Pārskats

Uzņēmums tika dibināts 1972. gadā, tā galvenais birojs atrodas Loidminsterē. L&L Oilfield ir tirgus līderis būvniecības un naftas urbumu apkopes nozarē. Uzņēmuma veiksmes pamatā ir uzcītīgi un talantīgi darbinieki. Papildus labai klientu apkalpošanai uzņēmums koncentrējas arī uz vispusīgu darbinieku drošības programmu, kas padara to atšķirīgu no citiem uzņēmumiem.

„Bažas rada arī degvielas cena. Mums ir ļoti liels autoparks, tāpēc ir svarīgs katrs ietaupītais dolārs.“

– Džeks Rekvels (Jack Reckwell)

Izaicinājums

L&L klienti atrodas 100 km rādiusā, tādēļ ir ļoti svarīgi atrast optimālus braucienu maršrutus, vienlaikus piedāvājot ātru apkalpošanu. Uzņēmumam ir 117 transportlīdzekļi, t.sk. kravas automobiļi, ceļamkrāni un pasažieru automobiļi. Tik liela autoparka pārvaldībai uzņēmumam bija nepieciešams programmatūras risinājums, kas palīdzētu nodrošināt darbinieku drošību un sekot transportlīdzekļu atrašanās vietai.

„Pateicoties tam, mums ir pārskats par darbinieku braucienu maršrutiem, varam tos uzraudzīt, lai nodrošinātu viņu drošību ceļā, kas mums ir ļoti būtiska.“

– Džeks Rekvels (Jack Reckwell)

Ieguvums

Vadība ievēroja, ka pēc Fleet Complete programmatūras risinājuma ieviešanas nelaimes gadījumu skaits samazinājās par 15%. Tāpat Fleet Complete palīdzēja viņiem aizsargāt transportlīdzekļus 7 000 000 USD vērtībā. Nesen tika nozagts viens uzņēmuma automobilis, bet ar GPS izsekošanas ierīci automobilis tika ātri atrasts un uzņēmums necieta zaudējumus.

 

Savu uzņēmumu varam vadīt ar drošu pārliecību, ka ar Fleet Complete mūsu transportlīdzekļi ir aizsargāti.
Džeks Rekvels (Jack Reckwell)

Operāciju vadītājs
  • Uzņēmums dibināts 1972. gadā Loidminsterē
  • 117 transportlīdzekļi
  • Par 15% mazāk negadījumu
  • Ātri atrada nozagto automobili

Atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu!

Palīdzēsim jums ar inovatīviem risinājumiem, lai jūs varētu efektīvāk vadīt autoparku un mobilo komandu.