PAR MUMS

Mēs, Fleet Complete, palīdzam saviem klientiem pareizi pārvaldīt transportlīdzekļus un optimizēt autoparku. Fleet Complete piedāvā GPS autoparka pārvaldības programmatūru,
kas ļauj uzņēmumiem samazināt izmaksas, ietaupīt degvielu, samazināt remontus un efektīvāk pārvaldīt darba uzdevumus.
 
Fleet Complete ir efektīvs risinājums, kas automatizē procesus, sniedz skaidru pārskatu par transportlīdzekļu izmantošanu, efektivitāti un lietderību.
Fleet Complete uzticas vairāk nekā 40 000 klientu pārvaldot 500 000 transportlīdzekļus mūsu platformā.
 
21 gadu pieredze GPS autoparku pārvaldības jomā un mūsu draudzīgā profesionāļu komanda var palīdzēt visdažādākajiem biznesiem.
Sazināsimies un kopīgi radīsim papildu vērtību Jūsu biznesam!

MŪSU GALVENĀS VĒRTĪBAS

Latvian_FC_Company_Values_1080x1080
icon-people

CILVĒKI

Fleet Complete komandā ir mērķtiecīgi, inovatīvi un aizrautīgi cilvēki, kuru mērķis ir gūt panākumus. Mūsu jautrais uzņēmējdarbības gars un talantīgu cilvēku kopdarbs nodrošina lielisku vidi straujai izaugsmei un jaunām iespējām.

 

icon-customer

UZ KLIENTIEM VĒRSTI

Mūsu klienti ir mūsu darbības sirds un dvēsele. Mēs cenšamies nodrošināt vislabāko – no produktu izstrādes līdz lietotāju pieredzei un klientu atbalstam. Mūsu mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem gūt panākumus, novēršot jucekli, palielinot efektivitāti un radot lielāku ieņēmumu plūsmu.

 

icon-partners

SADARBĪBA AR PARTNERIEM

Kā telemātikas un Lietu interneta (ierīču starptīklošanas) pakalpojumu sniedzējs mēs saviem klientiem nodrošinām liela mobilo sakaru operatora uzticamību ar drošu valsts tīklu. Tāpēc mēs veidojam ekskluzīvas partnerattiecības ar reģiona vadošajiem telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem.

 

icon-productivity

RAŽĪGUMS

Mēs apvienojam labākos talantus ar apņemšanos ieviest inovācijas un kvalitāti, tāpēc mūsu darbības ir ļoti produktīvas. Mēs katru dienu domājam, kā strādāt gudrāk, nevis grūtāk, un kā darboties maksimāli efektīvi.

icon-quality

KVALITĀTE

Mēs zinām, ka klienti uztic mums kritiski svarīgus uzņēmuma aspektus, tāpēc esam apņēmušies ievērot visaugstākos kvalitātes standartus gan attiecībā uz mūsu produktiem, gan klientu apkalpošanu.

 

icon-partners

KOPIENA

Fleet Complete ir stingri apņēmies palīdzēt tiem, kam tas ir nepieciešams, un uzlabot mūsu kopienu. Mēs vienmēr meklējam veidus, kā sniegt atbalstu: sākot no sponsorēšanas un līdzekļu vākšanas līdz uzņēmuma mēroga labdarības pasākumiem.

 

INOVĀCIJAS

Inovācijas ir mūsu uzņēmuma pamatā. Par mūsu panākumiem un nepārtraukto izaugsmi lielākoties jāpateicas lielajām un mazajām idejām, kuras īstenojam katru dienu. Mūsu darbinieki vienmēr nāk klajā ar efektīvākiem veidiem, kā strādāt: sākot ar inovatīviem produktiem un procesiem un beidzot ar jaunu standartu noteikšanu un labākas prakses ieviešanu.