Automatizējot darba nodošanas procesu un digitalizējot papīra atskaites, esam būtiski palielinājuši tehniķu produktivitāti, kā arī uzlabojuši klientu servisu.

FleetComplete ir spējis pielāgot risinājumu mūsu vajadzībām, lai atvieglotu darbu tehniķiem un dispečeriem. 

Alberts Sūna

ALPEX, 24H ēku tehniskais serviss

Darba uzdevumu vadība

Nosūtiet darba uzdevumus tieši uz darbinieka viedtālruni pāris sekundēs!

DIGITĀLA DARBA UZDEVUMU VADĪBA – NOSŪTIET UZDEVUMUS TIEŠI UZ DARBINIEKA VIEDTĀLRUNI PĀRIS SEKUNDĒS

Dot uzdevumus pa tālruni nav ērti, kā arī nepieciešamā informācija bieži nenonāk pie cilvēkiem savlaicīgi, kas nozīmē, ka pakalpojumi kavējas. Ar mūsu darba uzdevumu pārvaldības risinājumu varat ērti nosūtīt uzdevumus, izmantojot mobilo lietotni, un jums pienāks paziņojums, kad darbs ir pieņemts vai pabeigts. Turklāt jums ir pieejams pārskats par darbinieku atrašanās vietām, kas dod iespēju sadalīt uzdevumus optimāli.

Daily-Tasks-Icon-96-1

EFEKTĪVA PLĀNOŠANA

Savlaicīgi plānojiet darba uzdevumus un darbaspēku. Darbiniekiem ir skaidrs pārskats, kādi darba uzdevumi viņiem būs jāpilda un kad jāuzsāk to izpilde.
Route-Optimization-and-Vehicle-Tracking-96

AUTOMĀTISKI PAZIŅOJUMI PAR DARBU NORISI

Jums ir pieejams reāllaika pārskats par nepabeigtajiem un pabeigtajiem darbiem, un, izmantojot mobilo lietotni, nekavējoties saņemsiet paziņojumu, kad darba uzdevums būs pabeigts.
poi-icon

DARBA UZDEVUMU UZSTĀDĪŠANA NO DARBINIEKA PUSES

Darbinieki var uzstādīt darba uzdevumus arī paši sev. Tas dod iespēju labāk aprēķināt darba laiku, ja uzņēmumā nav atsevišķa darbinieka, kurš sadala uzdevumus.

VAI VĒLATIES IEGŪT VAIRĀK INFORMĀCIJAS?