TRANSPORTLĪDZEKĻU REZERVĀCIJAS SISTĒMA

Samaziniet uzņēmuma izdevumus un ekoloģiskās pēdas nospiedumu!

Pieprasiet demonstrācijas versiju

MŪSU RISINĀJUMI

Ietaupiet izdevumus un saudzējiet dabu

Lietojot koplietošanas automobiļus, varat ietaupīt līdz 30% no izdevumiem. Automobiļu skaita samazināšana palīdz samazināt izplūdes gāzes daudzumu gaisā un satiksmes sastrēgumus. Dodiet savu ieguldījumu ekoloģiskās pēdas nospieduma samazināšanā.

Vienmēr līdzi

Pieslēdzoties lietotnei, darbiniekam paveras iespēja izvēlēties piemērotu transportlīdzekli un rezervēt to uz vēlamo periodu. Sistēma nosūta automātisku paziņojumu, kad rezervācija ar nepieciešamajām detaļām ir apstiprināta. Autovadītājs, kurš veica rezervāciju, var atvērt automobiļa durvis, izmantojot mobilo lietotni vai RFID karti.

Pārskats par visiem braucieniem

Informācija par braucieniem (brauciena sākuma un beigu punkts, nobrauktais attālums u.tml.) tiek automātiski saglabāts sistēmā, un tādēļ pēc tam ir viegli uzskaitīt visus braucienus un rezervācijas.

Automobiļu izmantojuma analīze

Jums ir pieejams skaidrs pārskats par to, cik daudz uzņēmuma transportlīdzekļi tiek izmantoti. Varat analizēt, kādā periodā (nedēļas dienā, laikā) automobiļu izmantojums ir vislielākais. Tādējādi varat pieņemt apsvērtus lēmumus autoparka samazināšanai vai palielināšanai.

Virtuāla rezervāciju pārvaldība

Esiet informēti, kur jūsu transportlīdzekļi attiecīgajā brīdī atrodas, kurš darbinieks ir automobili rezervējis un uz kādu periodu. Jums ir arī skaidrs pārskats par izmaksām saistībā ar transportlīdzekli, un sistēmā varat izdevumus ievietot zem nodaļas, kura to rezervēja.

Automātiski paziņojumi par apkopi

Sistēma seko automobiļa stāvoklim. Jūs varat iestatīt automātiskus paziņojumus par apkopēm, akumulatora spriegumu un degvielas līmeni. Tas garantē, ka jūsu transportlīdzekļi vienmēr ir labā kārtībā.

„Pateicoties Fleet Complete, uzņēmuma peļņa no ieguldījumiem ir bijusi ievērojama. Agrāk mums bija problēmas ar transportlīdzekļu atrašanās vietas noteikšanu, kas nozīmēja aptuveni 160 000 USD lielas izmaksas, ja transportlīdzeklis pazūd.”
– Terenss Šofīlds (Terence Schofield), Drošības vadītājs

APPS TRANSPORT

Programmatūras risinājums, kas ļauj mums piedāvāt saviem klientiem labāku pakalpojumu" 

Gajs Broderiks (Guy Broderick)APPS Transport
Personāla atlases speciālists un autovadītāju instruktors

YUMMY CATERING

„Yummy Catering ir mūsdienīgs uzņēmums, tātad vēlamies, lai mūsu partneri arī būtu novatoriski. Vienmēr izmēģinām jaunas tehnoloģijas un tendences, kas palīdz mums būt efektīvākiem. Fleet Complete ļauj mums piedāvāt autovadītājiem inovatīvus risinājumus ikdienas darba uzdevumu veikšanai.“

Leno Kardoso (Leno Cardoso)Yummy Catering
izpilddirektors

<style type="text/css"> #TB_window {background: transparent !important; box-shadow:none !important;} #TB_title {display: none;} </style><!-- [et_pb_line_break_holder] -->

B&P ENTERPRISES

„B&P pieder 200 transportlīdzekļu liels autoparks un mums ir vairāk nekā 400 izsekojamas ierīces. Mums bija grūti uzraudzīt visas ierīces.”

Džeimss Hintons (James Hinton) – B&P
Veselības un drošības jomas vadītājs

 

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku, mašīnas un mobilo komandu.