Pievienojieties mūsu komandai

Mūsu komanda sastāv no talantīgiem, novatoriskiem un uzņēmīgiem cilvēkiem. Sakarā ar straujo izaugsmi un attīstību mēs meklējam savai komandai jaunus talantus.
Nosūtīt pieteikumu

2017. un 2018. gadā GTA piešķīra Fleet Complete labākā darba devēja balvu. Pievienojieties mūsu komandai!

UZ SADARBĪBU ORIENTĒTA UN PRODUKTĪVA KOMANDA

Atvērta komunikācija visos organizācijas līmeņos veicina mūsu uzņēmuma darbību un rada darbiniekos piederības sajūtu. Tas palīdz mums ātri atrisināt negaidītas situācijas, palielina produktivitāti un palīdz darbiniekiem attīstīties un augt. Visu darbinieku ieguldījums mums ir vienlīdz svarīgs.

MŪSU IEKŠĒJĀ KULTŪRA

Fleet Complete pozitīvā vide palīdz mums sasniegt panākumus visās mūsu darbībās. Organizējam uzņēmuma iekšējos pasākumus, lai uzturētu komandas garu un veidotu patīkamu darba vidi.

„Ir brīnišķīgi, ja ir iespējams darīt to, kas patīk un strādāt darba vietā, kur tevi atbalsta visās darbībās. Tā ir vieta, kur daru visu, ko spēju, attīstos profesionāli un savas dienas pavadu kopā ar lieliskiem kolēģiem. Ir laba sajūta veltīt sevi šādam jaukam uzņēmumam, kurā rūpējas par cilvēkiem – darot ko labu, darot to labāk, augot kopā. Fleet Complete ir enerģisks, inspirējošs, dzīvotspējīgs – tieši tāds kā mēs paši!”

Sofija Alvaresa (Sofia Alvarez), grāmatvede, Finanšu nodaļa

Skatīt darba piedāvājumus

MĀCIES. AUDZ. PĀRBAUDI SAVAS SPĒJAS

Mūsu cilvēki padara Fleet Complete par tādu uzņēmumu, kāds tas ir. Mēs pieņemam darbā cilvēkus, kuri ir mērķtiecīgi, dedzīgi, novatoriski, uzņēmīgi un orientēti uz panākumiem.

Mēs vēlamies uzturēt uz veicināt atvērtu un caurspīdīgu uzņēmuma kultūru, kur katrs cilvēks uzdrošinās izteikt savu viedokli un jūt sevi kā daļu no uzņēmuma. Mūsu straujā attīstībā esošajā vidē katram cilvēkam ir iespēja būt novatoriskam un redzēt, kā viņa idejas tiek realizētas.

 

 

Šobrīd meklējam jaunus kolēģus šādās komandās:

Tirdzniecība, izstrādātāji, finanses, mārketings u.c.