1. Piereģistrējies FCplus mobilajā aplikācijā. Atvērsies logs, kurā būs redzami visi Tev pievienotie darbi. Darba uzsākšanai, uzklikšķini uz attiecīgā darba.

Picture 40

2. Darba detalizētajā skatā ir redzama visa ar konkrēto darbu saistītā būtiskā informācija. Darba uzsākšanai uzklikšķini uz labajā apakšējā stūrī esošās ikonas „Sākt” (Alusta).

 

Picture 41

3. Pēc darba uzsākšanas, veic pasūtījuma piegādi. Šim nolūkam uzklikšķini uz adreses rindiņas.

Picture 42

4. Pēc uzklikšķināšanas uz adreses kartē parādīsies pasūtījuma piegādes adrese. Uzklikšķini uz labajā augšējā stūrī esošajiem trim punktiņiem.

Picture 43

5. Atvērtajā izvēlnē uzklikšķini uz izvēles „Rādīt maršrutu” (Navigeeri sihtpunkti) Šī funkcija atvērs tevis izvēlēto navigācijas aplikāciju, kas jau ir instalēta tavā tālrunī.

 

Picture 44

6. Nonākot galamērķī, seko klienta komentāros esošajām norādēm un atstāj pasūtījumu vēlamajā vietā. Vajadzības gadījumā vari piezvanīt klientam. Pēc pasūtījuma novietošanas vēlamajā vietā, nofotografē piegādāto pasūtījumu. Šim nolūkam uzknikšķini uz rindiņas „Foto” (Fotod).

 

Picture 45

7. Atvērtajā skatā uzklikšķini uz kreisajā apakšējā stūrī esošās ikonas „Fotografēt” (Tee foto), dokumentē pasūtījuma piegādi, nofotografējot to, un tad atgriezies darba skatā.

 

Picture 46

8. Pēc pasūtījuma piegādes uzklikšķini uz apakšā esošās ikonas „Pabeigt” (Lõpeta).

 

Picture 47

9. Sāc nākamā pasūtījuma piegādi.

Picture 48