Frontu un Fleet Complete integrācija

Izsekojiet un pārvaldiet objektus jebkurā vietā un laikā

Ar Frontu + Fleet Complete integrāciju varat uzlabot savu FSM darbību.

 

  • Saņemiet reāllaika atjauninājumus par maršrutiem un uzdevumiem
  • Skatiet informāciju par transportlīdzekli, piemēram, modeli, numura zīmi un atrašanās vietu
  • Skatiet informāciju par darbinieku sākuma un beigu laikiem, ilgumu minūtēs
  • Maršrutu un grafiku optimizēšana
  • Piekļūstiet lietotāja braucienu vēsturei
Screenshot 2021-09-07 at 12.39.34

Frontu + Fleet Complete funkcijas, kas palīdzētu jūsu uzņēmumam

Picture 1

1. Piešķiriet uzdevumus tuvākajam automobilim un tehniķim, lai veicinātu efektivitāti, uzlabotu reakcijas laiku un klientu apmierinātību. Novērsiet saziņas kļūdas un iegūstiet vairāk no sava darbaspēka.

2. Precīzi novērtējiet uzdevumu izmaksas, aprēķinot saistītos ceļa izdevumus. Sniedziet klientiem godīgāku un pārredzamāku cenu noteikšanu.

Picture 12png
screenshot2

3. Ekrānā sekojiet līdzi darbiniekiem, uzdevumiem un transportlīdzekļiem. Centralizēts skats ērtākam darbam.

4. Bez nepieciešamības pēc WiFi, interneta vai pildspalvas un papīra. Strādājiet bez interneta un ievāciet digitālos parakstus, lai ātrāk pabeigtu uzdevumus.

screenshot4
56634061_l

Nozares

Pielāgojiet moduļus, lai tie atbilstu jūsu vajadzībām.

  • Smagās iekārtas
  • Drošība
  • Aprīkojums
  • Būvju pārvaldība
  • Tirdzniecības automāti

Izmantošanas piemēri

Nav labāku pierādījumu pakalpojuma/instrumenta noderīgumam kā tā testēšana atklātā tirgū. Šeit ir daži piemēri no mūsu klientiem. 

Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam, kas piedāvā vides noteikumu atbilstības risinājumus, bija nepieciešams produkts dažādu atkritumu savākšanai, transportēšanai un apstrādei. Risinājumam ideālā variantā būtu jāapvieno konteineru, autovadītāju un darbinieku pārvaldība. Frontu + Fleet Complete kombinācija šim klientam der kā cimds, apmierinot tā vajadzības un novēršot FSM problēmas.

AdobeStock_277503079-1-min
Kas izmanto Frontu?

Frontu ir tiešo pakalpojumu pārvaldības programmatūras nodrošinātājs, kas koncentrējas uz operatīvajiem darbiniekiem. Mēs piedāvājam digitālus risinājumus uzņēmumiem, kas darbojas smagā aprīkojuma, tirdzniecības, ēku apsaimniekošanas, komunālo pakalpojumu, drošības un apkures, ventilācijas, apkures un kondicionēšanas nozarēs. Mēs piedāvājam daudzpusīgu funkcionalitāti un pielāgotus papildinājumus, lai uzlabotu tiešo pakalpojumu pārvaldību.

Kas izmanto Fleet Complete?

Fleet Complete ir visstraujāk augošais telemātikas pakalpojumu sniedzējs pasaulē, GPS izsekošanas risinājums un objektu pārvaldības programmatūra, kas nodrošina uzņēmumiem redzamību un operatīvo kontroli pār transportlīdzekļiem, mobilajiem darbiniekiem, kravām un stacionāriem objektiem.

Kāpēc man vajadzētu integrēt Frontu ar Fleet Complete?

Lai apvienotu transportlīdzekļu un objektu izsekošanu un pārvaldību ar tiešo pakalpojumu pārvaldību. Tā ir ideāla pakalpojumu pakete mūsdienīgam uzņēmumam, kas vēlas būt lietas kursā par saviem objektiem un darbaspēku.

Vai ir pieejama izmēģinājuma versija?

Jā, ir pieejama izmēģinājuma versija bez maksas.