Pārskats

Drošības pakalpojumu uzņēmums G4S ar Ecofleet (jaunais nosaukums – Fleet Complete) palīdzību izseko savus patruļas transportlīdzekļus un piedāvā automobiļu izsekošanas iespēju arī saviem klientiem. Sniedzot drošības pakalpojumus, ir ļoti būtiski, lai būtu pieejams pārskats par patruļas automobiļu atrašanās vietu attiecīgajā brīdī – bez tā nav iespējams piedāvāt klientam pietiekami kvalitatīvu pakalpojumu un ātru reaģēšanu.

G4S signalizācijas gadījumā Ecofleet sistēmā iespējams atrast atrašanās vietai tuvāko patruļas automobili un, pateicoties tādai optimizētai darbībai, apsardzes uzņēmuma darbinieks ierodas visīsākajā laikā.

G4S pakalpojuma vadītājs Reiko Tekers (Reiko Tääker): „Transportlīdzekļu droša vadīšana un izsekošana ir ļoti būtiska no mūsu uzņēmējdarbības viedokļa. Ecofleet kā elastīgs un uzticams sadarbības partneris ir izveidojis mums darbarīkus, ar kuru palīdzību varam piedāvāt optimālus risinājumus arī saviem klientiem.”

 

Transportlīdzekļu droša vadīšana un izsekošana ir ļoti būtiska no mūsu uzņēmējdarbības viedokļa. Ecofleet kā elastīgs un uzticams sadarbības partneris ir izveidojis mums darbarīkus, ar kuru palīdzību varam piedāvāt optimālus risinājumus arī saviem klientiem.

Reiko Tekers (Reiko Tääker)

G4S pakalpojuma vadītājs

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu.