resursi, mazāk nobrauktu kilometru un mazāks degvielas patēriņš.

 

PRIEKŠROCĪBAS

  • Pilnīga autoparka izmantošana
  • Pārskats par transportlīdzekļa lietošanu, atrašanās vietu un stāvokli
  • Pilnīgs pārskats par pieejamajiem un rezervētajiem transportlīdzekļiem un to atrašanās vietu
  • Līzinga, degvielas un apkopes sekošana un ietaupījumi
  • Sasniedziet vairāk ar mazāku automašīnu skaitu
  • Vienkārša rezervēšanas sistēma un piekļuve bez atslēgas
  • Automatizēti ziņojumi, lai pieņemtu racionālus lēmumus
  • Mazāka ietekme uz vidi

REZERVĒŠANAS SISTĒMA

Mūsdienās lielākā daļa uzņēmumu izmanto programmu Outlook vai Excel, lai pārvaldītu savu autoparku, kas var būt laikietilpīgi un neprecīzi.

Fleet Complete automašīnu koplietošanas risinājums ietver rezervēšanas sistēmu, kas ļauj darbiniekiem ērti rezervēt transportlīdzekli, izmantojot viedtālruņa lietotni. Tādā veidā vajadzīgais transportlīdzeklis vienmēr ir pieejams īstajā vietā, tieši tad, kad tas ir nepieciešams.

Izmantojot rezervēšanas sistēmu, uzņēmumam ir diezgan viegli izsekot atsevišķu automašīnu atrašanās vietai un izmantošanai.

Ja automašīnā ir vairāk nekā viens darbinieks?

Lietotājs aplikācijā var ievadīt, cik un kuri kolēģi ir līdzbraucēji. Pēc tam sistēma izvēlas pieejamu un piemērotu transportlīdzekli, un visi pasažieri saņem e-pastu ar rezervācijas apstiprinājumu un tiešraides saiti, kas parāda precīzu rezervētās automašīnas atrašanās vietu.

 

 

PIEKĻUVE AR ATSLĒGU VAI BEZ ATSLĒGAS

Kad rezervācija ir veikta, darbinieki var piekļūt koplietotajam transportlīdzeklim trīs dažādos veidos:

Ar atslēgu

Vadītājs sasniedz rezervēto automašīnu, atver un iedarbina transportlīdzekli. 

Ieeja bez atslēgas, izmantojot viedtālruņa lietotni

Vadītājs ierodas pie rezervētās automašīnas un atslēdz transportlīdzekli, izmantojot viedtālruņa lietotni. Atslēgas atrodas mašīnā, kur tās arī atstātas nākamajam vadītājam

Ieeja bez atslēgas ar piekļuves karti

Šoferis pienāk pie rezervētās automašīnas un pavelk savu piekļuves karti uz automašīnas vējstikla uzstādītā karšu lasītāja, kas atver transportlīdzekļa durvis. Atslēgas atrodas mašīnā, kur tās arī atstātas nākamajam vadītājam.

SISTĒMĀ IEKĻAUTS

icon-reservation1
Viedtālruņa aplikācija

Sekojiet transportlīdzekļu rezervācijām reāllaikā. Varat veikt rezervāciju, izmantojot viedtālruņa lietotni vai datoru.

poi-icon

Skatiet transportlīdzekļus kartē

Izsekojiet precīzu transportlīdzekļu atrašanās vietu kartē reāllaikā vai atlasiet datumus, lai redzētu, kur tie ir bijuši pagātnē. Plānojiet ceļojumus, meklējiet adreses un aprēķiniet attālumus tikai ar dažiem klikšķiem.

report-icon-96

Pārskati

Ziņošanas funkcija sniedz pārskatu par transportlīdzekļa lietošanu, informāciju par atrašanās vietu, informāciju par braukšanas paradumiem un izmaksām. Pamatojoties uz datiem, ir iespējams sadalīt izmaksas starp dažādām nodaļām atbilstoši izmantošanai. Eksportējiet atskaites uz PDF un Excel vai integrējiet savā informācijas sistēmā.

map_024-location-marker-warning-pin-alert-96

Paziņojumi

Aktivizējiet paziņojumus, lai saņemtu informāciju, kad transportlīdzeklis pārsniedz atļauto ātrumu, atstāj noteikto darba zonu vai citādi nonāk pretrunā ar iepriekš noteiktiem notikumiem.

areas-96

Reģioni

Atzīmējiet atbilstošos apgabalus kartē un iestatiet noteikumus paziņojumu sistēmā. Pēc tam varat sekot līdzi transportlīdzekļiem, kas izbrauc no noteiktas zonas vai iebrauc tajā.

Car_Under_Magnifying_Glass-96

Transportlīdzekļa izsekošana

Izsekojiet transportlīdzekļa atrašanās vietu un dzinēja darbību un iegūstiet visaptverošu statistiku par ceļojuma informāciju.

reminder-96
Atgādinājumi

Regulāra apkope uztur transportlīdzekļus labākā stāvoklī un samazina neparedzētus izdevumus. Atgādinājuma modulis uzrauga jūsu automašīnas apkopes laiku un brīdina par steidzamu apkopi.

Expenses-96
Izdevumi

Izsekojiet visiem ar transportlīdzekli saistītajiem izdevumiem un iegūstiet detalizētu pārskatu par izdevumiem, kas saistīti ar jūsu autoparku.

kpi-96
KPI

Iestatiet galvenos veiktspējas rādītājus (KPI); piem. vidējais degvielas patēriņš vai nobraukto kilometru skaits. Skaidra kartēšana un statistika parāda, kas ir jāoptimizē.

nøglefri

Ieeja bez atslēgas (pēc izvēles)

Bezatslēgas piekļuve koplietotiem transportlīdzekļiem, izmantojot viedtālruni vai karšu lasītāju un saistīto aparatūru.

RFRD-96

Vadītāja ID (pēc izvēles)

Automašīnas atbloķēšanai var izmantot vadītāja piekļuves karti. Uzņēmumiem, kuri nevēlas izmantot rezervēšanas sistēmu, karšu nolasīšanas sistēmu var izmantot arī kā neatkarīgu risinājumu, lai uzraudzītu, kurš ar kādām automašīnām brauc.

Vai vēlaties iegūt vairāk informācijas?

Jautājiet vairāk