DARBA UZDEVUMU VADĪBA

Nosūtiet darba uzdevumus tieši uz darbinieka viedtālruni pāris sekundēs!

Saņemt piedāvājumu

 

DIGITĀLA DARBA UZDEVUMU VADĪBA – NOSŪTIET UZDEVUMUS TIEŠI UZ DARBINIEKA VIEDTĀLRUNI PĀRIS SEKUNDĒS

Dot uzdevumus pa tālruni nav ērti, kā arī nepieciešamā informācija bieži nenonāk pie cilvēkiem savlaicīgi, kas nozīmē, ka pakalpojumi kavējas. Ar mūsu darba uzdevumu pārvaldības risinājumu varat ērti nosūtīt uzdevumus, izmantojot mobilo lietotni, un jums pienāks paziņojums, kad darbs ir pieņemts vai pabeigts. Turklāt jums ir pieejams pārskats par darbinieku atrašanās vietām, kas dod iespēju sadalīt uzdevumus optimāli.

Lasīt vairāk →

EFEKTĪVA PLĀNOŠANA

Savlaicīgi plānojiet darba uzdevumus un darbaspēku. Darbiniekiem ir skaidrs pārskats, kādi darba uzdevumi viņiem būs jāpilda un kad jāuzsāk to izpilde.

AUTOMĀTISKI PAZIŅOJUMI PAR DARBU NORISI

Jums ir pieejams reāllaika pārskats par nepabeigtajiem un pabeigtajiem darbiem, un, izmantojot mobilo lietotni, nekavējoties saņemsiet paziņojumu, kad darba uzdevums būs pabeigts.

DARBA UZDEVUMU UZSTĀDĪŠANA NO DARBINIEKA PUSES

Darbinieki var uzstādīt darba uzdevumus arī paši sev. Tas dod iespēju labāk aprēķināt darba laiku, ja uzņēmumā nav atsevišķa darbinieka, kurš sadala uzdevumus.

DIGITĀLAS VEIDLAPAS

Pabeidzot darbu, ir iespējams aizpildīt esošās digitālās veidlapas un lūgt tās parakstīt, vai augšupielādēt fotogrāfijas. Vairs nav jāvāc paraksti uz papīra un jāsūta uz biroju skenēšanai. Ietaupiet laiku un saudzējiet dabu!

LIETOTNE STRĀDĀ ARĪ ĀRPUS UZTVERŠANAS ZONAS

Pat, ja kādā reģionā nav pieejams mobilais internets, jūs tik un tā varat izmantot lietotni. Visa informācija tiek sinhronizēta, kad atkal atrodaties mobilā pārklājuma zonā.

ELEKTRONISKAIS PARAKSTS TIEŠI MOBILAJĀ LIETOTNĒ

Ērts un videi draudzīgs risinājums, kas vienmēr ir ar jums. Savāciet klientu parakstus uz pieņemšanas-nodošanas aktiem tieši mobilajā lietotnē.

SKAIDRS PĀRSKATS PAR PROJEKTU ILGUMU

Pateicoties mobilajai lietotnei, jums ir skaidrs pārskats par to, cik laika tiek patērēts konkrēta projekta vai uzdevuma izpildei. Tāpat jums vienmēr ir pieejama informācija, kādi darba uzdevumi ir pabeigti un kādi nav. Tādējādi varat informēt klientu par darba uzdevumu norisi.

LABĀKAIS RISINĀJUMS MOBILAM DARBASPĒKAM

Darbiniekiem vairs nav jābrauc uz biroju, lai saņemtu darba uzdevumus, tādējādi samazinās gan degvielas patēriņš, gan darba laiks. Darbiniekiem viedajā lietotnē ir pieejams pārskats par saviem uzdevumiem un kolēģu atrašanās vietu, kas ļauj labāk saplānot savu dienu. Papildus viņi var ar lietotnes palīdzību aprēķināt optimālāko maršrutu nonākšanai galamērķī. Risinājums ir piemērots uzņēmumam gan ar 3, gan 1000 lietotājiem.

BEZPAPĪRA RISINĀJUMS

Visa dokumentācija, piemēram, darba laiks, degvielas patēriņš, pieņemšanas-nodošanas akti ir pieejami digitālā veidā vienā sistēmā. Dažādus pārskatus atsevišķi pa datumiem vai darbiniekiem ir viegli sameklēt un lejupielādēt.

EFEKTĪVĀKA RESURSU IZMANTOŠANA

Varat izdalīt darba uzdevumus, vadoties no darbinieka atrašanās vietas, un iepriekš saplānot uzdevumus un darbaspēku. Tāpat varat izveidot atkārtotus darba uzdevumus.

ĒRTS DARBA LAIKA APRĒĶINS

Varat automatizēt darba laika aprēķinu, kā arī jums ir pieejams precīzs pārskats par dažādiem uzdevumiem patērēto laiku.

AUTOMĀTISKI ATGĀDINĀJUMI PAR APKOPI

Regulāras apkopes samazina iespējamo bojājumu rašanos saistībā ar automobiļa nolietošanos, kā arī palīdz novērst gadījumus, kad kāds darba uzdevums netiek laikā izpildīts saplīsuša transportlīdzekļa dēļ. Ar mūsu apkopes moduli varat iestatīt automātiskus atgādinājumus, saņemot SMS vai e-pastu par tuvojošos apkopi. Izmantojot apkopes moduli, ir iespējams sekot, cik kilometrus vai dienas katrs automobilis var vēl pavadīt ceļā pirms došanās uz apkopi. Sistēmā ir atrodamas visas iepriekšējās apkopes.

APKOPJU PIEVIENOŠANA

Visus apkopes darbus varat ērti pievienot sistēmai, saņemt paziņojumus, kad darbs jāveic, un vadīt visu apkopes darbu organizēšanas procesu sistemātiskāk un caurskatāmāk.

SKAIDRS PĀRSKATS PAR APKOPES IZMAKSĀM

Jums ir pieejams skaidrs pārskats par tehniskās apskates, regulāro apkopju un transportlīdzekļu remonta izmaksām. Tāpat varat padarīt efektīvāku un paātrināt izmaksu pārskatu un kontrolēt izdevumu pareizību, balstoties uz atrašanās vietu.

AUTOMĀTISKAS ATSKAITES

Varat sagatavot un lejupielādēt pārskatus par visām jau veiktajām un plānotajām apkopēm. Jums ir pieejams reāllaika pārskats, cik kilometrus vēl varat veikt ar transportlīdzekli, pirms tam būs nepieciešama apkope.

ELASTĪGS RISINĀJUMS

Sniedzam piedāvājumu, vadoties no jūsu uzņēmuma uzņēmējdarbības vajadzībām. Mūsu programmatūra savienojas ar dažādām platformām un strādā dažādās operāciju sistēmās gan internetā, gan viedierīcēs.

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu.