PRIVĀTUMA POLITIKA

Mums ir būtiski aizsargāt personas datu privātumu. Turpmāk aprakstītā politika sniedz pārskatu, kā Fleet Complete pārvalda un apstrādā personas datus un kā saņemt piekļuvi personas datiem, kas atrodas Fleet Complete pārziņā, minētos datus labot un/vai dzēst vai iebilst pret personas datu apstrādi.

 

Sīkdatnes

Ja apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, izmantojot kādu tīmekļa pārlūkprogrammu, mēs izmantojam sīkdatnes, lai ievāktu tādus datus kā jūsu IP adrese, ierīces identifikācija un lietošanas informācija. Šī informācija palīdz mums redzēt mūsu vietnes izmantojumu un uzlabot tīmekļa vietni.

Jūs varat atspējot sīkdatņu izmantošanu savas pārlūkprogrammas privātuma iestatījumos. Bet tas bloķē dažas tīmekļa vietnes lietošanas iespējas.

Jūsu ievadītie dati

Ievācam personas datus, kurus ievadāt, reģistrējot kontu, iesniedzot pasūtījumu, atbildot uz aptaujām, pievienojoties jaunumiem vai e-pasta sarakstam, pretendējot uz darbavietu vai sazinoties ar mums caur tīmekļa vietni un aizpildot tīmekļa veidlapu. Katru reizi darām jums zināmu, kādus datus un kādam nolūkam mēs ievācam.

Kādus personas datus mēs ievācam?

Ievācam jūsu personas datus, ja iesniedzat tādus datus tieši mums, ja jūsu personas datus mums iesniedz trešās personas, kuras ir mūsu biznesa partneri vai pakalpojumu sniedzēji, vai ja jūsu personas dati tiek ievākti automātiski mūsu pakalpojumu izmantošanas laikā. Zemāk esam aprakstījuši, kāda veida datus mēs ievācam un kāds ir datu ievākšanas un apstrādes mērķis.

Tieši no jums ievāktā informācija

Galvenie konta dati

Saņemam personas datus tieši no jums, ja tos ievadāt, veidojot kontu. Tie ir šādi dati:

 • vārds
 • e-pasts
 • parole
 • tālruņa numurs
 • uzņēmuma nosaukums
 • uzņēmuma adrese

Šo datu apstrādes mērķis: sniegt jums pakalpojumus un nodrošināt drošu pieeju kontam.

Brīvprātīgie konta dati

Saistībā ar konta izveidi un pārvaldi, variet pēc izvēles iesniegt, piemēram, šādu papildinformāciju:

 • transportlīdzekļa reģistrācijas numurs
 • VIN numurs
 • automobiļa krāsa
 • automobiļa virsbūves tips
 • automobiļa modelis
 • transportlīdzekļa krāsa
 • transportlīdzekļa īpašumtiesības

Šie dati tiek izmantoti vairākiem mērķiem.

 1. Lietotāja vārds un uzņēmuma nosaukums tiek saglabāts, lai varētu jūs labāk un vieglāk atšķirt no citiem vietnes lietotājiem.
 2. Tālruņa numuru apstrādājam, lai paziņotu jums par pakalpojumiem un nosūtītu ziņas par pakalpojumiem, jaunumiem un piedāvājumiem.
 3. Uzņēmuma nosaukumu un lielumu izmantojam, lai noteiktu mūsu klientu bāzi un veiktu tiešo mārketingu.
 4. E-pasta adrese (-s) ir nepieciešama (-as), lai nosūtītu jums paziņojumus, kas ir daļa no pakalpojuma.

Kontaktinformācija

Varam ievākt šādu informāciju gan par esošajiem, gan potenciālajiem klientiem no dažādiem avotiem, t.sk., ārpus tīmekļa esošu mārketinga darbību laikā: vārds, adrese, tālruņa numurs, amats un uzņēmuma nosaukums.

Šādu informāciju apstrādājam mārketinga mērķiem un atbalsta sniegšanai esošajiem un potenciālajiem klientiem.

Norēķinu dati

Ja klients izmanto kredītkarti, saglabājam maksājuma datus un saistām tos ar Stripe konta identifikāciju. (Maksājuma kartes datus mēs paši neglabājam. Tos ievāc un saglabā mūsu apakšuzņēmējs Stripe. Mēs saglabājam tikai konta identifikatoru.)

Citu maksājošu klientu gadījumā mēs ievācam un saglabājam norēķinu datus (ārpus tīmekļa vietnes).

Visu maksājošo klientu gadījumā saglabājam informāciju par pievienošanos pakalpojumam, rēķiniem un ienākušajiem maksājumiem.

Apstrādājam norēķinu un maksājumu datus, lai sniegtu mūsu maksājošajiem klientiem pakalpojumu un pildītu savus juridiskos un līguma pienākumus.

GPS un transportlīdzekļa dati

Ja jūsu transportlīdzeklis ir iestatīts, lai pa gaisu savienotos ar kādu no Fleet Complete platformām, jūsu transportlīdzeklis ievāc datus šai platformai.

Pastāvīgi ievācam vismaz šādu informāciju: datums/laiks, aizdedze, transportlīdzekļa atrašanās vieta, pārslodze un paātrinājums. Vēl var tikt ievākti ar motoru saistītie dati, piemēram, degvielas patēriņš, vārstu novietojums, motora ātrums un odometra rādījums. Ievācamās informācijas veids ir atkarīgs no konkrētajā transportlīdzeklī uzstādītā aprīkojuma un jūsu līguma.

Līguma īpašnieks nolemj, kādam mērķim iepriekš minētā informācija vēlāk tiek izmantota, kurš tai piekļūst un cik ilgi šī informācija tiek uzglabāta. Papildinformāciju iespējams saņemt no līguma īpašnieka. Vispārējā gadījumā līguma īpašnieks ir transportlīdzekļa īpašnieks vai līzinga ņēmējs.

Fleet Complete izmanto Google un Microsoft karšu lietotnes, kā arī vietējos kartētāju pakalpojumus, GEO atrašanās vietas datu pārveidošanai adresēs parastā tekstā.

Šie dati tiek izmantoti vairākiem mērķiem.

 1. GPS atrašanās vietas, datuma un laika dati tiek izmantoti transportlīdzekļa pozicionēšanai kartē un veiktā attāluma aprēķināšanai. Dati tiek anonīmi nosūtīti satiksmes, ceļa un karšu pakalpojumiem ģeomātikas un ceļa uzturēšanas mērķiem.
 2. Aizdedze tiek izmantota transportlīdzekļa apstāšanās un iedarbināšanas noteikšanai.
 3. Ar G-sensoru pēta uzvedību brauciena laikā.
 4. Motora dati tiek izmantoti atskaitēm un galvenajiem rezultātu rādītājiem.

Fleet Completes uses Mapping Service like Google and Microsoft’s, but also local mapping service to convert GEO position data to plain text addresses.

Savienojuma dati

Ja jūs izmantojat mūsu vietni vai pakalpojumu, lietojot trešās puses piedāvāto savienojumu vai pieslēgšanās pakalpojumu, vai savienojat lietotni ar kādu Fleet Complete lietotni, trešā puse, ar kuru savienojāties, var nosūtīt lietotnei zināmu informāciju par pakalpojuma izmantošanu. Šāda informācija var būt, piemēram, ar jūsu kontu saistītais lietotāja identifikators, pakalpojuma piekļūšanai nepieciešamā piekļuves atļauja, jebkāda informācija, ko esat atļāvis trešajai pusei nodot mums, kā arī jebkāda informācija, ko esat darījis zināmu saistībā ar trešās puses pakalpojumu.

Apstrādājam savienojuma datus, lai nodrošinātu pakalpojuma sastāvā iekļauto lietotnes pieslēgumu.

Tīmekļa veidlapu, e-pastu un sarunu dati

Ja aizpildāt veidlapu tīmekļa vietnē, piemēram, lai reģistrētos jaunumu saņemšanai vai piedalītos e-pasta vai tiešsaistes sarunās ar mums, variet brīvprātīgi sniegt mums kontaktinformāciju un citu informāciju, un mēs varam saglabāt visu saziņu ar jums un jūsu darbības.

No šādiem avotiem savākti dati tiek apstrādāti, lai apgādātu jūs ar nepieciešamo informāciju, kā arī tā var tikt izmantota tiešajam mārketingam un datu analīzei.

No trešajām pusēm iegūta informācija

Kāda no trešajām pusēm var mums iesniegt šādu personīgo informāciju par jums.

 • Trešās puses pakalpojumu izmantošanas konta dati: ja izmantojat mūsu pakalpojumu un vienlaikus arī trešās puses pakalpojumu, piemēram, pieslēdzaties, izmantojot trešās puses pakalpojumu vai dalāties ar saturu par mūsu pakalpojumiem trešās puses sociālo mediju kanālā, trešās puses pakalpojuma sniedzējs nodod mums informāciju par jums, piemēram, informāciju no jūsu publiskā profila, ja trešās puses pakalpojumā un jūsu konta iestatījumos dalīšanās ir iespējota. Informācija, kas tiek nosūtīta mums, ir atkarīga no trešās puses pakalpojuma sniedzēja noteikumiem un jūsu konta iestatījumiem.

Šādu informāciju apstrādājam tādēļ, lai sniegtu vienreizēju pieteikšanos, kas ir mūsu pakalpojumu daļa.

Ar trešās puses programmatūru varam saņemt informāciju arī par to, kā jūs izmantojat mūsu interneta vietni.

 • Papildināti izsekošanas dati: ja apmeklējat mūsu vietni un no saziņas ar mūsu vietni vai citām vietnēm ir zināms jūsu e-pasts vai citi atpazīšanas dati, mūsu trešās puses pakalpojumu sniedzēji var nosūtīt mums papildinformāciju par to, kā jūs esat izmantojis mūsu vietni. Šāda informācija var iekļaut jūsu vārdu un sociālo mediju lietotāju kontu identifikatorus un profilus, ja tie ir zināmi un publiski pieejami.

Apstrādājam šos datus tādēļ, lai labāk izprastu mūsu tīmekļa vietnes lietotāju grupu un uzlabotu savus pakalpojumus un spēju izmantot datus tiešajam mārketingam.

Pasākumu dati

Ja lietotnē piereģistrējaties uz pasākumu, ievācam no jums kontaktinformāciju un piedalīšanās gadījumā saglabājam arī jūsu piedalīšanos.

Ievācam reģistrēšanās datus uz pasākumu, lai piedāvātu piekļuvi jums vēlamiem pasākumiem. Varam izmantot jūsu kontaktus arī tiešajam mārketingam. Apstrādājam pasākumā piedalīšanās datus, lai labāk izprastu savu klientu bāzi mārketinga mērķiem.

Atbalsta kvīts dati

Ja iesniedzat atbalsta pieteikumu, izmantojot mūsu sistēmu, saglabājam uzņēmumu un kontaktinformāciju, un ar pieteikumu saistīto darbību.

Apstrādājam atbalsta pieteikumā uzrādīto informāciju, lai palīdzētu jums pakalpojuma izmantošanā, lai sazinātos ar jums saistībā ar pieprasījum (-iem) un uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus.

Blogi un kopienas forumi

Kā daļa no pakalpojuma tiek piedāvāti publiskie blogi un kopienas forumi. Ņemiet vērā, ka visu šajās platformās uzrādīto informāciju var lasīt, ievākt un izmantot visas personas. Ja esat nolēmuši kaut ko izvietot mūsu pakalpojuma publiskajā platformā, visi personas dati un saturs, ko esat labprātīgi publicējuši, izvietojot pakalpojumā, ir publiski pieejami saskaņā ar piemērojamiem privātuma noteikumiem. Ja dzēšat pakalpojumā izvietoto informāciju, tās kopijas var palikt apskatāmas pakalpojuma starpatmiņās un arhivētajās lapās, kā arī, ja citi lietotāji ir šo informāciju nokopējuši vai saglabājuši. Ja vēlaties pieprasīt jūsu personas datu dzēšanu no mūsu bloga vai kopienas foruma, sazinieties ar mums: privacy@fleetcomplete.com. Dažos gadījumos personas datu dzēšana var izrādīties neiespējama.

Laiku pa laikam mēs izvietojam vietnēs klientu viedokļus, kas var saturēt personas datus. Vienmēr lūdzam no klienta piekrišanu vārda izvietošanai pie viedokļa.

Apstrādājam mūsu blogos un kopienas forumos izvietoto informāciju, lai palīdzētu lietotājam ziņot par problēmām mūsu pakalpojuma izmantošanā un atrisināt tās, lai sazinātos ar pakalpojuma lietotājiem un uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus.

Kā mēs aizsargājam jūsu datus?

Mūsu tīkli un sistēmas ir droši, tie tiek centrāli novēroti un pārvaldīti, lai aizsargātu tos no neatļautas piekļuves un ļaunprātīgas izmantošanas. Ja datu apstrādei izmantojam pakalpojumu sniedzējus, noslēdzam ar tiem datu aizsardzības līgumus, nodrošinot, ka viņi lieto aizsardzības pasākumus tādā pašā līmenī un ievēro mūsu privātuma politiku.

Mēs nekad nepublicējam jūsu personas datus bez jūsu piekrišanas, izņemot gadījumā, ja to pieprasa atbilstoša pilnvara vai likumdošana.

Kur jūsu dati tiek uzglabāti?

Jūsu personas dati var tikt apstrādāti un/vai uzglabāti ārvalstīs. Tas nozīmē, ka tam tiek piemērota citas valsts likumdošana.

Kā jūs varat piekļūt saviem personas datiem?

Varat pieprasīt pieeju mums iesniegtajiem personas datiem, rakstot uz adresi privacy@fleetcomplete.com. Ja atklājat, ka dati nav korekti, nepieciešamības gadījumā tos izlabosim vai dzēsīsim. Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu doto piekrišanu datu glabāšanai. Ja mēs nevaram jūsu pieprasījumu apmierināt, mēs to pamatosim.

 

Kontaktinformācija

Privātuma jautājumos rakstiet: privacy@fleetcomplete.com. Ja jūsu problēma netiek atrisināta, jums ir tiesības vērsties pie savas valsts datu aizsardzības iestādes vai Kanādas privātuma aizsardzības komisāra dienesta.

Sazinies ar mums!

Kopā atradīsim iespējas, kā varam palīdzēt jūsu autoparkam būt veiksmīgam.