Sadarbība mazinās autoparka izmaksas un nodrošinās augstāku drošību un efektivitāti.

Fleet Complete šodien paziņoja par savu sadarbību ar General Motors paātrinātai IoT (lietu interneta) iespējotu pakalpojumu nodrošināšanai ar OnStar aprīkotiem 2015.gada un jaunākiem Chevrolet, Buick, GMC un Cadillac transportlīdzekļiem nelieliem uzņēmumiem un komerciālajiem autoparkiem Amerikas Savienotajās Valstīs.

Fleet Complete pasaules klases CONNVEX platforma apvienojumā ar OnStar savienojamību var palīdzēt mazināt jebkāda lieluma autoparku izmaksas un dīkstāves laiku, uzlabot braucēju ieradumus un veicināt darba efektivitāti. Citi ar klientiem saistīti ieguvumi iekļauj:

  • spēju izmantot esošo OnStar datoraparatūru, kas ir integrēta GM Fleet transportlīdzekļos;
  • tūlītēju izmantošanu, kurai nav nepieciešams ilgtermiņa līgums;
  • vienkāršu Fleet Complete programmas aktivizēšanu, neuztraucoties par datoraparatūras saderību vai ierīces instalēšanu.

“Savienojamība ir nākotne, un visu lielumu autoparki strauji apgūst novatoriskus, ar datiem pamatotus biznesa risinājumus, kas var tiem palīdzēt uzlabot drošību un mazināt darba izmaksas,” stāsta Eds Pepers (Ed Peper), General Motors Fleet viceprezidents ASV. “OnStar savienojamības un mūsu iebūvētā 4G LTE Wi-Fi hot spot apvienojums nodrošina iespējas izmantot ļoti sarežģītas programmas un analītikas rīkus ātra un efektīva darba nodrošināšanai.”

“Darbs ar GM Fleet mūsu uzņēmumam ir ļoti svarīgs pagrieziena punkts, un mēs ļoti priecājamies par iespēju nodrošināt kopīgu un efektīvu apkalpošanu autoparkiem nākotnē,” komentē Tonijs Lurakis (Tony Lourakis), Fleet Complete izpilddirektors. “Mūsu sadarbība liecina, ka integrēti un savienoti transportlīdzekļi, it īpaši biznesā, kļūst par normu. Mūsu IoT risinājumi ir paredzēti visu lielumu autoparkiem un transportlīdzekļu veidiem, nodrošinot liela apjoma datu analītikas pakalpojumus. Sadarbība ar GM atvieglos mūsu klientu piekļuvi savienoto transportlīdzekļu tehnoloģijām un vēl vairāk veicinās uzņēmumu attīstību, kuri izmanto autoparkus.”

Par Fleet Complete®

Fleet Complete® ir pasaulē vadošais IoT sniedzējs autoparku, aktīvu un mobilā darbaspēka pārvaldības risinājumu jomā. Uzņēmums apkalpo vairāk nekā 400 000 abonentu un vairāk nekā 27 000 uzņēmumu Kanādā, ASV, Meksikā, Austrālijā, Nīderlandē, Beļģijā, Luksemburgā, Austrijā, Vācijā, Dānijā, Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Galvenie sadarbības partneri ir AT&T ASV, TELUS Kanādā, Telstra Austrālijā un Deutsche Telekom (T-Mobile) vairākās Eiropas valstīs. Fleet Complete ir viens no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem visā pasaulē, kas ir saņēmis vairākus apbalvojumus par novatorismu un izaugsmi. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, apmeklējiet vietni fleetcomplete.com.

Par General Motors Co.

GM (NYSE:GM) ir vadošais uzņēmums pasaules lielākajos un straujāk augošajos automobiļu tirgos. GM, tā filiāles un kopuzņēmumi tirdzniecībā piedāvā transportlīdzekļus ar Chevrolet, Cadillac, Baojun, Buick, GMC, Holden, Jiefang un Wuling zīmoliem. Vairāk informācijas par uzņēmumu un tā filiālēm, tostarp OnStar, kas ir pasaules līderis transportlīdzekļu drošības un informācijas pakalpojumu nodrošināšanas jomā, ir pieejams vietnē www.gm.com