Norādījumi ietaupīšanai ar GPS autoparka pārvaldības risinājumiem

Jums apnikuši lielie izdevumi par degvielu?

Degviela ļoti ietekmē regulārās autoparka ikgadējās izmaksas. Izmantojot pareizās metodes, šīs izmaksas var ievērojami samazināt.

Šī lapa ir kā bezmaksas rokasgrāmata ar padomiem par to, kā ietaupīt naudu, izmantojot GPS telemātiku.

Neaizmirstiet regulāri apmeklēt mūsu vietni, lai uzzinātu jaunumus

coin-stack-96

Blog: 5 veidi, kā samazināt autoparka degvielas patēriņu

Šodien parunāsim par ietaupīšanu. Mazāks degvielas patēriņš ir ne tikai videi draudzīgāks, degvielas ietaupīšana palīdz ietaupīt arī naudu. Degvielas patēriņu var samazināt vairākos veidos.

Lasīt vairāk šeit

 

coin-stack-96

Blog: 3 veidi, kā samazināt autoparka dīkstāvi

Dīkstāve ir neizbēgama. Tomēr dīkstāve, kuru nepārvalda, var kļūt nekontrolējama un pārtapt par sliktu paradumu – tas īpaši kaitē autoparkiem, kuru gadījumā sekas ir daudz lielākas. Masveida dīkstāve – it īpaši lielāku transportlīdzekļu gadījumā – var ievērojami negatīvi ietekmēt peļņu.

Lasīt vairāk šeit

coin-stack-96

Blog: 5 padomi videi draudzīgai braukšanai un izmaksu samazināšanai

Vai uzņēmums izmanto komerciālos transportlīdzekļus? Tad, iespējams, būsiet dzirdējis vārdus “videi draudzīga braukšana”.

Lasīt vairāk šeit

Vēlaties saņemt vairāk padomu par autoparka izmaksu samazināšanu?

Abonējiet mūsu jaunumus.

(e-grāmatas, blogi un citi līdzekļi..)

“LATVENERGO” koncerns IETAUPa IEVĒROJAMU SUMMU DEGVIELAS ZIŅĀ, IEVIEŠOT GPS izsekošanas ierīces.

“Pēc būtības, ja nu kāds vēl nav aprīkojis sava uzņēmuma transportlīdzekli ar izsekošanas ierīci, mēs pēc pieredzes varam stāstīt, ka tikai aprīkojot un sekojot maršrutiem, jau tiek samazināts transportlīdzekļa nobraukums vismaz par 20%. Tas nozīmē par 20% mazāk tiek iepirkta degviela, kas, īpaši “Latvenergo” koncerna mērogā ir ļoti liels ieguvums.”

Andrejs Paeglis  A/S “LATVENERGO” tehnoloģiju atbalsta projektu vadītājs

Par LATVENERGO gadījumu lasiet šeit 

Fleet Complete MGS030 GPS track temperature
Larm vid stöld

Sāciet ietaupīt ar telemātiku

Pārvaldot autoparku, degvielas patēriņš rada lielas izmaksas, un dīkstāvē pavadītais laiks liek zaudēt naudu. Pievienojoties “Fleet Complete” platformai, jūs varēsiet pilnībā pārskatīt degvielas patēriņa tendences, kā arī piekļūt kritiskiem dzinēja datiem, lai veiktu transportlīdzekļa profilakses apkopi.

Vēlaties uzzināt vairāk par to, kā samazināt izmaksas, pārvaldot degvielas patēriņu un palielinot kopējo degvielas patēriņa efektivitāti?

Esat gatavs samazināt degvielas izmaksas?

Aizpildiet tālāk sniegto veidlapu un mēs parādīsim, cik vienkārši ir izmantot mūsu tīmekļa programmatūru, lai pārvaldītu autoparka degvielas patēriņu un samazinātu izmaksas.