Iegādājoties Ecofleet, Fleet Complete nostiprina savas pozīcijas Eiropā un ienāk jaunos tirgos Skandināvijā un Baltijas valstīs. Šī darījuma rezultātā Fleet Complete globālo abonentu bāze pārsniegs 400 000 vienību.

(2018. gada 31. janvāris – Toronto, Kanāda) – Fleet Complete, visstraujāk augošais IoT risinājumu piegādātājs komerciālo transportlīdzekļu jomā, šodien paziņoja, ka iegādājies Ecofleet – vadošo autoparku vadības programmatūras piegādātāju Ziemeļvalstu un Baltijas reģionos. Tā ir otrā Fleet Complete paplašināšanās Eiropā pēc ITmobile iegādes 2016. gadā (tagad tā darbojas kā Fleet Complete Europe), ienākot Nīderlandē, Beļģijā, Luksemburgā, Austrijā un nesen arī Vācijā.

Ecofleet šobrīd ir lielākais telemātikas pakalpojumu sniedzējs Ziemeļeiropas tirgū, piedāvājot augstas kvalitātes un lietderības mobilo aktīvu pārvaldības risinājumus Dānijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Uzņēmumam ir vairāk nekā 80 000 abonentu, kas papildina Fleet Complete abonentu bāzi, pārsniedzot 110 000 Eiropā un 400 000 visā pasaulē.

Ecofleet dibinātāji un vadības komanda turpinās virzīt uzņēmuma attīstību līdzšinējā reģionā, saskaņojot vietējā tirgus aktivitātes ar Fleet Complete mērķiem.

„Ecofleet ir brīnišķīga profesionāļu komanda, pārsteidzošs produktu un inovatīvu tehnoloģiju klāsts, kuru mēs būsim priecīgi iekļaut mūsu globālajā piedāvājumā,” komentē Fleet Complete izpilddirektors Tonijs Lorakiss (Tony Lourakis). „Izmantojot Ecofleet milzu panākumus un apvienojot tos ar Fleet Complete plašo IoT infrastruktūru un mobilo sakaru operatoru partnerību, mēs varēsim izveidot jaudīgu globālo IoT platformu, kas uzņēmumiem ar autoparkiem visā pasaulē palīdzēs augt vēl vairāk.”

Šī iegāde atbilst Fleet Complete globālās izaugsmes stratēģijai un nodrošina tai vadošo pozīciju Ziemeļeiropas tirgos, kur tuvākajos piecos gados paredzama ievērojama telemātikas pakalpojumu attīstība.

Fleet Complete plāno attīstīt ciešas attiecības ar komerciālo transportlīdzekļu oriģinālo iekārtu ražotājiem (OEM) Rietumeiropā. Šīs stratēģiskās partnerattiecības nodrošinās progresīvus IoT risinājumus, lai palīdzētu uzņēmumiem samazināt autoparka dīkstāves laiku un kopējās īpašuma izmaksas, vienlaikus palielinot kravu un pasažieru mobilitātes efektivitāti. Risinājumi aptvers autoparkus visplašākajā jomu, nodokļu ciklu un transportlīdzekļu klāstā. Fleet Complete izmantos arī Ecofleet unikālās kopbraukšanas (ridesharing) iespējas, lai paātrinātu šo attālināto transportlīdzekļu pārvaldības tehnoloģiju ieviešanu citos tirgos.

„Fleet Complete un Ecofleet savienība apvieno izcilas produktu un tehnoloģiskās iespējas,” saka Stigs Lingslijs (Stig Lyngsie), Ecofleet izpilddirektors. „Mūsu korporatīvās vērtībās un iekšējā kultūra pilnībā saskan, bet starptautiskajā tirgū kopā mēs sasniegsim vairāk. Abi mūsu uzņēmumi ir orientēti uz klientu un nepārtraukti iegulda jauninājumos. Mēs esam priecīgi kļūt par daļu no Fleet Complete komandas un ceram uz izciliem kopīgiem panākumiem.”

Par Fleet Complete®

Fleet Complete® ir vadošais pasaules mēroga IoT sniedzējs autoparku, aktīvu un mobilā darbaspēka pārvaldības risinājumu jomā. Uzņēmuma portfelī ir vairāk nekā 400 000 abonentu un vairāk nekā 30 000 uzņēmumu visā pasaulē. Galvenie sadarbības partneri AT&T (ASV), TELUS (Kanāda), Telstra (Austrālija) un T-Mobile (Eiropa). Fleet Complete joprojām ir viens no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem Ziemeļamerikā, saņēmis vairākus inovāciju un izaugsmes apbalvojumus. Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni www.fleetcomplete.com.

Par Ecofleet

Ecofleet ir starptautisks programmatūras uzņēmums, kas specializējas uz GPS balstītu autoparku un komandas vadības risinājumos. Mūsu uzmanības centrā ir automobiļu un darba plūsmu optimizācija, lai palīdzētu klientiem samazināt izmaksas un palielināt ieņēmumus. Ecofleet ir viens no vadošajiem telemātikas pakalpojumu sniedzējiem Skandināvijā, Baltijas valstīs un Austrumeiropā, kas darbojas vairāk nekā 20 valstīs un apkalpo 80 000 transportlīdzekļu. Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni www.ecofleet.lv.

Viesturs Rijnieks

Ecofleet Latvija Pārdošanas direktors

viesturs.rijnieks@ecofleet.com

 

Dāvids Prusinskis (David Prusinski)

Fleet Complete Pārdošanas un mārketinga direktors

david.prusinski@fleetcomplete.com

marketing@fleetcomplete.com