ĪPAŠUMA NOVĒROŠANA

Uzraugiet uzņēmuma mašīnas un transportlīdzekļus reāllaikā.

Pieprasiet demonstrācijas versiju

Mūsu risinājumi

PĀRSKATS PAR ATRAŠANĀS VIETU KARTĒ

Novērojiet visu uzņēmuma transportlīdzekļu un mašīnu atrašanās vietu uz viena ekrāna un gūstiet skaidru pārskatu, kur attiecīgajā brīdī atrodas transportlīdzekļi.

ZĀDZĪBU NOVĒRŠANA

Ja kaut kas pazūd, jūs to uzreiz uzzināsiet. Fleet Complete sensori izseko jūsu īpašumu un tūlīt nosūta jums ziņojumu, ja bākā strauji krītas degvielas daudzums vai jūsu ierīces pārvietojas ārpus teritorijas.

 

 

AUTOMĀTISKI ZIŅOJUMI

Esiet droši, ka jūsu ierīces ir darba kārtībā. Varat iestatīt automātiskus ziņojumus un sekot durvju atvēršanai un aizvēršanai, temperatūras svārstībām un transportlīdzekļu akumulatoru spriegumam.

REĢIONU NOZĪMĒŠANA

Atzīmējiet tīmekļa kartē zonas (konkrētus reģionus) un ziniet, cik bieži transportlīdzekļi izbrauc no šīs zonas. Tas palīdzēs jums uzraudzīt lokālās papildierīces un mašīnas.

AUTOMOBIĻA AKUMULATORA IZTUKŠOSANĀS NOVĒRŠANA

Pat tad, ja automobilis stāv stāvvietā, tas ik pēc stundas automātiski nosūta informāciju par transportlīdzekļa atrašanās vietu un akumulatora uzlādes līmeni. Jūs varat ērti izveidot akumulatora uzlādes samazināšanās notikumu, kas jums e-pastā vai īsziņā paziņo, ja akumulatora uzlāde ir samazinājusies.

AUTOMĀTISKAS ATSKAITES

Varat izveidot un lejupielādēt pārskatus par visām darbībām, piemēram, transportlīdzekļa nobraukums, degvielas patēriņš, braukšanas laiks, dīkstāves un stāvēšanas laiks, automobiļu izmantojuma statistika, apkopes laiks utt. Visus pārskatus ir iespējams apskatīt gan Fleet Complete sistēmā, gan eksportēt PDF vai Excel formātā. Tāpat varat pasūtīt regulāras atskaites uz e-pastu.

„Pateicoties Fleet Complete, uzņēmuma peļņa no ieguldījumiem ir bijusi ievērojama. Agrāk mums bija problēmas ar transportlīdzekļu atrašanās vietas noteikšanu, kas nozīmēja aptuveni 160 000 USD lielas izmaksas, ja transportlīdzeklis pazūd.”
– Terenss Šofīlds (Terence Schofield), Drošības vadītājs

APPS TRANSPORT

Programmatūras risinājums, kas ļauj mums piedāvāt saviem klientiem labāku pakalpojumu" 

Gajs Broderiks (Guy Broderick)APPS Transport
Personāla atlases speciālists un autovadītāju instruktors

YUMMY CATERING

„Yummy Catering ir mūsdienīgs uzņēmums, tātad vēlamies, lai mūsu partneri arī būtu novatoriski. Vienmēr izmēģinām jaunas tehnoloģijas un tendences, kas palīdz mums būt efektīvākiem. Fleet Complete ļauj mums piedāvāt autovadītājiem inovatīvus risinājumus ikdienas darba uzdevumu veikšanai.“

Leno Kardoso (Leno Cardoso)Yummy Catering
izpilddirektors

<style type="text/css"> #TB_window {background: transparent !important; box-shadow:none !important;} #TB_title {display: none;} </style><!-- [et_pb_line_break_holder] -->

B&P ENTERPRISES

„B&P pieder 200 transportlīdzekļu liels autoparks un mums ir vairāk nekā 400 izsekojamas ierīces. Mums bija grūti uzraudzīt visas ierīces.”

Džeimss Hintons (James Hinton) – B&P
Veselības un drošības jomas vadītājs

 

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku, mašīnas un mobilo komandu.