Transportēšana un loģistika

Pārziniet, kur jūsu transportlīdzekļi atrodas attiecīgajā brīdī, un uzraugiet kravas temperatūru. Varat būt droši, ka jūsu vestā, pret temperatūru jutīgā prece nonāks galā ideālā stāvoklī. Tāpat mūsu risinājums palīdz uzraudzīt degvielas patēriņu un kravas automobiļu vadītāju darba un atpūtas laiku.

KĀPĒC LIETOT FLEET COMPLETE RISINĀJUMUS?

TRANSPORTLĪDZEKĻU GPS IZSEKOŠANA

Sekojiet visu uzņēmuma transportlīdzekļu atrašanās vietai vienā ekrānā un gūstiet skaidru pārskatu, kur attiecīgajā brīdī atrodas transportlīdzekļi un darbinieki un cik daudz laika viņi patērē kāda darba uzdevuma izpildei vai objekta apmeklēšanai. Jums ir skaidrs pārskats par darbinieku darba laiku un nostrādātajām virsstundām.

SEKOŠANA DEGVIELAS PATĒRIŅAM

Kontrolējiet degvielas patēriņu. Saņemiet automātiskus paziņojumus, ja degvielas daudzums bākā pēkšņi krītas. Sekošana informācijai par degvielu ļauj papildus analizēt degvielas patēriņu pēc dažādiem automobiļiem un vadītājiem.

PIEKABJU IZSEKOŠANA

Esiet droši, ka transportēšanas laikā nerodas bojājumi un prece netiek sabojāta. Esiet informēti par to, vai piekabe ir savienota ar transportlīdzekli, un sekojiet kravas temperatūrai. Varat būt droši, ka jūsu vestā, pret temperatūru jutīgā prece nonāks galā ideālā stāvoklī.

AUTOMĀTISKS CEĻAZĪMJU ŽURNĀLS

Automātisks ceļazīmju žurnāla risinājums, kas palīdz jums ietaupīt laiku. Jums vairs nav jāpavada stundas, aizpildot Excel tabulu. Ar GPS ierīces palīdzību izdevumus iespējams aprēķināt uz faktisko braucienu kilometrāžas pamata, un darbiniekam nav jātērē savs laiks, lai ceļazīmes aizpildīšanai censtos atcerēties vai izdomāt iepriekšējā mēnesī veiktos braucienus.

REĢIONU NOZĪMĒŠANA

Atzīmējiet tīmekļa kartē zonas (konkrētus reģionus) un ziniet, cik bieži transportlīdzekļi izbrauc no šīs zonas. Tas palīdzēs jums uzraudzīt lokālās papildierīces un mašīnas.

AUTOMĀTISKI PAZIŅOJUMI PAR APKOPI

Uzturiet savus automobiļus darba kārtībā, tos savlaicīgi apkopjot. Varat iestatīt automātiskus SMS vai e-pastu atgādinājumus par tuvojošos apkopi. Jums ir pieejams pārskats, cik kilometrus vai dienas katra mašīna var vēl braukt pirms došanās uz apkopi, kā arī visas bijušās apkopes ir atrodamas sistēmā.

DROŠĪBAS VADĪBA

Jums ir pieejams reāllaika pārskats, kurā objektā darbinieki attiecīgajā brīdī atrodas. Tas ļauj ātri nosūtīt viņiem palīdzību negaidītu situāciju gadījumā. Transportlīdzekļos ir iespējams uzstādīt arī trauksmes pogu, kas dod iespēju ātri reaģēt trauksmes signāla gadījumā.

U
ĪPAŠUMA NOVĒROŠANA

Pieskatiet savu īpašumu! Mūsu īpašuma izsekošanas sistēma nodrošina jums reāllaika pārskatu, kur mašīnas attiecīgajā laikā atrodas. Saņemiet automātiskus paziņojumus, ja kāds transportlīdzeklis ir izbraucis no noteiktās zonas vai automobiļa akumulators sāk izlādēties.

EKONOMISKA BRAUKŠANAS STILA NOVĒRTĒŠANA

Motivējiet darbiniekus braukt ekonomiskāk. Mobilā lietotne sniedz autovadītājiem atgriezenisko saiti. Autovadītāji var savus rezultātus salīdzināt ar citiem, kā arī novērtēt, kā viņu braukšanas stils ir laika gaitā mainījies.

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu. 

RISINĀJUMI, KO PIEDĀVĀJAM

DIGITĀLA DARBA UZDEVUMU VADĪBA

Vispirms ieplānojiet darba uzdevumus un darbaspēku, pēc tam nosūtiet uzdevumus tieši uz darbinieku mobilo lietotni. Darbiniekiem ir skaidrs pārskats, kādi darba uzdevumi viņiem būs jāpilda un kad jāuzsāk to izpilde. Jums ir skaidrs pārskats par darbinieku atrašanās vietu un varat izdalīt uzdevumus saskaņā ar to.

ĒRTS DARBA LAIKA APRĒĶINS

Varat automatizēt darba laika aprēķinu, kā arī jums ir pieejams precīzs pārskats par dažādiem uzdevumiem patērēto laiku. Jums vairs nav manuāli jāaprēķina darbinieku darba laiks, kā arī samazinās arī kļūdu daudzums cilvēciskā faktora dēļ.

AUTOMĀTISKAS ATSKAITES

Varat izveidot un lejupielādēt pārskatus par visām darbībām, piemēram, transportlīdzekļa nobraukums, degvielas patēriņš, dīkstāves un stāvēšanas laiks, automobiļu izmantojuma statistika, apkopes laiks utt. Visus pārskatus ir iespējams apskatīt gan Fleet Complete sistēmā, gan eksportēt PDF vai Excel formātā. Tāpat varat pieteikt regulāras atskaites uz e-pastu.

SKAIDRS PĀRSKATS PAR PROJEKTU ILGUMU

Pateicoties Fleet Complete risinājumam, jums ir pieejams skaidrs pārskats, cik daudz laika tiek patērēts konkrēta projekta vai uzdevuma izpildei, kas palīdz jums dot klientiem precīzu informāciju un attaisnot viņu gaidas.

AUTOMĀTISKI PAZIŅOJUMI PAR DARBU NORISI

Jums ir pieejams reāllaika pārskats par nepabeigtajiem un pabeigtajiem darbiem, un, izmantojot mobilo lietotni, nekavējoties saņemsiet paziņojumu, kad darba uzdevums būs pabeigts.

BEZPAPĪRA RISINĀJUMS

Visa dokumentācija, piemēram, darba laiks, degvielas patēriņš, pieņemšanas-nodošanas akti ir pieejami digitālā veidā vienā sistēmā. Dažādus pārskatus atsevišķi pa datumiem vai darbiniekiem ir viegli sameklēt un lejupielādēt.

 
 

KLIENTU STĀSTI

YUMMY CATERING

YUMMY CATERING

Yummy Catering ir jauns, dzīvotspējīgs uzņēmums, kas izvadā veselīgus, mājās gatavotus ēdienus uz bērnu dienas aprūpes centriem. Viņu virtuve uzsāk darbu plkst. 3.00–4.00 no rīta, bet autovadītāji sāk izvadāt ēdienu jau septiņos no rīta. Lai izvadātu ēdienus...

read more
METRO DELIVERY

METRO DELIVERY

Metro Delivery izmanto Fleet Complete risinājumus, lai piedāvātu labāku klientu apkalpošanu un uzlabotu loģistikas efektivitāti.

read more