PAR MUMS

Mēs, Fleet Complete, palīdzam saviem klientiem pareizi pārvaldīt transportlīdzekļus un optimizēt autoparku. Fleet Complete piedāvā GPS autoparka pārvaldības programmatūru,
kas ļauj uzņēmumiem samazināt izmaksas, ietaupīt degvielu, samazināt remontus un efektīvāk pārvaldīt darba uzdevumus.
 
Fleet Complete ir efektīvs risinājums, kas automatizē procesus, sniedz skaidru pārskatu par transportlīdzekļu izmantošanu, efektivitāti un lietderību.
Fleet Complete uzticas vairāk nekā 40 000 klientu pārvaldot 500 000 transportlīdzekļus mūsu platformā.
 
21 gadu pieredze GPS autoparku pārvaldības jomā un mūsu draudzīgā profesionāļu komanda var palīdzēt visdažādākajiem biznesiem.
Sazināsimies un kopīgi radīsim papildu vērtību Jūsu biznesam!

VERTIBAS

PARTNERI

Kā telemātikas un lietu interneta (IoT) risinājumu piedāvātājs sadarbojamies tikai ar labākajiem mobilo sakaru operatoriem, kuri spēj nodrošināt drošu tīkla pakalpojumu. Tādēļ ekskluzīvi sadarbojamies tikai ar vadošajiem telekomunikāciju uzņēmumiem.

 

PRODUKTIVITĀTE

Pateicoties talantīgajiem cilvēkiem un novatoriskajai pieejai, esam produktīvi visās savās darbībās. Atrodam iespējas, lai ikdienas uzdevumus pildītu atjautīgāk un darām visu labāko, ko spējam.

 

KVALITĀTE

Klienti uztic mums pakalpojumus, kuriem ir kritiska nozīme uzņēmējdarbībā, un tādēļ apņemamies ievērot augstākos kvalitātes standartus gan produktu izveidē, gan klientu apkalpošanā.

 

KOPIENA

Fleet Complete esam apņēmības pilni, lai palīdzētu tiem, kam tas ir nepieciešams, un attīstītu kopienu. Meklējam iespējas, lai dotu savu ieguldījumu kopienas attīstībā, lai tas būtu brīvprātīgais darbs, sponsorēšana vai naudas ziedojumu vākšana labdarības projektu atbalstam.

INOVĀCIJA

Inovācija ir mūsu uzņēmuma prioritāte. Mūsu uzņēmuma veiksmes pamatā ir bijušas gan mazas, gan lielas inovatīvas idejas, kuras īstenojam ikdienā. Pastāvīgi meklējam iespējas, lai padarītu efektīvākus uzņēmuma procesus un, to darot, ievērojam labāko praksi.