Sāc izmantot Fleet Complete koplietošanas risinājumu jau šodien!

Aizpildi pieteikumu, lai saņemtu bezmaksas piedāvājumu 

Sāc izmantot Fleet Complete koplietošanas risinājumu jau šodien!

Aizpildi pieteikumu, lai saņemtu bezmaksas piedāvājumu ↓

“Pēc būtības, ja nu kāds vēl nav aprīkojis sava uzņēmuma transportlīdzekli ar izsekošanas ierīci, mēs pēc pieredzes varam stāstīt, ka tikai aprīkojot un sekojot maršrutiem, jau tiek samazināts transportlīdzekļa nobraukums vismaz par 20%. Tas nozīmē par 20% mazāk tiek iepirkta degviela, kas, īpaši “Latvenergo” koncerna mērogā ir ļoti liels ieguvums.” 

Andrejs Paeglis

A/S “LATVENERGO” tehnoloģiju atbalsta projektu vadītājs

Carsharing laptop

Darbvirsmas skats

carsharing phone 2

Mobilais skats

icon-reservation1

REZERVĒJIET TRANSPORTLĪDZEKLI, IZMANTOJOT VIEDTĀLRUNI

Darbinieki var rezervēt automobiļus un pārvaldīt rezervācijas, izmantojot viedtālruni, un viņiem pienāk automātiski ziņojumi, ja viņu rezervācija ir apstiprināta vai mainīta. Mūsu risinājums saskaņojas arī ar dažādiem kalendāriem, piemēram, Outlook, kas padara pakalpojuma izmantošanu īpaši ērtu.

RFRD-96

BEZATSLĒGU RISINĀJUMS

Jums vairs nav jāpārvalda liels daudzums automobiļu atslēgu, bet autovadītājs var atvērt automobiļa durvis, izmantojot personalizētu RFID karti vai mobilo lietotni. Sistēma ļauj atvērt automobiļa durvis tikai autorizētam darbiniekam, kura vārdā ir veikta rezervācija.

report-icon-96

AUTOMOBIĻU IZMANTOJUMA ANALĪZE

Rezervācijas sistēmas pārskati dod jums iespēju analizēt automobiļu izmantojumu pa transportlīdzekļiem, dienām, cilvēkiem un nodaļām. Tāpat, ja jums ir dažādām nodaļām atsevišķas izmaksu vietas, tad ar mūsu sistēmas palīdzību viegli varat pievienot izmaksas pareizajai nodaļai.

Janis.Kono

JĀNIS KONOVALČIKS