DARBA UZDEVUMU VADĪBAS MOBILĀ LIETOTNE

Ideāls darbarīks komandas vadībai, uzdevumu sadalei un reāllaika pārskata saņemšanai par projekta norisi.

Pieprasiet demonstrācijas versiju

MŪSU RISINĀJUMI

PĀRSKATS PAR BRĪVIEM UN AIZŅEMTIEM DARBINIEKIEM

Izmantojot mūsu darba uzdevumu vadības lietotni, jums ir skaidrs pārskats par to, kur atrodas darbinieki un vai viņi attiecīgajā brīdī ir aizņemti, kā arī – cikos viņi atbrīvosies. Šī informācija ļauj jums sadalīt uzdevumus pēc iespējas labāk, izdalot darba uzdevumus attiecīgajā brīdī brīvajiem darbiniekiem un vadoties no atrašanās vietas.

SADALIET UZDEVUMUS DAŽU SEKUNŽU LAIKĀ

Izmantojot mūsu lietotni, jūs varat savlaicīgi plānot darba uzdevumus un darbaspēku un nosūtīt darba uzdevumus tieši uz darbinieku mobilajiem tālruņiem pāris sekunžu laikā.

IETAUPIET TELEFONSARUNU LAIKU

Mūsu lietotne vienkāršo darba procesus un samazina administratīvo slodzi. Mobilajam darbiniekam vairs nav jāzvana uz biroju, lai saņemtu pārskatu par viņam nozīmētajiem darba uzdevumiem, bet viņš saņem visu būtisko informāciju mobilajā lietotnē, t.sk., klienta vārdu, adresi, kad pasūtījumam jābūt izpildītam.

EFEKTĪVĀKA PLĀNOŠANA

Savlaicīgi plānojiet darba uzdevumus un darbaspēku. Darbiniekiem ir skaidrs pārskats, kādi darba uzdevumi viņiem būs jāpilda un kad jāuzsāk to izpilde.

ĒRTA DARBA LAIKA UZSKAITE

Varat automatizēt darba laika uzskaiti, un jums ir pieejams precīzs pārskats par dažādiem uzdevumiem patērēto laiku. Ja darbinieks ir gatavs darba uzsākšanai, tad viņš noklikšķina uz attiecīgā taustiņa un sākas darba laika uzskaite, bet sistēmā parādās atzīme, ka darbinieks pilda darba uzdevumu. Kad uzdevums ir izpildīts, viņš noklikšķina, ka tas ir pabeigts.

DARBU NORISE

Jums ir pieejams reāllaika pārskats par darbiem, kuri jāuzsāk, un pabeigtajiem darbiem, un nekavējoties saņemsiet mobilajā lietotnē paziņojumu, kad mainīsies darba uzdevuma statuss.

PIEMĒROTAS PLATFORMAS

Darba uzdevumu vadības viedtālruņa lietotne darbojas gan iOS, gan Android platformā.

SKAIDRS PĀRSKATS PAR PROJEKTU ILGUMU

Pateicoties Fleet Complete risinājumam, jums ir pieejams skaidrs pārskats, cik daudz laika tiek patērēts konkrēta projekta vai uzdevuma izpildei, palīdzot jums pieņemt pareizus lēmumus un pārsniegt klientu gaidas.

SADALIET UZDEVUMUS OPERATĪVI

Ja kāds darba uzdevums tiek noraidīts, jums pienāk paziņojums par to un jūs varat tūlīt meklēt citu darbinieku, kuram nozīmēt uzdevumu.

„Pateicoties Fleet Complete, uzņēmuma peļņa no ieguldījumiem ir bijusi ievērojama. Agrāk mums bija problēmas ar transportlīdzekļu atrašanās vietas noteikšanu, kas nozīmēja aptuveni 160 000 USD lielas izmaksas, ja transportlīdzeklis pazūd.”
– Terenss Šofīlds (Terence Schofield), Drošības vadītājs

APPS TRANSPORT

Programmatūras risinājums, kas ļauj mums piedāvāt saviem klientiem labāku pakalpojumu" 

Gajs Broderiks (Guy Broderick)APPS Transport
Personāla atlases speciālists un autovadītāju instruktors

YUMMY CATERING

„Yummy Catering ir mūsdienīgs uzņēmums, tātad vēlamies, lai mūsu partneri arī būtu novatoriski. Vienmēr izmēģinām jaunas tehnoloģijas un tendences, kas palīdz mums būt efektīvākiem. Fleet Complete ļauj mums piedāvāt autovadītājiem inovatīvus risinājumus ikdienas darba uzdevumu veikšanai.“

Leno Kardoso (Leno Cardoso)Yummy Catering
izpilddirektors

<style type="text/css"> #TB_window {background: transparent !important; box-shadow:none !important;} #TB_title {display: none;} </style><!-- [et_pb_line_break_holder] -->

B&P ENTERPRISES

„B&P pieder 200 transportlīdzekļu liels autoparks un mums ir vairāk nekā 400 izsekojamas ierīces. Mums bija grūti uzraudzīt visas ierīces.”

Džeimss Hintons (James Hinton) – B&P
Veselības un drošības jomas vadītājs

 

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku, mašīnas un mobilo komandu.