Elektroenerģija un gāze

Plānojiet efektīvāk objektu apmeklējumus, izmantojot digitālo darba uzdevumu izdales risinājumu, un izmantojiet transportlīdzekļu rezervācijas sistēmu, lai maksimāli pielietotu uzņēmuma transportlīdzekļus. Varat arī dokumentēt visus objektu apmeklējumus turpmākām kontrolēm. Nodrošiniet darbinieku drošību, izmantojot automobiļu apsardzes papildiespējas, kas negaidītā ārkārtas situācijā ļauj ātri izsaukt palīdzību uz nepieciešamo atrašanās vietu.

KĀPĒC LIETOT MŪSU RISINĀJUMU?

RISINĀJUMI, KO PIEDĀVĀJAM
KOMANDAS ATRAŠANĀS VIETA KARTĒ
Jums ir pieejams reāllaika pārskats, kurā objektā darbinieki attiecīgajā brīdī atrodas. Tas ļauj jums izdalīt uzdevumus pēc atrašanās vietas un ātri izsūtīt palīdzību darbiniekiem negaidītu situāciju gadījumā.

 

 

DARBA UZDEVUMU VADĪBA
Ar mūsu darba uzdevumu pārvaldības risinājumu varat ērti nosūtīt uzdevumus, izmantojot mobilo lietotni, un jums pienāks paziņojums, kad darbs ir pieņemts vai pabeigts. Turklāt jums ir pieejams pārskats par darbinieku atrašanās vietām, kas dod iespēju sadalīt uzdevumus optimāli.
DROŠĪBAS VADĪBA
Ar mūsu darba uzdevumu pārvaldības risinājumu varat ērti nosūtīt uzdevumus, izmantojot mobilo lietotni, un jums pienāks paziņojums, kad darbs ir pieņemts vai pabeigts. Turklāt jums ir pieejams pārskats par darbinieku atrašanās vietām, kas dod iespēju sadalīt uzdevumus optimāli.

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu. 

TRANSPORTLĪDZEKĻU GPS IZSEKOŠANA

Sekojiet visu uzņēmuma transportlīdzekļu atrašanās vietai vienā ekrānā un gūstiet skaidru pārskatu, kur attiecīgajā brīdī atrodas transportlīdzekļi un darbinieki un cik daudz laika viņi patērē kāda darba uzdevuma izpildei vai objekta apmeklēšanai. Jums ir skaidrs pārskats par darbinieku darba laiku un nostrādātajām virsstundām.

SEKOŠANA DEGVIELAS PATĒRIŅAM

Kontrolējiet degvielas patēriņu. Saņemiet automātiskus paziņojumus, ja degvielas daudzums bākā pēkšņi krītas. Sekošana informācijai par degvielu ļauj papildus analizēt degvielas patēriņu pēc dažādiem automobiļiem un vadītājiem.

PIEKABJU IZSEKOŠANA

Esiet droši, ka transportēšanas laikā nerodas bojājumi un prece netiek sabojāta. Esiet informēti par to, vai piekabe ir savienota ar transportlīdzekli, un sekojiet kravas temperatūrai. Varat būt droši, ka jūsu vestā, pret temperatūru jutīgā prece nonāks galā ideālā stāvoklī.

AUTOMĀTISKS CEĻAZĪMJU ŽURNĀLS

Automātisks ceļazīmju žurnāla risinājums, kas palīdz jums ietaupīt laiku. Jums vairs nav jāpavada stundas, aizpildot Excel tabulu. Ar GPS ierīces palīdzību izdevumus iespējams aprēķināt uz faktisko braucienu kilometrāžas pamata, un darbiniekam nav jātērē savs laiks, lai ceļazīmes aizpildīšanai censtos atcerēties vai izdomāt iepriekšējā mēnesī veiktos braucienus.

REĢIONU NOZĪMĒŠANA

Atzīmējiet tīmekļa kartē zonas (konkrētus reģionus) un ziniet, cik bieži transportlīdzekļi izbrauc no šīs zonas. Tas palīdzēs jums uzraudzīt lokālās papildierīces un mašīnas.

AUTOMĀTISKI PAZIŅOJUMI PAR APKOPI

Uzturiet savus automobiļus darba kārtībā, tos savlaicīgi apkopjot. Varat iestatīt automātiskus SMS vai e-pastu atgādinājumus par tuvojošos apkopi. Jums ir pieejams pārskats, cik kilometrus vai dienas katra mašīna var vēl braukt pirms došanās uz apkopi, kā arī visas bijušās apkopes ir atrodamas sistēmā.

DROŠĪBAS VADĪBA

Jums ir pieejams reāllaika pārskats, kurā objektā darbinieki attiecīgajā brīdī atrodas. Tas ļauj ātri nosūtīt viņiem palīdzību negaidītu situāciju gadījumā. Transportlīdzekļos ir iespējams uzstādīt arī trauksmes pogu, kas dod iespēju ātri reaģēt trauksmes signāla gadījumā.

U
ĪPAŠUMA NOVĒROŠANA

Pieskatiet savu īpašumu! Mūsu īpašuma izsekošanas sistēma nodrošina jums reāllaika pārskatu, kur mašīnas attiecīgajā laikā atrodas. Saņemiet automātiskus paziņojumus, ja kāds transportlīdzeklis ir izbraucis no noteiktās zonas vai automobiļa akumulators sāk izlādēties.

EKONOMISKA BRAUKŠANAS STILA NOVĒRTĒŠANA

Motivējiet darbiniekus braukt ekonomiskāk. Mobilā lietotne sniedz autovadītājiem atgriezenisko saiti. Autovadītāji var savus rezultātus salīdzināt ar citiem, kā arī novērtēt, kā viņu braukšanas stils ir laika gaitā mainījies.

KLIENTU STĀSTI

AS SADALES TĪKLS

AS SADALES TĪKLS

“Mums bija jāatrod jaunas tehnoloģijas un efektīvi tehniskie risinājumi,” savu veiksmes stāstu vieglā transporta autoparka optimizācijā iesāk A/S “Sadales tīkls” transporta daļas vadītājs Gints Čače. No 1066 tūkstošiem vieglo transportlīdzekļu autoparka vienībām uz 659 – tieši tik liela optimizācija ir ieplānota “Latvenergo” koncerna uzņēmumam “Sadales tīkls. Vai tas izdodas un kā tas strādā, devāmies aplūkot klātienē!

read more
PYRAMID CORPORATION

PYRAMID CORPORATION

Pyramid Corporation ir Kanādas privātuzņēmums, kas pārvalda autoparku ar 800 transportlīdzekļiem, kuru vērtība ir aptuveni 30 miljoni dolāru.

read more