"FLEET COMPLETE" PUBLISKAIS PAZIŅOJUMS SAISTĪBĀ AR COVID–19

Mēs turpinām apkalpot un atbalstīt mūsu klientus un partnerus visā pasaulē un vienlaikus cieši sekojam līdzi situācijai ar koronavīrusu (COVID-19) un rīkojamies saskaņā ar valdības aģentūru un pasaules sabiedrības veselības iestāžu noteiktajiem reaģēšanas pasākumiem un rekomendācijām.

Mūsu prioritāte ir mūsu darbinieku, klientu un partneru veselība un drošība. Pamatojoties uz Pasaules Veselības organizācijas un vietējo medicīnas iestāžu jaunākajiem ieteikumiem, mēs līdz turpmākiem paziņojumiem esam atteikušies no visiem “Fleet Complete” darbinieku komandējumiem.

Tāpat mēs esam ieviesuši kārtību, saskaņā ar kuru visi biroja darbinieki strādā attālināti; šāda pāreja uz darbu no mājām praktiski nav ietekmējusi uzņēmējdarbību, un tā kā mūsu pakalpojumi ir izvietoti mākonī, visi mūsu nodrošinātie rīki un sistēmas šajā laikā darbojas pilnā apjomā.

Mūsu izbraukuma uzstādīšanas komandas turpina darbu ierastajā kārtībā, ievērojot visā pasaulē valdību veselības aģentūru rekomendētos veselības un drošības pasākumus.

 

Uzņēmējdarbības nepārtrauktības plāns

Mēs esam sākuši īstenot savu Uzņēmējdarbības nepārtrauktības plānu, lai nodrošinātu mūsu klientiem un partneriem nepārtrauktu atbalstu un pakalpojumus, pēc iespējas saglabājot ierasto darba kārtību.

Šī plāna ietvaros esam izveidojuši īpašu COVID-19 pārvaldības komandu, kas seko līdzi straujām izmaiņām, plāno rīcību ārkārtas situācijās un izlēmīgi rīkojas, pamatojoties uz vispusīgu informāciju, lai ierobežotu COVID-19 izplatīšanos, vienlaikus gādājot par mūsu uzņēmējdarbības procesu nepārtrauktību.

Mēs turpinām tirdzniecību, izpildām pasūtījumus, veicam uzstādīšanas darbus, instruēšanu, apmācības, kā arī sniedzam tehnisko atbalstu saskaņā ar mūsu ierasto darba kārtību.

Ja Jums rodas jebkādi jautājumi, droši sazināties ar mūsu Pārdošanas vai Atbalsta komandu pa tālruni +37167543131.

Mēs apzināmies, ka situācija var strauji mainīties, un “Fleet Complete” turpinās cieši sekot līdzi globāla un reģionāla mēroga notikumiem, apzinot situāciju un pielāgojoties tai, tiklīdz kļūst pieejama jauna informācija. Mēs turpināsim sniegt aktuālāko informāciju un paļaujamies uz mūsu sagatavošanās pasākumiem un ārkārtas pasākumu plānošanas aktivitātēm.

Situācijai attīstoties, lūdzam ņemt vērā, ka visi “Fleet Complete” darbinieki dara visu, kas ir viņu spēkos, lai pārvaldītu un attiecīgi reaģētu uz COVID-19 pandēmiju, par prioritāti nosakot mūsu darbinieku, partneru un kopienu drošību.

 

Ar cieņu,


Tony Lourakis
Izpilddirektors
“Fleet Complete”

Mēs esam šeit, lai palīdzētu!

Mēs esam gatavi un ieinteresēti palīdzēt, kā vien varam.