Kļūsti veiksmīgāks ar Fleet Complete GPS risinājumiem

Iegūstiet priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem, samaziniet izdevumus un nodrošiniet labāku servisu saviem klientiem

14 dienu bezmaksas izmēģinājums

14 dienu bezmaksas izmēģinājums

Esiet informēts par savu transportlīdzekļa atrašanās vietu 24/7 – ar mums tas ir vienkārši!

Fleet-Tracking-GIF

GPS - Sekošana

Mūsu daudzpusīgā autoparka izsekošanas platforma sniegs jums nepieciešamo redzamību. Uzziniet, kur atrodas visi jūsu transportlīdzekļi, un nosūtiet uz darbu tuvāko un kvalificētāko auto vadītāju.

 

Esiet informēts par savu transportlīdzekļa atrašanās vietu 24/7 – ar mums tas ir vienkārši!

Task-management-phone-view-2

DARBA UZDEVUMI MOBILAJĀ LIETOTNĒ

Tieciet vaļā no nekārtības darba uzdevumu administrēšanā, izmantojiet mūsu uzdevumu izsekošanas lietotni!

Piešķiriet darba uzdevumus no savas mobilās ierīces un sekojiet līdzi tā izpildei.

AUTOMAŠĪNU KOPLIETOŠANA

Fleet Complete viedā automašīnu rezervēšanas sistēma nodrošina uzņēmumam pilnu programmatūras risinājumu transportlīdzekļu rezervēšanai un autoparka pārvaldībai

Carsharing_Car-driving-to-sunset

PALĪDZAM AUTOPARKIEM KĻŪT VEIKSMĪGIEM

Mūsu misija ir palīdzēt autoparkiem kļūt veiksmīgiem – lielam vai mazam.

Uzņēmumā Fleet Complete mēs koncentrējamies uz izaicinājumiem, ar kuriem mūsu klienti saskaras katru dienu, lai viņiem nodrošinātu piekļuvi mobilitātes platformai, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai tie ir transportlīdzekļi, mobilie darbinieki, kravas, aktīvi vai viss iepriekš minētais, mēs palīdzēsim jums to visu pārraudzīt.

Mūsu vīzija ir padarīt pārredzamu visu un visur, tādējādi mūsu klientiem visā pasaulē piedāvājot labākos risinājumus. Tāpēc mēs turpinām ieviest jauninājumus šajā jomā, attīstot jēgpilnas partnerattiecības un trešo pušu integrācijas jūsu optimālai lietotāja pieredzei.

Mēs strādājam ar iekārtu ražotājiem, kā arī lieliem telekomunikāciju uzņēmumiem, lai pārliecinātos, ka jūs vienmēr esat vislabākajās rokās.

FC_logo