Kļūstiet pat mūsu partneri.

Pārdodiet savus risinājumus mūsu lietotņu interneta veikalā.

Uzziniet vairāk, kā varam veiksmīgi sadarboties.

Aizpildīt pieteikumu

VAI ESAT PIEMĒROTS PARTNERIS?

Fleet Complete risinājumu interneta veikals ir starptautisks interneta veikals, kur jums ir iespēja reklamēt savus produktus un risinājumus, kas ir saderīgi ar Fleet Complete IoT (lietu interneta) platformu. Sadarbojoties ar mūsu profesionālo komandu, esam radījuši kvalitatīvus integrētus risinājumus, lai piedāvātu klientiem iespējami labāko pakalpojumu.

Automobiļu ražotāji

Fleet Complete programmatūra ir saderīga ar visu automobiļu un to rezerves daļu ražotāju sistēmām, izmantojot lielo datu analīzes platformu (Connvex).

Programmatūru izstrādātāji

Mūsu mērķis ir piedāvāt labāko lietotāja pieredzi. Sazinieties ar mums, ja jūsu integrēšana programmatūrā palīdz mums vēl vairāk uzlabot lietotāja pieredzi.

Telekomunikāciju uzņēmumi

Dodam priekšroku tirdzniecībai ar telekomunikāciju uzņēmumu starpniecību. Ja jums radās interese, sazinieties ar mums.

73%
no mūsu partneriem atrada jaunus biznesa kontaktus starp mūsu klientiem, pateicoties Fleet Complete partnerības programmai.

82%
no mūsu partneriem palielināja pastāvīgo klientu skaitu, piedāvājot labāku pakalpojumu ar Fleet Complete partnerības programmu.

Pateicoties Fleet Complete platformai, padarījām savu nozari veiksmīgu un pacēlām sava pakalpojuma līmeni.
Šons Makmahons (Shawn McMahon)

Day and Ross Dedicated Logistics izpilddirektors

VĒLATIES KĻŪT PAR MŪSU PARTNERI?

Aizpildiet pieteikumu, lai saņemtu papildu informāciju, kā attīstīt savu biznesu, integrējoties Fleet Complete platformā, un reklamējiet savus pakalpojumus mūsu interneta veikalā.

KĀDĒĻ KĻŪT PAR MŪSU PARTNERI?

Fleet Complete ir viens no vadošajiem telemātikas risinājumu piedāvātājiem kustībā esošam darbaspēkam, un mūsu pakalpojumu izmanto vairāk nekā 265 000 uzņēmumu Ziemeļamerikā, Eiropā un Austrālijā. Kļūstot par mūsu partneri, jums ir iespēja palielināt savu tirgus daļu un augt starptautiskajā līmenī, sadarbojoties ar uzņēmumiem TELUS, AT&T, T-Mobile un Telstra.

Pievienojoties programmai, jums paveras iespēja izmantot mūsu profesionālo izstrādātāju palīdzību jūsu risinājumu integrēšanai Fleet Complete platformā.

Fleet Complete interneta veikala partneri tiek atzīti ar sertifikātu, kas izraisa klientos un partneros uzticību, lai izmantotu jūsu risinājumus.

Saņemsiet pieeju mūsu atvērtajiem API, lai izveidotu pielāgotus risinājumus. Tas ir ļoti vienkārši, un ir reāli, ka jūsu integrācija ir gatava jau pēc dažām dienām.