CEĻAZĪMJU ŽURNĀLS

Automātisks ceļazīmes risinājums, kas padara jūsu dzīvi vienkāršāku un palīdz ietaupīt laiku.

Saņemt piedāvājumu 

CEĻAZĪME, KAS AIZPILDĀS PATI

Jums vairs nevajag saspringti atcerēties visus savus braucienus, lai mēneša beigās tos pa vienam ierakstītu Excel failā un nosūtītu grāmatvedim. Fleet Complete ceļazīmju žurnāls ir visvienkāršākais veids automobiļu lietošanas žurnāla aizpildīšanai. Pārskats par darba braucieniem ir uzņēmuma efektivitātes un caurspīdīguma interesēs. Ar GPS ierīces palīdzību izdevumus iespējams aprēķināt uz faktisko braucienu kilometrāžas pamata, un darbiniekam nav jātērē savs laiks, lai ceļazīmju žurnāla aizpildīšanai censtos atcerēties iepriekšējā mēnesī veiktos braucienus.

AUTOMĀTISKS CEĻAZĪMJU ŽURNĀLS

Mašīnā tiek uzstādīta GPS kontrolierīce, kas izseko automobiļa atrašanās vietu un pārvietošanos. Pamatojoties uz to, sistēma automātiski reģistrē visus braucienus, atzīmējot sākuma un beigu punktu, nobraukto laiku un attālumu. Pēc pirmās odometra rādītāja ievadīšanas sistēma turpmāk aprēķina to tavā vietā.

PIEMĒROTS IESNIEGŠANAI VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTAM

Valsts ieņēmumu dienests uzskata GPS ceļazīmi par uzticamu līdzekli. GPS ceļazīme ir lietderīga uzņēmējam, lai viņam būtu reāls pārskats par darba braucieniem un to, kur viņa līdzekļi (automobiļi) pārvietojas.

LEJUPIELĀDĒJAMAS ATSKAITES

Izmantojiet ceļazīmju žurnālu. Jums vairs nav jāpavada stundas, manuāli aizpildot Excel failu. Ar GPS ierīces palīdzību izdevumus iespējams aprēķināt uz faktisko braucienu kilometrāžas pamata, un darbiniekam nav jātērē savs laiks, lai ceļazīmes aizpildīšanai censtos atcerēties iepriekšējā mēnesī veiktos braucienus.

KĀ PIERĀDĪT VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTAM, KA JŪS VEICAT TIKAI DARBA BRAUCIENUS?

Vislabākais veids, kā saņemt pārskatu par braucieniem, ir ceļazīme, kur ir aprakstīts, kad un kur ir braukts, un kāds ir brauciena mērķis. Visērtākais un caurskatāmākais veids ceļazīmes uzturēšanai ir uzstādīt mašīnā GPS ierīci, kura automātiski saglabā visus braucienus. Tā samazinās krāpšanas risks un arī Valsts ieņēmumu dienests uzskata GPS ceļazīmi par uzticamu līdzekli. GPS ceļazīme ir lietderīga arī uzņēmējam, lai viņam būtu reāls pārskats par darba braucieniem.

NB! Ja kā dienesta automobiļi tiek izmantoti nomāti automobiļi (kurus izmanto tikai darba braucieniem), tad arī tie ir jāreģistrē Ceļu satiksmes drošības direkcijā.

LIETOTĀJAM DRAUDZĪGA LIETOTNE

Ceļazīmju žurnāla lietotne ir lietotājam draudzīga, un to ir ērti lietot gan tīmeklī, gan viedtālrunī. Ceļazīmju žurnāla viedtālruņa lietotne darbojas gan iOS, gan Android platformā.

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu.