Sāc ietaupīt jau šodien, izmantojot Fleet Complete koplietošanas risinājumu!

Aizpildi pieteikumu, lai saņemtu bezmaksas piedāvājumu →

“Pēc būtības, ja nu kāds vēl nav aprīkojis sava uzņēmuma transportlīdzekli ar izsekošanas ierīci, mēs pēc pieredzes varam stāstīt, ka, tikai aprīkojot un sekojot maršrutiem, jau tiek samazināts transportlīdzekļa nobraukums vismaz par 20%. Tas nozīmē par 20% mazāk tiek iepirkta degviela, kas īpaši “Latvenergo” koncerna mērogā ir ļoti liels ieguvums.” 

Andrejs Paeglis

A/S “LATVENERGO” tehnoloģiju atbalsta projektu vadītājs

“Sistēma ir ļāvusi samazināt autoparku no 15 automašīnām uz 8 mašīnām, rezervācija ir ļoti viegla, visa nepieciešamā informācija ielasās ceļazīmēs. Degvielas izdevumi tiek ielasīti no degvielas pakalpotāja sagatavotā .cvs faila, degvielas patēriņš un atlikumi rēķinās automātiski. Darbiniekiem ir viegli rezervēt automašīnas, pērcelt vai atcelt  rezervācijas,  man kā sistēmas administratoram nu jau ļoti daudzas lietas ir pavisam skaidras. Sistēma ļauj sadalīt katras automašīnas brauciena tipu (piem. darba, komandējums, enerģētikas funkcija, VAMOIC funkcija), kas ir ļoti svarīgi, attiecinot izmaksas uz dažādām budžeta programmām.”

Ilze Kaulača

Būvniecības valsts kontroles birojs

Darbalaukio vaizdas

Darbvirsmas skats

Mobilus vaizdas

Mobilais skats

icon-reservation1

REZERVĒJIET TRANSPORTLĪDZEKLI, IZMANTOJOT VIEDTĀLRUNI

Darbinieki var rezervēt automobiļus un pārvaldīt rezervācijas, izmantojot viedtālruni, un viņiem pienāk automātiski ziņojumi, ja viņu rezervācija ir apstiprināta vai mainīta. Mūsu risinājums saskaņojas arī ar dažādiem kalendāriem, piemēram, Outlook, kas padara pakalpojuma izmantošanu īpaši ērtu.

RFRD-96

BEZATSLĒGU RISINĀJUMS

Jums vairs nav jāpārvalda liels daudzums automobiļu atslēgu, bet autovadītājs var atvērt automobiļa durvis, izmantojot personalizētu RFID karti vai mobilo lietotni. Sistēma ļauj atvērt automobiļa durvis tikai autorizētam darbiniekam, kura vārdā ir veikta rezervācija.

report-icon-96

AUTOMOBIĻU IZMANTOJUMA ANALĪZE

Rezervācijas sistēmas pārskati dod jums iespēju analizēt automobiļu izmantojumu pa transportlīdzekļiem, dienām, cilvēkiem un nodaļām. Tāpat, ja jums ir dažādām nodaļām atsevišķas izmaksu vietas, tad ar mūsu sistēmas palīdzību viegli varat pievienot izmaksas pareizajai nodaļai.