AUTOPARKA PĀRVALDĪBA

GPS sekošanas risinājums Jūsu autoparka pārvaldībai un optimizēšanai. Mūsdienīgāks autoparks Jūsu rokās.

Saņemt piedāvājumu 

package-fleet-enterprise-01

SKAIDRS PĀRSKATS PAR AUTOPARKU

Mūsdienīgi GPS izsekošanas risinājumi, kas aptver, degvielas kontroli, transportlīdzekļu koplietošanu un mobilo darba grupu vadību, palīdzot uzņēmumiem samazināt izmaksas, remontus, ietaupīt degvielu, un efektivāk pārvaldīt darba uzdevumus.

GPS SEKOŠANA UZ KARTES

Gūstiet pieeju tīmekļa kartēm un reāllaikā sekojiet transportlīdzekļu atrašanās vietai, izmantojot mobilo lietotni vai interneta pārlūkprogrammu. Pateicoties mūsu risinājumam, jums ir skaidrs pārskats par to, kur dotajā brīdī atrodas transportlīdzekļi un darbinieki un cik daudz laika viņi patērē darba uzdevumu izpildei.

DEGVIELAS KONTROLE

Mēriet un analizējiet autoparka efektivitāti uz dažādu maršrutu, braucienu un uzstādīto notikumu pamata. Sekojiet transportlīdzekļu degvielas patēriņam un gūstiet skaidru pārskatu par visām autoparka izmaksām.

AUTOMĀTISKĀS CEĻAZĪMES

Jums vairs nevajag saspringti atcerēties visus savus braucienus, lai mēneša beigās tos pa vienam ierakstītu Excel failā un nosūtītu grāmatvedim. Fleet Complete ceļazīmju žurnāls ir visvienkāršākais veids automobiļu lietošanas žurnāla aizpildīšanai.

TRANSPORTLĪDZEKĻU REZERVĀCIJAS SISTĒMA

Liela daļa uzņēmumu rezervāciju pārvaldībai izmanto Excel un Outlook. Tabulu aizpildīšana ar roku ir laikietilpīga, un uzņēmumam trūkst pilnīga pārskata par to, kas un cik daudz automobiļus faktiski lieto. Fleet Complete koplietošanas automobiļu viedā rezervācijas sistēma piedāvā uzņēmumiem visaptverošu programmatūras risinājumu transportlīdzekļu rezervācijai un autoparka pārvaldībai.

Koplietošanas automobiļu izmantošana ir pieaugoša tendence, kas palīdz samazināt uzņēmuma ietekmi uz vidi. Fleet Europe un Global Fleet pētījumā tika secināts, ka 2030. gadā paredzams koplietošanas transportlīdzekļu tirgus daļas pieaugums līdz 73% no visu transportlīdzekļu skaita. Šobrīd tas ir 30%.

Lasīt vairāk →

Car sharing 3

REZERVĒJIET TRANSPORTLĪDZEKLI, IZMANTOJOT VIEDTĀLRUNI

Darbinieki var rezervēt automobiļus un pārvaldīt rezervācijas, izmantojot viedtālruni, un viņiem pienāk automātiski ziņojumi, ja viņu rezervācija ir apstiprināta vai mainīta. Mūsu risinājums saskaņojas arī ar dažādiem kalendāriem, piemēram, Outlook, kas padara pakalpojuma izmantošanu īpaši ērtu.

BEZATSLĒGU RISINĀJUMS

Jums vairs nav jāpārvalda liels daudzums automobiļu atslēgu, bet autovadītājs var atvērt automobiļa durvis, izmantojot personalizētu RFID karti vai mobilo lietotni. Sistēma ļauj atvērt automobiļa durvis tikai autorizētam darbiniekam, kura vārdā ir veikta rezervācija.

AUTOMOBIĻU IZMANTOJUMA ANALĪZE

Rezervācijas sistēmas pārskati dod jums iespēju analizēt automobiļu izmantojumu pa transportlīdzekļiem, dienām, cilvēkiem un nodaļām. Tāpat, ja jums ir dažādām nodaļām atsevišķas izmaksu vietas, tad ar mūsu sistēmas palīdzību viegli varat pievienot izmaksas pareizajai nodaļai.

AUTOMĀTISKI ATGĀDINĀJUMI PAR APKOPI

Regulāra apkope samazina bojājumu rašanās iespēju, kas saistīta ar automobiļa nolietošanos, kā arī apkopts, braukšanas kārtībā esošs automobilis patērē mazāk degvielas. Ar mūsu apkopes moduli varat iestatīt automātiskus atgādinājumus, saņemot SMS vai e-pastu par tuvojošos apkopi. Izmantojot apkopes moduli, ir iespējams sekot, cik kilometrus vai dienas katrs automobilis var vēl pavadīt ceļā pirms došanās uz apkopi. Sistēmā ir atrodamas visas iepriekšējās apkopes.

 

APKOPJU PIEVIENOŠANA

Visus apkopes darbus varat ērti pievienot sistēmai, saņemt paziņojumus, kad darbs jāveic, un vadīt visu apkopes darbu organizēšanas procesu sistemātiskāk un caurskatāmāk.

 

SKAIDRS PĀRSKATS PAR APKOPES IZMAKSĀM

 Jūsu rīcībā ir skaidrs pārskats par tehniskās apskates, regulāro apkopju un transportlīdzekļu remonta izmaksām. Tāpat varat padarīt efektīvāku un paātrināt izmaksu pārskatu un kontrolēt izdevumu pareizību, balstoties uz atrašanās vietu.

 

AUTOMĀTISKAS ATSKAITES

Varat sagatavot un lejupielādēt pārskatus par visām jau veiktajām un plānotajām apkopēm. Jums ir pieejams reāllaika pārskats, cik kilometrus vēl varat veikt ar transportlīdzekli, pirms tam būs nepieciešama apkope.

 

TAHOGRĀFA INFORMĀCIJA REĀLLAIKĀ

Mūsu sistēma spēj lasīt tahogrāfa datus reāllaikā, kā arī tos vizuāli attēlot, atspoguļojot braukšanas, darba un atpūtas laiku. Papildus ir iespējams redzēt visus pārkāpumus, kas ir notikuši attiecīgajā periodā. Jums ir skaidrs pārskats par to, kādas kļūdas pieļauj transportlīdzekļu vadītāji un cik liels ir soda risks.

61964917 – plain truck fleet

TAHOGRĀFA DATU LEJUPIELĀDE

Saskaņā ar likumu tahogrāfa dati ir jāglabā birojā, bet vienmēr nav iespējams datus no transportlīdzekļa fiziski paņemt. Ar mūsu risinājuma palīdzību varat visus vajadzīgos datus lejupielādēt, izmantojot mobilo tīklu, kā arī arhivēt mūsu sistēmā.

PĀRSKATS PAR DARBA UN ATPŪTAS LAIKU REĀLLAIKĀ

Jums ir pieejams reāllaika pārskats par to, kur atrodas transportlīdzekļi, cik ilgi tie ir braukuši bez pārtraukuma, kad būtu jābūt nākamajam pārtraukumam, cik daudz braukšanas laika attiecīgajā nedēļā ir atlicis utt.

EFEKTĪVA DEGVIELAS PATĒRIŅA PLĀNOŠANA

Transportlīdzekļiem iespējams uzstādīt degvielas sensorus, kas sniedz jums pārskatu par degvielas līmeni un tā izmaiņām. Tāpat varat iestatīt automātiskus ziņojumus, ja degvielas daudzums bākā pēkšņi sāk kristies.

VAJADZĪBĀM PIELĀGOTA UZSTĀDĪŠANA

Uzstādām risinājumus visa tipa transportlīdzekļiem jums piemērotā laikā un vietā. Tāpat palīdzam noņemt jau uzstādītās ierīces. Mūsu uzstādīšanas speciālistiem ir ilggadīga pieredze un attiecīga izglītība, lai nodrošinātu kvalitatīvu pakalpojumu. Droši varat uzticēt mums savu automobili.

 

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu.