GPS izsekošana sniega tīrīšanai un ceļu uzturēšanai ziemā

Palieliniet drošību uz Latvijas ceļiem ziemā

Latvijas ceļu uzturēšana ziemā var būt liels ekonomisks un loģistisks izaicinājums. Vienalga, vai sniega tīrīšanu un sāls kaisīšanu veic pati pašvaldība vai vietējie uzņēmumi, mēs esam šeit, lai palīdzētu! 

Digitāli GPS risinājumi ir efektīvs un finansiāli izdevīgs veids, kas palīdz uzturēt ceļus tīrus un ikvienam droši nonākt savā galamērķī.

Route-Optimization-and-Vehicle-Tracking-96

MARŠRUTU PLĀNOŠANA

Kad sāk snigt, jāpiešķir prioritāte tiem ceļiem, kuri jānotīra vispirms. Tiešsaistes karte, kas sniedz pārskatu pār ceļu tīklu un katra darbinieka atrašanās vietu, palīdz optimizēt maršruta plānošanu. 

report-icon-96-e1534325718583

VIENKĀRŠA DOKUMENTĒŠANA

Visi maršruti tiek reģistrēti automātiski, izmantojot GPS. Administrators vienmēr var redzēt visu transportlīdzekļu pašreizējo un iepriekšējās atrašanās vietas un uzrādīt precīzu dokumentāciju par paveikto darbu.

Fuel_96

IMPORTĒJIET JAUNUS KARŠU SLĀŅUS

Saistītu karšu slāņu importēšana autoparka vadības sistēmā ļauj vieglāk pamanīt tādas detaļas kā slēptas tehniskās lūkas, kanalizācijas notekas, lielus akmeņus un tamlīdzīgi.

autolog-1

UZRAUGIET SAVUS SNIEGA TĪRĪŠANAS UN SĀLS KAISĪŠANAS DARBUS

Šo risinājumu var izmantot sniega tīrīšanai, sāls kaisīšanai un citiem ceļu uzturēšanas darbiem, piemēram, zāles pļaušanai zaļajās zonās vasarā.

Automašīnā iebūvēts ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ļauj vadītājam vienkāršā veidā paziņot, kad viņš strādā un kad viņš ir tikai ceļā uz noteiktu vietu. Kartē notīrītās zonas tiek iezīmētas ar treknu līniju, kas ļauj visu viegli pārskatīt un iegūt precīzu padarītā darba dokumentāciju.

PRECĪZA DOKUMENTĀCIJA

Sistēma pat sniedz informāciju par to, kad tīrītājs ir bijis aktīvs, un ar neliela papildu aprīkojuma palīdzību uz sāls kaisītājiem jūs varat iegūt informāciju par kaisīšanas platību apjomu.

* Zināmie atbalstītie tipi: Schmit, Rasco un Epoke. Mēs varam palīdzēt jums atrast citus atbilstošus tipus un modeļus.

autolog-1
autolog-1

APSKATIET, KĀ CITAS PAŠVALDĪBAS IZMANTO AUTOPARKA VADĪBU

Ceļu un infrastruktūras apkope un uzturēšana ir laikietilpīga un tam nepieciešams pārzināt kopainu – gan vasarā, gan ziemā.

Uzziniet, kā Frederikshavnas komūna Dānijā izmanto autoparka vadību ar importētiem karšu slāņiem, lai saglabātu darba pārskatu un minimizētu bojājumus transportlīdzekļiem un aprīkojumam.

Uzzināt vairāk un skatīties video >

Mūsu GPS risinājumi ceļu uzturēšanai:

  • uzlabo loģistiku un palielina ar ceļu uzturēšanu saistīto darbu efektivitāti
  • nodrošina precīzu paveiktā darba dokumentēšanu
  • atbrīvo darbiniekus no laikietilpīgā manuālas administrēšanas darba
  • sniedz skaidru pārskatu par to, kuras ceļa daļas ir notīrītas, un gādā par drošību uz ceļiem
  • samazina ar braukšanu un degvielu saistītās izmaksas, optimizējot maršrutu plānošanu un personāla izvietojumu