LOĢISTIKA UN PIEGĀDES ĶĒDES PĀRVALDĪBA

Varat būt droši, ka preces nonāks īstajā laikā īstajā vietā.

Saņemt piedāvājumu

 

Transportlīdzekļu izsekošanas risinājums – nokļūstiet pie klienta ātrāk

Fleet Complete piedāvā visaptverošu, tīmeklī balstītu GPS izsekošanas un kustībā atrodošās komandas pārvaldības risinājumu, kas strādā interneta pārlūkprogrammā vai jūsu viedierīcē un sniedz skaidru pārskatu reāllaikā par tieši jums nepieciešamajiem galvenajiem rādītājiem kā, piemēram, degvielas patēriņš, darba laiks, transportlīdzekļu atrašanās vieta, braukšanas stils. Papildus kurjeri var rezervēt automobiļus, izmantojot rezervācijas sistēmu.

Sekojiet visu uzņēmuma transportlīdzekļu atrašanās vietai vienā ekrānā un gūstiet skaidru pārskatu, kur attiecīgajā brīdī kurjeri atrodas un cik daudz laika tiek patērēts kāda darba uzdevuma izpildei vai objekta apmeklēšanai. Pilnīgais autoparka pārvaldības risinājums ļauj efektīvāk vadīt darbaspēku un darba uzdevumus, plānot optimālus maršrutus un motivēt autovadītājus pārvietoties ekonomiskāk. Fleet Complete risinājums ir elastīgs, un to ir iespējams pielāgot atbilstoši uzņēmuma vajadzībām.

TĪMEKĻA KARTES

Saņemiet pieeju tīmekļa kartēm un reāllaikā sekojiet transportlīdzekļu un kurjeru atrašanās vietai, izmantojot mobilo lietotni vai tīmekļa pārlūkprogrammu.

BRAUKŠANAS MARŠRUTA OPTIMIZĀCIJA

Ievietojot sistēmā visus galapunktus, uz kuriem ir jāaizved preces, tā aprēķina visoptimālāko maršrutu. Kartē ir viegli mainīt apmeklējamo vietu secību, un pēc katras izmaiņas veikšana sistēma aprēķina jaunu optimālāko maršrutu un attēlo to kartē.

VIENLAIKUS IZPILDĪSIET VAIRĀK PASŪTĪJUMUS

Mūsu programmatūras risinājums ļauj jums labāk plānot darbinieku darba laiku, tādējādi vienlaikus varēsiet izvadāt vairāk preces. Kā arī varēsiet dienas beigās sistēmā pārbaudīt, vai visas ieplānotās vietas tika apmeklētas un nekas nav aizmirsts.

RISINĀJUMS, KAS IR DOMĀTS KUJRERU DARBA ATVIEGLOŠANAI

Piedāvājiet ātru, kvalitatīvu un ērtu kurjera pakalpojumu no durvīm līdz durvīm, neuztraucoties par procesiem un loģistiku. Izmantojiet mūsu risinājumus, automatizējiet darba plūsmu, sākot no pasūtījuma noformēšanas līdz preces piegādei, un jums vairs nav jāuztraucas, ka kādu pasūtījumu piemirstas izpildīt. Darba uzdevumu veikšanai kurjeriem nav vajadzīgs nekas cits kā mobilais tālrunis.

PROCESU DIGITALIZĀCIJA

Varat izveidot automātiskus degvielas patēriņa un braukšanas maršrutu pārskatus, digitālas veidlapas un savākt elektroniskos parakstus preces nodošanas apliecināšanai.

EFEKTĪVĀKA PLĀNOŠANA

Jums ir skaidrs pārskats par braukšanas maršrutiem, degvielas patēriņu, darbinieku darba laiku, nepabeigtiem un pabeigtiem darba uzdevumiem, lai efektīvāk plānotu jaunus pasūtījumus un aprēķinātu izmaksas.

AUTOMĀTISKI ATKĀRTOTIE PASŪTĪJUMI

Varat izveidot atkārtotus darba uzdevumus bez vajadzības vienus un tos pašus klientus katru reizi ievadīt sistēmā no jauna.

DIGITĀLA DARBA UZDEVUMU VADĪBA

Dot uzdevumus pa tālruni nav ērti, kā arī nepieciešamā informācija bieži nenonāk pie cilvēkiem savlaicīgi, kas nozīmē, ka pakalpojumi kavējas. Ar mūsu darba uzdevumu pārvaldības risinājumu varat ērti nosūtīt uzdevumus, izmantojot mobilo lietotni, un jums pienāks paziņojums, kad darbs ir pieņemts vai pabeigts. Turklāt jums ir pieejams pārskats par darbinieku atrašanās vietām, kas dod iespēju sadalīt uzdevumus optimāli.

Lasīt vairāk →

PĀRSKATS PAR DARBU NORISI

Jums ir pieejams reāllaika pārskats par neuzsāktiem, pusdarītiem un pabeigtiem darbiem. Tas ļauj jums labāk plānot resursus un pabeigt darba uzdevumus savlaicīgi.

AUTOMĀTISKI PAZIŅOJUMI

Jums tiek nosūtīts automātisks paziņojums, kad darbinieks ir pieņēmis darba uzdevumu, uzsācis darbu vai atzīmējis to par paveiktu.

SEKOŠANA DARBA LAIKAM

Varat precīzi aprēķināt darbinieku darba laiku, lai maksātu viņiem, pamatojoties uz stundas likmi, vai nākotnē labāk aprēķinātu līdzīgu pasūtīju izpildei nepieciešamo laiku.

VAJADZĪBĀM PIELĀGOTA UZSTĀDĪŠANA

Uzstādām risinājumus visa tipa transportlīdzekļiem jums piemērotā laikā un vietā. Tāpat palīdzam noņemt jau uzstādītās ierīces. Mūsu uzstādīšanas speciālistiem ir ilggadīga pieredze un attiecīga izglītība, lai nodrošinātu kvalitatīvu pakalpojumu. Droši varat uzticēt mums savu automobili.

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu.