Pārskats

LT Energy Services 2007. gadā nodibināja pieredzējuši eksperti. Uzņēmums nodarbojas ar energosektoram nepieciešamo ierīču izīrēšanu. Uzņēmums ātri attīstījās un paplašināja darbību dažādos štatos. Viņi kopā pārvalda 275 mašīnas un 68 transportlīdzekļus.

LT Energy Services mērķis ir nodrošināt darbinieku drošību objektos un piedāvāt viņiem mūsdienīgus darba piederumus, lai sniegtu ieguldījumu uzņēmuma ātrā izaugsmē.

Mēs pārvaldām ļoti dārgas ierīces un mums ir būtiski, lai tās ir pasargātas. Par vienu ierīci maksājam vidēji 10,000–200,000 USD, tāpēc Fleet Complete pakalpojumi ir nepieciešami visādā ziņā.”

– Čads Džeksons (Chad Jackson)

Izaicinājums

Uzņēmums strādā tirgū, kurā ir intensīva konkurence, un ir nepieciešama ātra reaģēšana uz klientu problēmām. Ir svarīgi, lai apkalpojošā komanda nonāktu pie klienta savlaicīgi. Iepriekš bija ļoti daudz tālruņu sarunu starp dažādiem cilvēkiem uzņēmumā, tādēļ radās nepieciešamība vienkāršot procesu. Turklāt bija vēlme atrast risinājumu, kas nodrošinātu komandas locekļu drošību. LT Energy Services bija nepieciešama uzticama izsekošanas un pārskatu veidošanas programmatūra, kas padarītu uzņēmuma procesus vienkāršākus. Uzņēmums vēlējās arī izsekot gadījumiem, kas rada papildu izmaksas, piemēram, ātruma pārsniegšana, riepu nolietošana, palielināts degvielas patēriņš.

Risinājums

Čads Džeksons piebilda, ka ieguldījums Fleet Complete programmatūrā ir pilnībā atmaksājies. LT Energy Services sāka izmantot 275 īpašuma novērošanas ierīces un 53 transportlīdzekļu izsekošanas ierīces, lai iegūtu pārskatu par transportlīdzekļu un ierīču atrašanās vietu reāllaikā. Pateicoties mūsu risinājumam, uzņēmums var novērot 275 ierīces vienā ekrānā.

Fleet Tracker MGS200 un Asset Tracker AT1000

Izmantojot transportlīdzekļu izsekošanas risinājumu, uzņēmumam ir pieeja uzņēmējdarbībai svarīgiem datiem un pārskats par transportlīdzekļa ātrumu, akumulatora stāvokli, motora darba kārtību un diagnostiku.

Ja klienti īrē mūsu ierīces, tad viņi gaida labāko servisu. Dažreiz gadās tehniski bojājumi un mums zvana dusmīgi klienti, kuri vēlas, lai viņu ierīces tiktu ātri salabotas. Mums ir būtiski, lai zinošs tehniķis, kurš atrodas tuvumā, ierastos pēc iespējas ātrāk.

– Čads Džeksons

Fleet Complete risinājumi saziņu starp dispečeriem un vadītājiem padarīja vienkāršāku, kā arī paātrināja nokļūšanas laiku līdz klientam.

Skaidrs pārskats par to, kur autovadītāji attiecīgajā brīdī atrodas un vai viņi ir aizņemti, un cik laika nepieciešams nonākšanai līdz objektam, ir palīdzējis dispečeriem izdalīt darba uzdevumus iespējami labākajā veidā, ietaupot darbinieku braukšanas laiku un uzņēmuma izdevumus. Uzņēmumam ir arī vēlākai atskaišu sagatavošanai nepieciešamās veidlapas un atskaites digitālā veidā.

Ieguvums

Fleet Complete ļauj tādam uzņēmumam kā LT Energy Services izmantot visaptverošu sistēmu, kas ļauj tam organizēt darbu efektīvāk.

Vadītāji zina, ka mums ir pārskats par transportlīdzekļa izmantošanu, padarot viņu braukšanas stilu ekonomiskāku.

– Čads Džeksons

LT Energy vadītāji pārsvarā pārvietojas vienatnē, bet uzņēmumam ir ļoti svarīga viņu drošība. Transportlīdzekļu atrašanās vietas reāllaika pārskats ļauj ātri reaģēt nelaimes gadījumā. Vadība ievēroja arī, ka pēc Fleet Complete risinājuma lietošanas uzsākšanas autovadītāju braukšanas stils ir ievērojami uzlabojies, bet degvielas patēriņš – ievērojami samazinājies.

Fleet Complete palīdz mums proaktīvi novērst zādzības. Fleet Complete bija labākā izvēle.
Čads Džeksons

HSE direktors
  • Dibināts 2007. gadā Hjūstonā.
  • Specializējas elektroenerģijas un gāzes nozares ierīču nomā.
  • Pieder 275 ierīces līdzekļu novērošanai un 68 ierīces transportlīdzekļu izsekošanai.
  • Pārskats vienā platformā
  • Efektīvāki procesi
  • Ātruma pārsniegšana uz lielceļiem ir samazinājusies

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu.