CEĻAZĪME, KAS AIZPILDĀS PATI 

Jums vairs nevajag saspringti atcerēties visus savus braucienus, lai mēneša beigās tos pa vienam ierakstītu Excel failā un nosūtītu grāmatvedim.  

Fleet Complete ceļazīmju žurnāls ir visvienkāršākais veids uzņēmumu automobiļu ceļazīmju aizpildīšanai. Pārskats par darba braucieniem ir uzņēmuma efektivitātes un caurspīdīguma interesēs.

boftel

“Pēc būtības, ja nu kāds vēl nav aprīkojis sava uzņēmuma transportlīdzekli ar izsekošanas ierīci, mēs pēc pieredzes varam stāstīt, ka tikai aprīkojot un sekojot maršrutiem, jau tiek samazināts transportlīdzekļa nobraukums vismaz par 20%. Tas nozīmē par 20% mazāk tiek iepirkta degviela, kas, īpaši “Latvenergo” koncerna mērogā ir ļoti liels ieguvums.” 

Andrejs Paeglis  A/S “LATVENERGO” tehnoloģiju atbalsta projektu vadītājs 

Par LATVENERGO gadījumu lasiet šeit  

poi-icon

AUTOMĀTISKS CEĻAZĪMJU ŽURNĀLS

GPS kontrolierīce automātiski reģistrē visus braucienus,atzīmejot adresi, odometru un degvielas līmeni. 

Drivers-status1-96

PIEMĒROTS IESNIEGŠANAI VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTAM

Valsts ieņēmumu dienests uzskata GPS ceļazīmi par uzticamu līdzekli.  

Izmantojot GPS ceļazīmeNAV jāmaksā uzņēmuma vieglo transportlīdzekļu nodokli, ja neizmantojat auto privātam vajadzībām. 

electronic-logging-devices-1

CAURSPĪDĪGUMS

Izmantojot automātisko ceļazīmju žurnālu, Jums, vairs nav jāpārbauda darbinieku iesniegtie ceļazīmju dati. Ceļazīmes tiek veidotas automātiski izslēdzot cilvēcisko faktoru – ietekmēt, paslēpt vai izlabot sev vēlamus rādītājus ceļazīmē.  

poi-icon

VADĪTAJA IDENTIFICĒŠANA

Ja auto izmanto vairāki darbinieki, sistēma automātiski piesaistīs vadītāju braucienam pēc RFID identficēšanās vai auto rezervācijas. 

Drivers-status1-96

AUTOMĀTISKS DARBA/PRIVĀTO SADALĪJUMS

Automātiska braucienu atpazīšana atbilstoši darba laikam; DARBA/PRIVĀTS 

electronic-logging-devices-1

API INTEGRĀCIJAS

Ērtas un plašas integrācijas iespējas. Ceļazīmju dati, Jūsu, grāmatvedības sistēmā. 

KĀ PIERĀDĪT VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTAM, KA JŪS VEICAT TIKAI DARBA BRAUCIENUS? 

Vislabākais veids, kā saņemt pārskatu par braucieniem, ir ceļazīme, kur ir aprakstīts, kad un kur ir braukts, un kāds ir brauciena mērķis. Visērtākais un caurskatāmākais veids ceļazīmes uzturēšanai ir uzstādīt mašīnā GPS ierīci, kura automātiski saglabā visus braucienus. Tā samazinās krāpšanas risks un arī Valsts ieņēmumu dienests uzskata GPS ceļazīmi par uzticamu līdzekli. GPS ceļazīme ir lietderīga arī uzņēmējam, lai viņam būtu reāls pārskats par darba braucieniem. 

NB! Ja dienesta automobiļi tiek izmantoti tikai darba braucieniem, tad tas ir jāreģistrē Ceļu satiksmes drošības direkcijā, lai nebutu jāmaksā uzņēmuma vieglo transportlīdzekļu nodoklis. 

autolog-laptop-crop-mini