Mūsu uzņēmums

Palīdzam īstenot sapņus.

ECOFLEET TAGAD IR FLEET COMPLETE

2018. gadā Fleet Complete iegādājās Igaunijā un Skandināvijā darbojošos telemātikas pakalpojumu sniedzēju Ecofleet. Pirms darījuma 50 procentu uzņēmuma daļu piederēja Skype igauņu līdzdibinātāju izveidotajam ieguldījumu uzņēmumam Ambient Sound InvestmentsEcofleet vadība turpināja vadīt uzņēmumu Baltijā un Skandināvijā arī pēc darījuma veikšanas.

Fleet Complete ir starptautisks programmatūras uzņēmums, kuru 2000. gadā dibināja Tonijs Lorakiss un Endrjū Merisanu (Tony Lourakis & Andrew Merisanu) un kas sākotnēji koncentrējās galvenokārt uz telemātikas risinājumu piedāvāšanu loģistikas un kurjera pakalpojumu jomā. Šobrīd Fleet Complete ir pasaulē vadošais autoparku, līdzekļu un kustībā esoša darbaspēka pārvaldības IoT risinājumu sniedzējs, kurš globāli pārvalda vairāk nekā 400 000 objektus un 30 000 uzņēmumus, kura galvenie partneri ir mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēji – AT&T (Amerikas Savienotajās Valstis), Telus (Kanāda), Telstra (Austrālija) un T-Mobile (Eiropa). Fleet Complete joprojām ir viens no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem Ziemeļamerikā, kas ir ieguvis vairākas inovācijas un izaugsmes balvu.

Latvijā Fleet Complete koncentrējas uz GPS transportlīdzekļu un komandu pārvaldības risinājumiem. Fokuss ir uz autoparka un darba plūsmas optimizāciju, kas, pēc mūsu klientu teiktā, ir palīdzējis viņiem samazināt izdevumus un palielināt ienākumus. Mūsu produkcijas piedāvājumā ir piemēroti standarta risinājumi visiem autoparkiem. Ja ir vēlme, piedāvājam arī īpašus mērogojamus risinājumus. Mūsu stiprās puses ir speciālistu komanda, nepārtraukta attīstība, kvalitatīva uzstādīšana un orientācija uz klientu. Strādājam ar lauksaimniecības, loģistikas, transporta, enerģētikas, telekomunikāciju, pakalpojumu, celtniecības, glābšanas, uzraudzības, izklaides un finanšu nozares uzņēmumiem. Baltijā Ecofleet risinājumus izmanto vairāk nekā 40 000 transportlīdzekļu.

Mūsu risinājums automatizē ar autoparku saistītās ikdienas darbības un sniedz skaidru reāllaika pārskatu par klientam nepieciešamajiem galvenajiem rādītājiem. Mēs piedāvājam klientiem kvalitatīvu un reālu labumu nodrošinošu pakalpojumu – mums ir liela pieredze, un gribam tajā dalīties ar jums.

Mūsu klienti: G4S, DSV, Telia Sonera Group, Schindler, Scania CER un vēl 6000 uzņēmumu.

IEPAZĪSTIETIES AR METU

Mets ir godīgs, uzticams un strādīgs cilvēks. Mets veiksmīgi tiek galā gan ar personīgiem, gan darba uzdevumiem, esot efektīvs un labs problēmu risinātājs.

Viņa mantra – „vienmēr palīdzi nelaimē nonākušam cilvēkam” – ir palīdzējusi viņam gūt panākumus gan personīgajā dzīvē, gan darbā.

Mets vienmēr ir gatavs darīt vairāk, nekā to prasa ieņemamais amats, kā arī viņš nebaidās no netīrā darba. Viņa „izdarīsim” attieksme motivē arī kolēģus, un viņš ir cilvēks, kurš piekļūst cilvēku dvēselei un par kuru viņiem vienmēr ir ko pateikt pāris labu vārdu.

CILVĒKI

Mūsu uzņēmuma darbinieki ir apņēmības pilni, novatoriski un aizrautīgi, kuru mērķis ir gūt panākumus. Spēcīgs, uzņēmīgs komandas gars un jautra darba vide ar talantīgiem cilvēkiem ir palīdzējusi uzņēmuma ātrai izaugsmei un jaunu iespēju izveidei.

ORIENTĀCIJA UZ KLIENTU

Mūsu biznesa prioritāte ir klientu intereses un vajadzības. Vēlamies piedāvāt klientiem papildvērtību un būt labākie jebkurā jomā, vai tā būtu produktu izstrāde, lietotāja pieredze vai klientu atbalsts. Mūsu mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem gūt panākumus, papildinot viņu darba procesus ar efektivitāti un palīdzot viņiem panākt uzņēmējdarbības izaugsmi.

PARTNERI

Kā telemātikas un lietu interneta (IoT) risinājumu piedāvātājs sadarbojamies tikai ar labākajiem mobilo sakaru operatoriem, kuri spēj nodrošināt drošu tīkla pakalpojumu. Tādēļ ekskluzīvi sadarbojamies tikai ar vadošajiem telekomunikāciju uzņēmumiem.

 

PRODUKTIVITĀTE

Pateicoties talantīgajiem cilvēkiem un novatoriskajai pieejai, esam produktīvi visās savās darbībās. Atrodam iespējas, lai ikdienas uzdevumus pildītu atjautīgāk un darām visu labāko, ko spējam.

 

KVALITĀTE

Klienti uztic mums pakalpojumus, kuriem ir kritiska nozīme uzņēmējdarbībā, un tādēļ apņemamies ievērot augstākos kvalitātes standartus gan produktu izveidē, gan klientu apkalpošanā.

 

KOPIENA

Fleet Complete esam apņēmības pilni, lai palīdzētu tiem, kam tas ir nepieciešams, un attīstītu kopienu. Meklējam iespējas, lai dotu savu ieguldījumu kopienas attīstībā, lai tas būtu brīvprātīgais darbs, sponsorēšana vai naudas ziedojumu vākšana labdarības projektu atbalstam.

INOVĀCIJA

Inovācija ir mūsu uzņēmuma prioritāte. Mūsu uzņēmuma veiksmes pamatā ir bijušas gan mazas, gan lielas inovatīvas idejas, kuras īstenojam ikdienā. Pastāvīgi meklējam iespējas, lai padarītu efektīvākus uzņēmuma procesus un, to darot, ievērojam labāko praksi.