Kļūstiet par partneri!

Reklamējiet un pārdodiet savus risinājumus Fleet Complete Store platformā. Atklājiet, kā rast ceļu pretī panākumiem.

Kļūstiet par partneri Fleet Complete Store platformā

Fleet Complete Store ir starptautiska tirgus platforma, kura demonstrē jūsu produktus un risinājumus, kas ir integrēti ar Fleet Complete IoT (lietu interneta) platformu. Ir pierādīts, ka sadarbībā ar mūsu profesionālo servisa komandu integrētie partneru pakalpojumi nodrošina klientiem vislabāko pieredzi.

Paplašiniet savu klientu bāzi

Fleet Complete ir viens no pasaules līderiem mobilo darbaspēka pārvaldības risinājumu jomā ar vairāk nekā 265 000 aktīvu abonentu Ziemeļamerikā, Eiropā un Austrālijā. Kļūstot par partneri, jums būs iespēja izmantot augstākā līmeņa resursus un piekļūt starptautiskajam tirgum ar tādu vadošo operatoru kā TELUS, AT&T, T-Mobile un Telstra starpniecību.

Atbalsts un uzticēšanās

Iegūstiet piekļuvi mūsu profesionālo pakalpojumu izstrādātāju komandai, kuri palīdzēs jums integrēt savus produktus ar Fleet Complete.

Fleet Complete Store partneri saņem sertifikācijas zīmogu, kas apstiprina jūs kā partneri. Šis zīmogs apliecina, ka Fleet Complete ir pārbaudījis jūsu risinājumu un atļāvis tā tirdzniecību mūsu operatoru partneriem.

Integrācija ar mūsu atvērtajām API saskarnēm

Piekļūstiet Fleet Complete atvērtajām API saskarnēm, lai veidotu individuālus risinājumus.

Kļūstiet par partneri

Nosūtiet mums savus datus, lai uzzinātu vairāk par to, kā jūsu uzņēmums var attīstīties, integrējot Fleet Complete platformu, un izvietojiet savus produktus Fleet Complete Store platformā.

Vai palīdzība ir nepieciešama uzreiz?

1-800-220-0779

SAZINĀTIES