Automātiska tahogrāfa datu lejupielāde taupa laiku un naudu!

Pievienojies pakalpojumam līdz 28. februārim un saņemsi TACHO HOTEL pusgadu bezmaksas!

Jautā par piedāvājumu!

KĀDĒĻ CIPARU KONTROLIERĪCE?

 

Likumi paredz lejupielādēt transportlīdzekļu datus ik pēc 90 dienām un autovadītāja datus ‒ reizi 28 dienās. Lai saņemtu tahogrāfa datus no transportlīdzekļa, kas neatrodas biroja tuvumā, visērtāk ir izmantot attālinātu datu nolasīšanas risinājumu. Tas ļauj taupīt darba laiku un nepieļauj situācijas, kad datus lejupielādēt fiziski nav iespējams.

Kā papildu iespēju piedāvājam TACHO HOTEL risinājumu. Tas nozīmē, ka jums vairs nav jāuztraucas par manuālu datu lejupielādēšanu, ‒ mūsu lietotne rūpējas par to, lai dati tiktu lejupielādēti laikā.

19500115 – portrait of a handsome young happy man using digital tablet
electronic-logging-devices-1

ATTĀLINĀTA TAHOGRĀFA DATU NOLASĪŠANA

Saskaņā ar likumu tahogrāfa dati ir jāglabā birojā, bet ne vienmēr ir iespējams fiziski paņemt datus no transportlīdzekļa. Ar mūsu risinājuma palīdzību varat visus vajadzīgos datus lejupielādēt, izmantojot tīklu, kā arī arhivēt mūsu sistēmā.

load-planning-96-1

AUTOMĀTISKA DATU NOLASĪŠANA

Piedāvājam arī TACHO HOTEL risinājumu. Tas nozīmē, ka varat automatizēt datu lejupielādi. Varam iestatīt konkrētu dienu, kad dati tiks lejupielādēti, un jums vairs nebūs jāuztraucas, ka tas var aizmirsties. Jūsu rīcībā ir pārskati, kas dod iespēju maksimizēt darba laiku un nodrošināt darba un atpūtas laika ievērošanu.

Daily-Tasks-Icon-96-1

KĀ DARBOJAS RISINĀJUMS?

Izvēlētajā automobilī tiek uzstādīta GPS ierīce, kas papildus kontrolierīces datiem spēj papildpakalpojuma veidā parādīt dažādus parametrus, piemēram, degvielas datus, kravas temperatūru, ass svaru, riepu spiedienu, ārējo barošanas spriegumu, akumulatora uzlādes stāvokli un atlikušo braukšanas attālumu.

VISAPTVEROŠS RISINĀJUMS

Mūsu tahogrāfa pakalpojumi dos jums izsmeļošu pārskatu par autovadītāja darbību un atrašanās vietu ar tīmekļa lietojumprogrammas starpniecību. Sistēmā redzamie pārskati dod iespēju maksimizēt darba laiku un raudzīties, lai autovadītāji ievērotu darba un atpūtas laiku.

Pilnīgais autoparka pārvaldības risinājums ļauj efektīvāk vadīt darbaspēku un darba uzdevumus, plānot optimālus maršrutus un motivēt autovadītājus pārvietoties ekonomiskāk.

 

61964917 – plain truck fleet
Daily-Tasks-Icon-96-1

SVARĪGĀKĀS PRASĪBAS

Autovadītājam atļautais braukšanas laiks dienā ir deviņas stundas. Pēc četrarpus nobrauktām stundām autovadītājam ir jāatpūšas 45 minūtes. Parastais atpūtas laiks ir 11 stundas diennaktī un 45 stundas nedēļā.

feedback_note-96-1

PĀRSKATS PAR DARBA UN ATPŪTAS LAIKU REĀLLAIKĀ

Jums ir pieejams reāllaika pārskats par to, kur atrodas transportlīdzekļi, cik ilgi tie ir braukuši bez pārtraukuma, kad būtu jābūt nākamajam pārtraukumam, cik braukšanas laika attiecīgajā nedēļā ir atlicis, utt.

transport-ico-1

PAPILDIESPĒJAS

Piedāvājam visaptverošu tīmeklī balstītu GPS izsekošanas un kustībā esošas komandas pārvaldības risinājumu, kas darbojas interneta pārlūkprogrammā vai jūsu viedierīcē un sniedz skaidru reāllaika pārskatu par tieši jums nepieciešamajiem galvenajiem rādītājiem, piemēram, par degvielas patēriņu, darba laiku, transportlīdzekļu atrašanās vietu, temperatūru, braukšanas stilu.