AT&T un Fleet Complete apvienos spēkus, kļūstot par Vision Zero Network dalībniekiem. Šī organizācija strādā pie tā, lai novērstu ceļu satiksmes negadījumus ar bojāgājušajiem vai smagi ievainotajiem, izmantojot satīklotu transportlīdzekļu risinājumus.

Izmantojot telemātiku, prognozējošo analīzi un gandrīz reāllaika satiksmes datus, AT&T un Fleet Complete palīdzēs pilsētām sasniegt šo mērķi: neviena satiksmes negadījuma ar bojāgājušajiem un smagi ievainotajiem starp transportlīdzekļu vadītājiem, gājējiem, velosipēdistiem un sabiedriskā transporta pasažieriem.

AT&T Fleet Complete daudzpusīgā telemātikas platforma ļaus īstenot stratēģijas, lai mazinātu bīstamas braukšanas sekas, ieviešot Vision Zero Network valsts, reģionālajā un pilsētu līmenī, kā arī iesaistot avārijas dienestus un valsts iestādes. Risinājums apvieno drošības tehnoloģijas ar gandrīz reāllaika pārskatiem par ātruma pārsniegšanu, strauju bremzēšanu, strauju paātrināšanos, braukšanu pagriezienos un sadursmju konstatēšanu. Turklāt pilnveidotā prognozējošā analīze palīdzēs noteikt potenciāli bīstamas tendences un riskus saistībā ar agresīvu braukšanu. Platforma piedāvā arī:

  • apmācības īpaši sagatavotā braukšanas simulācijas kabīnē, un
  • transportlīdzekļa profilaktisko apkopju brīdinājumus ar detalizētiem datiem par dzinēju.

Tādas lielpilsētas kā Losandželosa, Sanfrancisko, Čikāga un Ņujorka, kā arī daudzas citas jau ir uzsākušas dalību Vision Zero projektā, iesaistot šajā iniciatīvā policijas, transporta un sabiedriskās veselības dienestus.

Par AT&T

AT&T Inc. nodrošina miljoniem pasaules iedzīvotāju piekļuvi kvalitatīvam izklaides un biznesa saturam, mobilajiem un augsta ātruma interneta pakalpojumiem. Uzņēmumam ir visplašākais un visstabilākais tīkls valstī** un vislabākais globālais pārklājums starp visiem ASV operatoriem. Uzņēmums ir viens no pasaules lielākajiem maksas televīzijas pakalpojumu nodrošinātājiem. Tā televīzijas pakalpojumus izmanto klienti ASV un 11 Latīņamerikas valstīs. Vairāk nekā 3 miljoni uzņēmumu visā pasaulē, ieskaitot gan lielus, gan mazus, izvēlas AT&T drošos un viedos risinājumus.

Par Fleet Complete®

Fleet Complete® ir viens no vadošajiem svarīgu autoparka, īpašuma un mobilā darbaspēka pārvaldības risinājumu nodrošinātājiem satīkloto transportlīdzekļu tehnoloģijām. Uzņēmums apkalpo vairāk nekā 400 000 transportlīdzekļu un vairāk nekā 30 000 uzņēmumu Kanādā, ASV, Meksikā, Austrālijā, Nīderlandē, Beļģijā, Luksemburgā, Austrijā, Vācijā, Dānijā, Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Izplatīšanas jomā tas cieši sadarbojas ar tādiem partneriem kā AT&T (ASV), TELUS (Kanāda), Telstra (Austrālija) un Deutsche Telekom (T-Mobile) (vairākās Eiropas valstīs). Tas ir viens no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem pasaulē, kā arī ir saņēmis vairākus inovāciju un izaugsmes apbalvojumus. Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet fleetcomplete.com.

Par Vision Zero Network

Vision Zero Network ir bezpeļņas organizācija, kuras mērķis ir palīdzēt ASV sabiedrībai sasniegt „nulles vīzijas“ mērķi – novērst visus ceļu satiksmes negadījumus ar bojāgājušajiem un smagi ievainotajiem, vienlaicīgi attīstot drošu, veselīgu un taisnīgu mobilitāti visiem. Šī grupa ir sadarbības kampaņa ar mērķi dinamiski attīstīt jaunu „drošu sistēmu“ pieeju, kuras prioritāte ir drošu ceļu projektēšana un uz drošību vērsti noteikumi visiem satiksmes dalībniekiem. Grupa apvieno vietējos veselības, transporta plānošanas un projektēšanas nozaru līderus, tiesībsargājošās iestādes, politiķus un sabiedrības pārstāvjus, lai kopīgi izstrādātu un dalītos ar efektīvām stratēģijām un atbalstītu spēcīgas un plašas līdera pozīcijas teorijā un praksē, kas padara „nulles vīziju“ par realitāti. Uzziniet vairāk visionzeronetwork.org

Dāvids Prusinskis (David Prusinski)
Fleet Complete pārdošanas un mārketinga viceprezidents
david.prusinski@fleetcomplete.com
marketing@fleetcomplete.com