“A.C.B.” grupa: “Sistēmas ātrums ir tas, kas atvieglo mūsu darbu”

2019. gada maijā uzņēmumu grupa “A.C.B.” oficiāli pievienojās “Fleet Complete” klientu lokam. Jau vairāk nekā gadu uzņēmums savā darbā ar vairāk nekā 300 tehnikas vienībām izmanto jauno “Fleet Complete” GPS izsekošanas ierīci.

Veiksmīgi pārvaldot šo tehniku, uzņēmumā tika nolemts par labu “Fleet Complete” GPS izsekošanas ierīces ieviešanai, lai sekotu transportu tehniskajiem parametriem un spētu noteikt transportu atrašanās vietu.

Kā galveno priekšrocību izvēlē starp citiem šāda tipa pakalpojumu piedāvājumiem, “A.C.B.” pārstāve Madara Vanaga atzīmē sistēmas ātrumu: “Tehniskais atbalsts strādā ļoti ātri un atbild uz visiem jautājumiem. Tāpat arī bieži vien, mēneša pirmajās dienās, kad sistēma ir visnoslogotākā, un tev ilgi “jāizvelk” atskaites, šeit tas notiek ļoti ātri.

Kā atzīst “A.C.B.” uzņēmumu grupas tehniskā nodrošinājuma speciālists Mārtiņš Januševics, sistēma ir krietni atvieglojusi darbu. Tā norāda ne tikai uz transportu atrašanās vietu, kas pasargā to no zādzībām, bet arī palīdz arī nelaimes gadījumos atrast cietušo transportlīdzekli. Tāpat sistēma ātri reaģē un nodod informāciju lietotājam par nepieciešamo transporta tehnisko apkopi.

Uzņēmumu grupas pārstāvji norāda, ka nākotnē plānots ieviest arī “Fleet Complete” transporta koplietošanas funkciju.

“A.C.B.” uzņēmumu grupā ietilpst uzņēmumi, kuru galvenie darbības virzieni ir ceļu un tiltu būvniecība, rekonstrukcija un būvniecības izejmateriālu ražošana. Uzņēmumu grupā šobrīd strādā 770 cilvēku ar kopumā vairāk nekā 300 tehnikas vienībām – gan speciālo tehniku, gan kravas transportu, gan vieglajiem automobiļiem.

Tehniskais atbalsts strādā ļoti ātri un atbild uz visiem jautājumiem. Tāpat arī bieži vien, mēneša pirmajās dienās, kad sistēma ir visnoslogotākā, un tev ilgi “jāizvelk” atskaites, šeit tas notiek ļoti ātri.

Madara Vanaga

A.C.B.

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu.