TRANSPORTLĪDZEKĻU IZSEKOŠANAS RISINĀJUMS

Optimizējiet uzņēmuma autoparka izmaksas un radiet jaunas uzņēmējdarbības iespējas, piedāvājot klientiem kvalitatīvāku pakalpojumu.

Pieprasiet DEMO versiju

MŪSU RISINĀJUMI

TRANSPORTLĪDZEKĻU GPS IZSEKOŠANA UZ KARTES

Sekojiet visu uzņēmuma transportlīdzekļu atrašanās vietai vienā ekrānā un gūstiet skaidru pārskatu, kur attiecīgajā brīdī atrodas transportlīdzekļi un darbinieki un cik daudz laika viņi patērē kāda darba uzdevuma izpildei vai objekta apmeklēšanai.

AUTOMĀTISKAS ATSKAITES

Varat izveidot un lejupielādēt pārskatus par visām darbībām, piemēram, transportlīdzekļa nobraukums, degvielas patēriņš, braukšanas laiks, dīkstāves un stāvēšanas laiks, automobiļu izmantojuma statistika, apkopes laiks utt. Visus pārskatus ir iespējams apskatīt gan Fleet Complete sistēmā, gan eksportēt PDF vai Excel formātā. Tāpat varat pasūtīt regulāras atskaites uz e-pastu.

DIGITĀLA DARBA UZDEVUMU VADĪBA

Plānojiet savlaicīgi darba uzdevumus un darbaspēku, pēc tam nosūtiet uzdevumus tieši uz darbinieka mobilo tālruni. Jums ir pieejams reāllaika pārskats par nepabeigtajiem un pabeigtajiem darbiem, kā arī sistēma jums nosūta automātiskus paziņojumus, kad darba uzdevums ir pabeigts. Jums vienmēr ir pieejama informācija, kādi darba uzdevumi ir pabeigti un kādi nav, un varat informēt klientu par darba uzdevumu norisi.

ĪPAŠUMA UZRAUDZĪBA

Pieskatiet savu īpašumu! Mūsu īpašuma izsekošanas sistēma jums nodrošina reāllaika pārskatu, kur dotajā brīdī atrodas uzņēmuma transportlīdzekļi, mašīnas un ierīces. Saņemiet automātiskus paziņojumus, ja kāda mašīna vai transportlīdzeklis ir izbraucis no noteiktās zonas vai automobiļa akumulators sāk iztukšoties.

EKONOMISKA BRAUKŠANAS STILA NOVĒRTĒŠANA

Motivējiet darbiniekus braukt ekonomiskāk. Mobilā lietotne sniedz autovadītājiem atgriezenisko saiti, bet autovadītāji var savus rezultātus salīdzināt ar citiem, kā arī novērtēt, kā viņu braukšanas stils ir laika gaitā mainījies.

TRANSPORTLĪDZEKĻU IZMANTOJUMA ANALĪZE

Uzņēmuma darbinieku koplietošanas automobiļu pārvaldīšanai radītā vienotā digitālā rezervācijas sistēma dod iespēju analizēt, vai uzņēmumā ir pietiekams skaits koplietošanas automobiļu, kā arī vai kāda no mašīnām visu laiku atrodas stāvvietā, t.i., īstenībā uzņēmumam ir vairāk transportlīdzekļu, nekā reāli ir nepieciešams. Varat analizēt automobiļu izmantojumu pa transportlīdzekļiem, dienām, cilvēkiem un nodaļām.

„Pateicoties Fleet Complete, uzņēmuma peļņa no ieguldījumiem ir bijusi ievērojama. Agrāk mums bija problēmas ar transportlīdzekļu atrašanās vietas noteikšanu, kas nozīmēja aptuveni 160 000 USD lielas izmaksas, ja transportlīdzeklis pazūd.”
– Terenss Šofīlds (Terence Schofield), Drošības vadītājs

APPS TRANSPORT

Programmatūras risinājums, kas ļauj mums piedāvāt saviem klientiem labāku pakalpojumu" 

Gajs Broderiks (Guy Broderick)APPS Transport
Personāla atlases speciālists un autovadītāju instruktors

YUMMY CATERING

„Yummy Catering ir mūsdienīgs uzņēmums, tātad vēlamies, lai mūsu partneri arī būtu novatoriski. Vienmēr izmēģinām jaunas tehnoloģijas un tendences, kas palīdz mums būt efektīvākiem. Fleet Complete ļauj mums piedāvāt autovadītājiem inovatīvus risinājumus ikdienas darba uzdevumu veikšanai.“

Leno Kardoso (Leno Cardoso)Yummy Catering
izpilddirektors

<style type="text/css"> #TB_window {background: transparent !important; box-shadow:none !important;} #TB_title {display: none;} </style><!-- [et_pb_line_break_holder] -->

B&P ENTERPRISES

„B&P pieder 200 transportlīdzekļu liels autoparks un mums ir vairāk nekā 400 izsekojamas ierīces. Mums bija grūti uzraudzīt visas ierīces.”

Džeimss Hintons (James Hinton) – B&P
Veselības un drošības jomas vadītājs

 

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku, mašīnas un mobilo komandu.