Pārskats

Scania CER ir uzņēmums, kas nodarbojas ar Scania kravas automobiļu tirdzniecību un apkopi Čehijā, Slovākijā un Ungārijā. Ekonomiskā krīze, kas sākās 2009. gadā, samazināja viņiem ne tikai kopējo pārdošanas apjomu, bet arī tirgus daļu. Tādēļ tika meklētas iespējas savas pārdošanas komandas produktivitātes celšanai. Šim nolūkam viņi vēlējās palielināt tikšanos ar klientiem kvantitāti un kvalitāti. Veicot analīzi, tika secināts, ka patiesībā pārdošanas speciālistiem nav jāatrodas birojā un jātērē laiks braucienam uz darbu – lielāko daļu darbu vajadzētu varēt paveikt pārvietojoties. Scania CER ar šādi noformulētu uzdevumu vērsās pie Ecofleet.  Kopā tika izveidota sistēma, kas savienoja Scania klientu pārvaldības programmatūru un citas datubāzes ar Ecofleet (jaunais nosaukums – Fleet Complete) pārvaldības pakalpojumu.

Scania pārdošanas komanda ar mūsu sistēmas palīdzību var vizualizēt savus klientus kartē un plānot iespējami optimālus maršrutus – ietaupot ceļā pavadāmo laiku, atliek vairāk laika, lai strādātu ar klientiem. Uzņēmums ar viedās lietotnes palīdzību var ātri attēlot no datubāzēm pienākošo informāciju par klientu – papildus informācijai par tikšanām un atrašanās vietu, iespējams apskatīt, piemēram, iepriekšējās tikšanās, darījumus un maksājumu vēsturi. Pēc tikšanās, izmantojot viedo lietotni, iespējams vienošanos un citu informāciju nosūtīt uz klientu pārvaldības programmatūru.

Rezultāts

Scania CER ar Ecofleet sistēmas palīdzību ir ievērojami cēlusi savas tirdzniecības komandas produktivitāti un, pateicoties tam, ir palielinājusies arī uzņēmuma tirgus daļa.

 

 

Scania CER ar Ecofleet sistēmas palīdzību ir ievērojami cēlusi savas tirdzniecības komandas produktivitāti un, pateicoties tam, ir palielinājusies arī uzņēmuma tirgus daļa.

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu.